Star Kuzgun - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Penguen kim. :A Özel bölüme bakma çünkü büyük ihtimalle çoğu önemli sahne olmaz ve izlerken bir şey anlamazsın o yüzden 4 bölümün kalmışken sonunu getir. :bhr:
Terzi :F :F :F @Yiğitt

Aaa birde
Boranın ölüceni bildim halde ölümü yine sürpriz oldu bana çünkü orada kurtuldu kuzgunla ecünnüyü kaçırıcaklar sanmıştım orada ölümünü hiç beklemiyordum :A :A :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: cookies and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Terzi :F :F :F @Yiğitt

Aaa birde
Boranın ölüceni bildim halde ölümü yine sürpriz oldu bana çünkü orada kurtuldu kuzgunla ecünnüyü kaçırıcaklar sanmıştım orada ölümünü hiç beklemiyordum :A :A :A
İşte sonraki bölümlerde de hiç beklemediğin şeyler olmaya devam edecek o yüzden beni kırma lütfen. :bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dizinin sezon finalindeki final sahnesini izledikten sonra izlemeye karar vermiştim. Yaz tatilimde hepsini izleme fırsatım oldu ve çok ama çok beğendim. Dizide bir çok kötü karakterler vardı ve hepside layığını buldu. Karakterlerin çabuk harcanması beklemediğim bir durumdu. Hem Barış hemde Burcu mükemmel oyunculuk sergiliyor. Onur Saylak ile daha sağlam ve etkili sahneler izleyeceğimi kesin :)
Bora'nın bu kadar erken ölmesini beklemiyordum. Levent Ülgen yani Dila'nın babasının ölüm sahnesi çok etkileyiciydi. Onunda diziden ayrılışı çok erken oldu. Sezon finalinde Terzi'de öldürüldü galiba ama onunda yeni sezonda Ferman ile kapışmalarını izlemek isterdim. Bakalım yeni sezonda konuyu nasıl işleyecekler. Belki Behram karakteri ölsede geçmişi anlattıklarında izlemeye devam ederiz. Ferman karakteri Kuzgun'un babası değilde o fotoda yanında duran çocukta olabilir. Sezon finalini 2 kere izledim ve film tadındaydı. Yeni sezonda zaman atlatması yapılabilir.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bugün son bölümüde izledim köyden gelmeden hallettim şükür @Yiğitt @ozgur2113 @turkuazz @Aserat :Z :Z :Z

Onur Saylak ı bekliyoruz artık zaten Hanzo Burak ocakta gelecek yaklasık 4 ay dizinin ilk yarısı nerdeyse tv den rahat bakabilicem sonra tercih ederiz ikisi arasında tv den netten hangisi diye :A :A :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bugün son bölümüde izledim köyden gelmeden hallettim şükür @Yiğitt @ozgur2113 @turkuazz @Aserat :Z :Z :Z

Onur Saylak ı bekliyoruz artık zaten Hanzo Burak ocakta gelecek yaklasık 4 ay dizinin ilk yarısı nerdeyse tv den rahat bakabilicem sonra tercih ederiz ikisi arasında tv den netten hangisi diye :A :A :A
Sevindim. :Z Son sahnede kalkıp göbek atmışsındır kesin. :(

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sevindim. :Z Son sahnede kalkıp göbek atmışsındır kesin. :(
Aaa şimdi bir eleştirim olucak son sahneye @Yiğitt @turkuazz @ozgur2113 :F
Kuzgun penguen kılıklı dedesini babasının yaşadını öğrendi gün öldürmesi çok saçmaydı ne diyecek babasına baba hoşgeldin bak sen ölmedin ama ben senin babanı öldürdüm mü diyecek :F

Ecünnü kendisini vurmasıda ayrı saçmalıktı hele gebermemesi daha büyük saçmalık olacak vakit kaybıyla heyecanı olmayan bir son sahne çünkü gebermeyecek o sahne boşa yazılmış oluyor :A :A :A

Edit İki eleştirim olmuş :F

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz and Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kuzgun penguen kılıklı dedesini babasının yaşadını öğrendi gün öldürmesi çok saçmaydı ne diyecek babasına baba hoşgeldin bak sen ölmedin ama ben senin babanı öldürdüm mü diyecek :F

Ecünnü kendisini vurmasıda ayrı saçmalıktı hele gebermemesi daha büyük saçmalık olacak vakit kaybıyla heyecanı olmayan bir son sahne çünkü gebermeyecek o sahne boşa yazılmış oluyor :A :A :A

Kuzgun’un yaptığı yanlış değil ki o her zaman en tepedeki isim olmak istiyordu. :D Hatta son bölümde Behram “ben sen olamam ama sen ben olabilirsin” diyordu. Kuzgun’un en tepeye çıkması için onu alt etmesi yani ona dönüşmesi gerekiyordu. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kuzgun’un yaptığı yanlış değil ki o her zaman en tepedeki isim olmak istiyordu. :D Hatta son bölümde Behram “ben sen olamam ama sen ben olabilirsin” diyordu. Kuzgun’un en tepeye çıkması için onu alt etmesi yani ona dönüşmesi gerekiyordu. :A
İyide ayoll adamın sucu yokmış ki yanı oğluna bşi yapmamış :F Birde zamanlama hatası oluştu bence babasını bulunca ne diyecek :A :A :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Behram'ın artık hikayede fazla önemi kalmamıştı. Onun ölmesi lazımdı çünkü gelecek sezonda düşmanlar Ferman ve Yusuf olacak. :A

Yok bir de geberseydi. :( Sözde ölü haliyle bile çatlatıyor seni Dila'm. :bhr:

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Behram'ın artık hikayede fazla önemi kalmamıştı. Onun ölmesi lazımdı çünkü gelecek sezonda düşmanlar Ferman ve Yusuf olacak. :A

Yok bir de geberseydi. :( Sözde ölü haliyle bile çatlatıyor seni Dila'm. :bhr:
o sahneyi çekiyorsan gebermen lazım yoksa boşa bir sahneymiş gibi geldi bana öyle değilmi çocuklar @Yiğitt @ozgur2113 @turkuazz :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
o sahneyi çekiyorsan gebermen lazım yoksa boşa bir sahneymiş gibi geldi bana öyle değilmi çocuklar @Yiğitt @ozgur2113 @turkuazz :F :F :F
Kuzgun'a seni kalbinden vuracağım demişti ve bunu yaparak onu da aslında kalbinden vurmuş oldu yani gayet gerekliydi. :A Yeni sezonda iki favori herifin Burcu için savaşacak tekrar çatla. :Z

• İlginç

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kuzgun'a seni kalbinden vuracağım demişti ve bunu yaparak onu da aslında kalbinden vurmuş oldu yani gayet gerekliydi. :A Yeni sezonda iki favori herifin Burcu için savaşacak tekrar çatla. :Z
Onurda ona aşık olmaz herhalde Bora gibi :eek: :eek: :eek:

Birde yeni oyuncumu gelecek şimdi Kuzgunun babasının yerine malum yaşlandı adam aynı adam olmaz herhalde :F

• Güldürdün
Reactions: Aserat