Star Kuzgun - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gariban sensin. Herkes doğru yolu buluyor Onur gelse de gelmese de yaşanacaktı bu.
Onur Saylak'ın etkisi var elbette ama ben diziyi zaten izliyordum ve eksik bölümleri tamamlayacaktım. Çünkü Kuzgun cidden güzel dizi yani.
Onur Saylak varsa biz de varız, rahat olun...
Ayy işte bende devam edecem edecem ama bir işaret bir kıvılcım gerekiyordu Onur bey orada devreye girdi

Soğuk kaldığım bir diziye başlamak insana çok zor geliyor yabancılarda da aynı durum var bir başlasam çorap söküğü gibi geliyor ama başlayabilmek asıl olay

Reactions: MEnes

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
17. Bölüm Fragmanı (Yeni Sezon):

Dila'dan Kuzgun'a yılın golü. HARİKA BİR SEZON OLACAK.

@Çiğdem @Yiğitt @ozgur2113 @alperuz @Dosi @turkuazz @cookies @MEnes
Dila bölüme damga vurmuş
İnş Onur bey Burcunun peşinde oyuncak olmaz Fragman biraz düşük vitesli bence Onur beye Burcu için yanlıs bir senaryo inş yazılmaz @Aserat coşturucak türden @Aserat @Sherlock @MEnes @Yiğitt @ozgur2113 @cookies

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben Onur Saylak olmasa da başlayacaktım. Bu planlarımda vardı o yüzden durumum seninle aynı değil. Ama Onur Saylak diziye etki edecek o ayrı bir şey.

Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Halka'dan umudumu kesmedim ki hala. Ocak'ta dönüp yine mükemmel bir senaryo ve karakterlerle bizi selamlayacaktır o ekip.
Farklı oyuncular olması değilde izlediğin dizinin senaryosu değişince o en hoşuma gitmeyen şey Sana Halka adıyla farklı bir dizi sunacaklar

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Farklı oyuncular olması değilde izlediğin dizinin senaryosu değişince o en hoşuma gitmeyen şey Sana Halka adıyla farklı bir dizi sunacaklar
Hayır öyle olmayacak. Halka hikayesi itibarıyla Halka dışında başka bir şey anlatamaz, bu mümkün değil. Sadece karakter hikayeleri değişecek ama mücadele edilen oluşum aynı olacak. Bu yüzden kalitesinden ödün vermeyeceğini düşünüyorum, hele dijitalde gelirse buna kesin gözüyle bakıyorum.

Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senle Halka sezon fınalı yaptından beridir konusuyoruz forumda ihtimali olan herşeye nayır nolamaz Bir bir gerçekleştikçede Aaa bir sezon fınalını inceledimde böyle olmasınıda bekliyordum

Nasılsa öyle olsa bile yine böyle olmasıda mantıklı diye kendini ikna ediceksin Şuan bu modda takılsanda fark etmez
0:45

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Keşke Jet Sosyete izleseydin tüm kadronun değil 2-3 oyuncunun gidişiyle kurtarırdın en azından.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Fragmana bayıldım Ben kaçmıyorum sen kovalıyorsun diyen Dila Bilgin Cebeci güzelliği
Bu sezon Dila'nın sezonu olacak belli. Cebeci mi kaldı artık belli ki boşanmışlar.

Tülay Günal da Can Manay'dan sonra başka bir manyağa ateşle oynuyorsun diyor bu sefer.