Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
CkgbFmPWsAACWJN.jpg:large

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Kurban Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar.

Bu Bayram umarım ülkemiz ve milletimiz için iyi gelecekler getirmesi için iyi bir başlangıç olur.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
abinin mekanı cennet olsun ; ilahi takdir belki bu bayram bizim de son bayramımız onun bilincinde olmamız lazım cümleten kurban bayramımız mübarek olsun

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
''Kurtlar Vadisi Darbe'' sineması ile ilgili bilgiler yarın

Süper haberler var!

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Tüm kardeşlerim kurban bayramı mübarek olsun. abisiz ilk bayramımız onu şimdiden çok çok çok özledik ah abim ah mekanın cennet olsun efendimize komşu olursun inşallah

@china_shangai ablacım sizinde bayramınız mübarek olsun ne kadar üzgün olabileceğinizi tahmin edebiliyorum Allah sabır güç kuvvet versin

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Evet @takas çok zor. Bu bayram haziran ayında sünnet ettirdiğimiz oğlumuza sünnet kıyafeti alıp gezdirecektik.Aldık sünnet kıyafetimizi Prensesimize elbisesini mezarlığa gittik tüm aile.Kabri başında dua ettik.Güzel oğlumuzun sünnet fotoğrafları babasının kabrinde oldu.Hergün bir önceki günden daha zor. Onlar babasız kaldı ben kimsesiz. Benim bu dünyada ondan başka kimseye ihtiyacım yoktu ki. O olsun yanımda başka kimse olmasın yeterdi bana. Şimdi herkes yanımda tüm ailemiz. Bu kalabalık içinde o kadar kimsesizim ki. Onsuz hayata Nasıl alışacağız. Ne zaman kavuşacağız?
Ettiğiniz tüm dualar için Allah razı olsun.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Evet @takas çok zor. Bu bayram haziran ayında sünnet ettirdiğimiz oğlumuza sünnet kıyafeti alıp gezdirecektik.Aldık sünnet kıyafetimizi Prensesimize elbisesini mezarlığa gittik tüm aile.Kabri başında dua ettik.Güzel oğlumuzun sünnet fotoğrafları babasının kabrinde oldu.Hergün bir önceki günden daha zor. Onlar babasız kaldı ben kimsesiz. Benim bu dünyada ondan başka kimseye ihtiyacım yoktu ki. O olsun yanımda başka kimse olmasın yeterdi bana. Şimdi herkes yanımda tüm ailemiz. Bu kalabalık içinde o kadar kimsesizim ki. Onsuz hayata Nasıl alışacağız. Ne zaman kavuşacağız?
ablacım kavuşmanız mahşere kaldı siz güçlü durmaya devam edin elinizden geldiğince. şimdi ne söylesek boş ne söylesek hikaye kalıyor abiyi ben bile o kadar çok özledim ki sizin halinizi tahmin edemiyorum Rabbimiz sabır versin özellikle sana yardım etsin. elimizden geldiğince her namaz sonrası abimize dualarımızı eksik etmiyoruz o kadar müthiş bir insandı ki bizim dualarımıza bile ihtiyacı kalmayacaktır Allah ın izniyle
tekrardan bayramınız mübarek olsun sizin ellerinizden kardeşleriminde gözlerinden öperim. Allah yar ve yardımcınız olsun

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,088
Puanı
1,060

ablacım ne desek ne söylesek boş biliyorum ama çocuklar için alışmak zorundasın
onlar için güçlü olmak zorundasın sen güçlü olursan abimizde yerinde rahat uyur ablam
biz hep senin yanında olacağz