Kurtlar Vadisi Pusu 299.Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bırakma aga herkese yakışır sana yakışmaz
o devirler geride kaldı artık bu kadarına dayanamam izleyeceklere iyi seyirler benden bu kadar her hafta sevdiğim adamların öldüğü diziyi izlemem. bu akşamla birlikte tv de izlediğim son vadi bölümü olmuş oldu

Aga sen rahat ol şimdi onun kızgınlığı geçsin yine izleyecek hicbirşey olmasa alışkanlıktan yine izler
yok aga 1 olur eyvallah 2 olur eyvallah 3 olur ona da eyvallah ama yeter yeter ya
pusat çakır ölüyor adamların umrunda değil. hüsnü ölüyor 10 saniyeyle geçiştiriyolar ama anadolu ölüyor arkadan müzikler 2 saat uzatmalar ayıp değil mi? adam kayırmanın toprilin adaletsizliğin zirvelerinde dolaşan bir dizi oldu çıktı kurtlar vadisi. hakeden hakettiğini asla alamıyor sevilen ölüyor hemde boş yere ölüyor. profesyonnellik diye bişey yok tamamen kin üzerine kurulmuş bir senaryo. yazık bu hale getirenlere yazık
bir karakteri çok seveceksin ama beyefendiler onunla kavga ettiği için hiç edilecek arkadaş ya adam gibi işinizi yapın seyirciye saygı duyun yada bırakın bu işi. hee onlar bırakmıyor ben bırakıyorum. şimdi istedikleri adamı kayırsınlar istedikleri torpili yapsınlar istedikleri adamı istedikleri gibi öldürsünler artık polat alemdarda dahil kim ölürse ölsün umrumda değil. sinirle falan yazmıyorum çok ciddiyim o diziyi yapan çeken oynayan kim varsa hepsinden daha çok seviyorum ve düşünüyorum vadiyi. ama onların kendilerini var edenlere saygıları bu kadar. diziyi geçmişine göre karakterlerin geçmişine göre değil gerçek hayatta aralarındaki ilişkiye göre yaşayan adamlardan hayır gelmez

Son düzenleme:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
o devirler geride kaldı artık bu kadarına dayanamam izleyeceklere iyi seyirler benden bu kadar her hafta sevdiğim adamların öldüğü diziyi izlemem. bu akşamla birlikte tv de izlediğim son vadi bölümü olmuş oldu
Helal olsun aga. Ne kadar tepki göstersek azdır. Belki reytingler 1'lere düşerse akıllanır bitirirler. Eskiden çevremdeki her bırakanı ikna etmeye çalışırdım şimdi kendim de bıraktığım için çok takmıyorum. Bizi bu hale getirenler utansın.

Ha hala izleyenlere ve bu sezonu beğenip neredeyse baş üstünde taşıyanlara yazıklar olsun. Yıllardır boşuna izlemişsiniz Vadiyi. Ulan bu bölümler harika muazzamsa sabahki beyaztvdeki bölüm ne ? Bir haftaya eski Vadiye başlıyoruz diyoruz o bölümlere hakaret bu söylemleriniz. Vallahi billahi yazıklar olsun.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Helal olsun aga. Ne kadar tepki göstersek azdır. Belki reytingler 1'lere düşerse akıllanır bitirirler. Eskiden çevremdeki her bırakanı ikna etmeye çalışırdım şimdi kendim de bıraktığım için çok takmıyorum. Bizi bu hale getirenler utansın.

