Kurtlar Vadisi Pusu 295.Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bu mesajın bir çıktısını alalım :A
aga zaten heycanlı sahnelerde ayaktayım yusuf ölsün neler yapacam neler :D

Aga lokma döktürüp forumda dağıtmayan adam madam değil aha bu kadar söylüyorum :A O anki maddi durumuma göre deve de kesme ihtimalim var :A
aga sende nevzat gibi yapıyorsun :D galeri açıyo ya 40 deve kesin diyo adamına :kiki: abi istanbulda o kadar deve yok diyor adamı o da ben 40 derin siz 4 anlarsınız deve derim koyun anlayın :kiki:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
aga zaten heycanlı sahnelerde ayaktayım yusuf ölsün neler yapacam neler :D

aga sende nevzat gibi yapıyorsun :D galeri açıyo ya 40 deve kesin diyo adamına :kiki: abi istanbulda o kadar deve yok diyor adamı o da ben 40 derin siz 4 anlarsınız deve derim koyun anlayın :kiki:
Hahaha aynen o hesep :A Ama cidden bir organizasyon yaparız o kutlu gecede :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Hahaha aynen o hesep :A Ama cidden bir organizasyon yaparız o kutlu gecede :A
yeminle var ya coşturmayan adam değildir 50 konu 1000 mesaj garantisi veriyorum o gün için artı tüm resmi hesaplarda da yorum şov yapacam hadi be pana yaşat bize bu bayramı nolur lan :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
yeminle var ya coşturmayan adam değildir 50 konu 1000 mesaj garantisi veriyorum o gün için artı tüm resmi hesaplarda da yorum şov yapacam hadi be pana yaşat bize bu bayramı nolur lan :D
Aga pirince giderken eldeki bulgurdan olmayak bakarsın sezon finalinde Usta'nın cenazesinde helva kavururken buluruz kendimizi :T:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
sende çok büyük bir düşüş var aga mayıs mayıs diyordun mayıs geldi tam tersi düştün :D önceden hepimizin toplamının iki katı yazıyordun şimdi kadiri geçemiyorsun enteresan :D
Mayıs'tan kastı buymuş :A Benle de ilişiği kesti artık :T:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Aga pirince giderken eldeki bulgurdan olmayak bakarsın sezon finalinde Usta'nın cenazesinde helva kavururken buluruz kendimizi :T:
aga sezon finalinde düğün olmasın başka bişey istemiyorum düğünlü sezon finallerine irrite oluyorum çok tekrar olur farklı ters köşe büyük süprizler bekliyorum 2 senedir sezon finalleri beklentilerin altında kalıyor. geçen sene yine fena değildi ama abdülün öldüğü bölüm çok sinirlenmiştim

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
sende çok büyük bir düşüş var aga mayıs mayıs diyordun mayıs geldi tam tersi düştün :D önceden hepimizin toplamının iki katı yazıyordun şimdi kadiri geçemiyorsun enteresan :D
Bilerekten yazmiyorum. Su aralar gunde 15 mesaja kadar dustum. 60 takıntim var 60.000. mesaji tatilde yazmak icin hepsi :D :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bilerekten yazmiyorum. Su aralar gunde 15 mesaja kadar dustum. 60 takıntim var 60.000. mesaji tatilde yazmak icin hepsi :D :A
ya aga sen malmısın ne alaka böyle saçma sapan takıntılara çok fena kıl oluyorum kusura bakma harbi mallık yani ne alaka
böyle devam edersen sağ kolluktan istifanı isteyebilirim derhal silkelen ve kendine gel :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
aga sezon finalinde düğün olmasın başka bişey istemiyorum düğünlü sezon finallerine irrite oluyorum çok tekrar olur farklı ters köşe büyük süprizler bekliyorum 2 senedir sezon finalleri beklentilerin altında kalıyor. geçen sene yine fena değildi ama abdülün öldüğü bölüm çok sinirlenmiştim
Aga biz ağlasak da zırlasak da o düğün olacak bak gör :)

Abdülün öldüğü sezon finali Vadi tarihinin en rezil sezon finaliydi.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Aga biz ağlasak da zırlasak da o düğün olacak bak gör :)

Abdülün öldüğü sezon finali Vadi tarihinin en rezil sezon finaliydi.
hiç sorma o kadar büyük bir beklenti içine girmiştik ki o sezon finali adeta bozguna uğradık onur tan var ya vadi tarihinin en kötü yönetmenidir aga doğan ümit bin basar ona

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
hiç sorma o kadar büyük bir beklenti içine girmiştik ki o sezon finali adeta bozguna uğradık onur tan var ya vadi tarihinin en kötü yönetmenidir aga doğan ümit bin basar ona
Ben orda Polat'ın verdiği tepkisizliğe de kıl olmuştum aga en sevdiğin adamın havaya uçmuş hiçbir tepki vermedi. Öldükten sonra Abdül'e yapılan vefasızlık da cabası. Her ne olursa olsun gömüleydi bari.