Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Şu diziyi izleyen Türkiye de olan bitenlerle ilgili az çok fikir sahibi olur gerçekleri okur. Şu diyalogları sadece Vadide görebiliriz başka hiçbir dizi bu çıtaya çıkamaz.

1.09.30, devami 1.14.00

1.08.45

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
15 Ocak 2021'de, dizinin ilk yayınlanma tarihinin 18.yıldönümünde bu efsane diziye en baştan başlayacak bir kişi daha çıkar mı bu pandemi döneminde? :A

@Dosi @Gerekli24 @Maskeli Fedai @MEnes @Sherlock @Polat Şaşmaz @DarkLegenD
Kesinlikle bu muazzam düşünce için seni kutluyorum. Böyle bir efsanenin forumda sonunda birinin konu açması harika.
------

IMDb 7,2 demişsin ama şimdi baktım 7,5 @Tolstoyevski gerçi benim için pek önemi yok çoğu kişi şiddet ve çekememezlikten az vermiş.

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kesinlikle bu muazzam düşünce için seni kutluyorum. Böyle bir efsanenin forumda sonunda birinin konu açması harika.
------

IMDb 7,2 demişsin ama şimdi baktım 7,5 @Tolstoyevski gerçi benim için pek önemi yok çoğu kişi şiddet ve çekememezlikten az vermiş.

Katılım olmaz belki ama olsun, günümüzde yani 18 sene sonra bile oldukça popülerliğini koruyan bir dizi. Pusu'yu herkes unutmuş mesela ama KV halen popüler gerek Twitter'da gerek çeşitli mecralarda Süleyman Çakır'ı yeter sonuçta...

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Gelmiş geçmis en efsane dizi, Ezeli ve KV herzaman ayrı tutarım baştan sona kadar 3 kez izlediğim tek türk dizileridir, ama bu ikisi arasında kalırsam tercihim Kurtlar Vadisi olur.
Bana göre de KV ve Ezel zirveyi oynar LM ve Behzat Ç gibi dizilerle ve Aşkı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Asmalı Konak, Şahsiyet gibi diziler de çoğunluk tarafından zirvelerde görülür. Ama KV hem yönetmenlik hem senaryo hem oyunculuk hem de genel olarak hepsinden üstündür bence. Ama tekrar silbaştan izleyip bitirdikten sonra fikrimi güncellerim.

Godfather'dan esinlendiği sahneleri, kısımları bile başlı başına bambaşka bir dizi haline getirir. Godfather sevenlerin bu diziyi sevmeme ihtimali yok zaten, yerli Godfather desek abartmış olmayız.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Katılım olmaz belki ama olsun, günümüzde yani 18 sene sonra bile oldukça popülerliğini koruyan bir dizi. Pusu'yu herkes unutmuş mesela ama KV halen popüler gerek Twitter'da gerek çeşitli mecralarda Süleyman Çakır'ı yeter sonuçta...
Zaten popüler olmasa bu kadar başlayacak diye prim yapan çıkmaz. Her gün her saat sözde başlayacak :A Kurtlar Vadisi her zaman efsane olarak kalacaktır. Ayrıca dizinin kurgusunun da senarist olmak isteyenlerin ders niteliğinde izlemesi gerekir. Aynı zamanda şu an gincel olayları bu kadar açık konuşan başka dizi var mıdır? RTÜK'ün o zaman fazla devreye girmemesi de diziyi daha güzel kılmıştır.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Zaten popüler olmasa bu kadar başlayacak diye prim yapan çıkmaz. Her gün her saat sözde başlayacak :A Kurtlar Vadisi her zaman efsane olarak kalacaktır. Ayrıca dizinin kurgusunun da senarist olmak isteyenlerin ders niteliğinde izlemesi gerekir. Aynı zamanda şu an gincel olayları bu kadar açık konuşan başka dizi var mıdır? RTÜK'ün o zaman fazla devreye girmemesi de diziyi daha güzel kılmıştır.
Yine de spoiler olmaması adına bu tür videoları kaldıralım ya da spoiler butonunda yapalım bence. :A Diziyi hiç izlememiş gibi, sıfırdan izliyor gibi, sonraki bölümlerde ne olacağını bilmiyor gibi izleyip yorumlayacağız yoksa atlaya atlaya bile ilerler, tadı kalmaz. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24