Ha hala izleyenlere ve bu sezonu beğenip neredeyse baş üstünde taşıyanlara yazıklar olsun. Yıllardır boşuna izlemişsiniz Vadiyi. Ulan bu bölümler harika muazzamsa sabahki beyaztvdeki bölüm ne ? Bir haftaya eski Vadiye başlıyoruz diyoruz o bölümlere hakaret bu söylemleriniz. Vallahi billahi yazıklar olsun.
fazla konuşmaya gerek yok ona bile değmezler

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Youtube'a yüklenen eski Vadiye yarın yeniden başlıyorum. Başlarım sınavına zaten bu sene de sınavdan iş yok, hem bölüm süreleri de kısa olduğu için fazla vakit almaz günde 1 bölüm. Çakır'ın bombayı patlamadan önce burnunu çekip Memati'ye söylediği Ne güzel İstanbul be gibi efsanevi sahneler, Aslan Amca öldüğünde Polat'ın arabasıyla yuvarlak alanda dönüp durduğunu hatırla, Abdulhey ile Polat'ın Aslan Amca'nın evinde birbirine silah çekmesi ve içindeyim nasılsa, içimdesin nasılsa... Keyifli bir 97 bölümlük serüven olacak, hadi hayırlısı. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Youtube'a yüklenen eski Vadiye yarın yeniden başlıyorum. Başlarım sınavına zaten bu sene de sınavdan iş yok, hem bölüm süreleri de kısa olduğu için fazla vakit almaz günde 1 bölüm. Çakır'ın bombayı patlamadan önce burnunu çekip Memati'ye söylediği Ne güzel İstanbul be gibi efsanevi sahneler, Aslan Amca öldüğünde Polat'ın arabasıyla yuvarlak alanda dönüp durduğunu hatırla, Abdulhey ile Polat'ın Aslan Amca'nın evinde birbirine silah çekmesi ve içindeyim nasılsa, içimdesin nasılsa... Keyifli bir 97 bölümlük serüven olacak, hadi hayırlısı. :)
İyi seyirler. En yakın zamanda ben de başlıyorum. :)

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861

Ayıp kardeşim ayip insanın had bilmesi lazım ben sana da yaziklar olsun demiyecem izlemezsen izleme çokda önemliydi sanki ama hakeret etmektende geri durmayın yaziklar olsunmuş şaka gibi söylemler canın ne istiyorsa neyi beğeniyorsan onu izlersin o kadar basit 1 reyting değil reyting yüzünden yayından kalksada vadiyi tartışmaya açmam
hayır beğenmeyebilirsin izlemeyide bırakırsın sorun yok begenenlere hangi hakla zan altinda bırakma curetinde bulunuyorsunuz eski vadiyi falan herkesten iyi bilirim vadi ruhunu herkesten iyi bilirim biz sonradan görme değil en dibinden vadiciyiz

@takas aga senin de soylediklerin hayret dogrusu siyah ekran olsa izlerim diyen adam şimdi bunları söylüyor ikisinden birinde sikınti var anadolu selcukluya ne torpili olacak yani şunu demek istiyorum vurmak için bahane ariyorsun olmezsek burdayız bakalim vadiyi nasil birakiyormuşsun gorecez ben soyluyorum ihtimal vermiyorum

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Ayıp kardeşim ayip insanın had bilmesi lazım ben sana da yaziklar olsun demiyecem izlemezsen izleme çokda önemliydi sanki ama hakeret etmektende geri durmayın yaziklar olsunmuş şaka gibi söylemler canın ne istiyorsa neyi beğeniyorsan onu izlersin o kadar basit 1 reyting değil reyting yüzünden yayından kalksada vadiyi tartışmaya açmam
hayır beğenmeyebilirsin izlemeyide bırakırsın sorun yok begenenlere hangi hakla zan altinda bırakma curetinde bulunuyorsunuz eski vadiyi falan herkesten iyi bilirim vadi ruhunu herkesten iyi bilirim biz sonradan görme değil en dibinden vadiciyiz

@takas aga senin de soylediklerin hayret dogrusu siyah ekran olsa izlerim diyen adam şimdi bunları söylüyor ikisinden birinde sikınti var anadolu selcukluya ne torpili olacak yani şunu demek istiyorum vurmak için bahane ariyorsun olmezsek burdayız bakalim vadiyi nasil birakiyormuşsun gorecez ben soyluyorum ihtimal vermiyorum
La deme soyle adam hakikaten birakacak

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Birşey demiyorum kardeşim ne desen haklısın

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Selam herkese hayırlı cumalar
Anadolu hanıma yani onu canlandıran Ayla algan a ne torpili olacak kadın yılların
başarılı usta sanatçısı canlandırdığı karakter bilim kadını ölüm sahnesini ben çok
beğendim bence faza uzatmadılar ama hüsnü nde sahnesi kelime i şahadet getirerek öldü
bu sahne neden geçiştirilsin hüsnü bence güzel öldü pusata gelince pusatın öyle
ölmemesi gerekiyordu bence tilkiden öyle korkması falan olmadı pusatın ölümüde
geçiştirilmedi tilavet okundu çok güzeldi bence ya

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Dün son bir saatini falan izleyemedim. Yorumlardan anladığım kadarıyla Hüsnü abimizde hakkın rahmetine kavuşmuş [emoji17] Vadiye verdiği emekler için kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Anadolu Selçuklu Hocanın sezon finalinde öleceğini düşünmüştüm beni yine yanılttılar. O kadar ölüme yeni sezon nasıl olacak meçhul. Görelim Mevla neyler neylerse güzel eyler. Neyse bölümü izleyip sağlıklı yorum yapmaya çalışırım.

Hepimizin Ramazanlı ilk cuması hayırlı olsun.

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Dün son bir saatini falan izleyemedim. Yorumlardan anladığım kadarıyla Hüsnü abimizde hakkın rahmetine kavuşmuş [emoji17] Vadiye verdiği emekler için kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Anadolu Selçuklu Hocanın sezon finalinde öleceğini düşünmüştüm beni yine yanılttılar. O kadar ölüme yeni sezon nasıl olacak meçhul. Görelim Mevla neyler neylerse güzel eyler. Neyse bölümü izleyip sağlıklı yorum yapmaya çalışırım.

Hepimizin Ramazanlı ilk cuması hayırlı olsun.
son cumasını da görmeyi nasip eder inşallah :)Amin Ecmain

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
aaa sen nasılsın çocuklar hanım nasıl abişkom görüşemiyoruz bu aralar:oops:
vadiye yeni sezonda noktayı koyunca yine pek görüşemicek gibiyiz ama halini hatrını sorarım tabikide:bhr:
İyiyim çok şükür :) kızım 10 aylık oldu oğlum ilkokul birinci sınıfı bitirdi :) eşim ne yapsın iki çocuğun peşinde uğraşıp duruyor .ben ise hepsiyle uğraşıyorum :) ama hepsi güzel uğraşlar Allah sizlere de tez zamanda nasip eder inşalllah :) sen nasılsın iyi misin :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
İyiyim çok şükür :) kızım 10 aylık oldu oğlum ilkokul birinci sınıfı bitirdi :) eşim ne yapsın iki çocuğun peşinde uğraşıp duruyor .ben ise hepsiyle uğraşıyorum :) ama hepsi güzel uğraşlar Allah sizlere de tez zamanda nasip eder inşalllah :) sen nasılsın iyi misin :)

ne güzel abim ya demek 10 aylık oldu oyy tam yemelik sevmelik olmuştur
abisi nasıl kıskanıyormu abim amin abim ailenle sana hayırlı ramazanlar
dilerim;)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ohh maşaşşllah vlla ayy daha dün doğum haberini almıştık senden yakında 1 yaşına basacak demek allah analı babalı büyütsün inş :bhr:

annelik duygusunu bizde tadarız umarım önce bir evlenmeye niyet edeyimde :A
(ama hepsi güzel uğraşlar ) ayy ne güzel söyledin vlla iyi bir eş iyi bir babaya yakışanda budur kızında 10 yıl sonra sana yemek yapıp bakmaya baslar bende babacığımı o yaştan itibaren bakmaya baslamıstım :F

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
ne güzel abim ya demek 10 aylık oldu oyy tam yemelik sevmelik olmuştur
abisi nasıl kıskanıyormu abim amin abim ailenle sana hayırlı ramazanlar
dilerim;)
amin bilmukabele :) ailenle ve daha nice kısmetinle hayırlı ramazanlar geçirirsin inşallah:) kıskanma olmazsa olmaz:)