Show Kuzey Yıldızı: İlk Aşk - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Daha dün gibi 10+ reyting aldığını hatırlıyorum ve şimdi final yapıyor, zaman çok hızlı geçiyor be. :A
Şehir dışında çekilen dizilerin kötü sonu kervanına katıldı. :A (Bkz. Zümrüdüanka, Hercai, Güvercin, Sefirin Kızı)

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Daha dün gibi 10+ reyting aldığını hatırlıyorum ve şimdi final yapıyor, zaman çok hızlı geçiyor be. :A
Evet ben de hatırlıyorum ama inşallah umarım böyle şiveli söz de komedi dizileri tozlu raflarındaki yerini alır. Evet ya baya hızlı geçiyor bu dizi ilk başladığında okula gidiyordum şimdi evde okul bitirdim :F :F

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Evet ben de hatırlıyorum ama inşallah umarım böyle şiveli söz de komedi dizileri tozlu raflarındaki yerini alır. Evet ya baya hızlı geçiyor bu dizi ilk başladığında okula gidiyordum şimdi evde okul bitirdim :F :F
Aa orası da doğru. :A

Seneye Marmaris'de çekeceklermiş. Zaten b.k gibi şiveli ege dizilerine hasrettik, şükür kavuşturana. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şu reytinglere bir baksana @slhttnmtl :T

EyNckLlXMAIgdNg

• Üzücü
Reactions: slhttnmtl

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
İzleyici izliyor ki yapım şirketleri böyle diziler yapıyor. Yoksa neden yapsınlar? Bence hala daha izlenir iyi bir iş olursa. Uzak Şehrin Masalı rekor kırar inşAllah. :bhr:
Öyle de yani bilmiyorum ben tek güvercini beğendim sanırım oyunculardan ötürü olabilir :A yoksa töre dizisi sevmeyen biriyim :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy