Kurtlar Vadisi Pusu 288. Bölüm Yorumları

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Aga takasın vadiciliği batı alt tribünde 3'lü çektirene kadar :D O atmosferi görsün gaza gelmezse forumu bırakırım :D
Bizim tribün her alanda diğer tribünlerden iyi olduğunu düşünüyorum:D.Türkiye'de belkide dünyada açık ara 1.sırada diyebilirim.D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Hacı ben anlıyorum seni ama böyle içine kapanırsan daha kötü olur.Bazen yalnız kalmak iyidir ama belli bir süreden sonra insan hayattan soğuyor daha kötü oluyor .Benim birçok konuda psikoloji sorunlarım oldu laf olsun diye söylemiyorum ama artık o kadar çok dibi gördüm ki hayatı daha iyi anlamaya başladım.Her zaman yanındayız burada belki gerçek hayattaki gibi olmaz ama elimizden ne gelirse sohbet etmek istersen derdini anlatmak istersen dinleriz.
Daha önce hiç kimseye anlatmadım. Nasıl bir duygu bilemiyorum. :D
O günün hayaliyle yaşıyorum. Ya da o güne ihtiyacımın olamayacağı günün hayaliyle.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Aga takas bu yani onu da öyle kabul etmek lazım :D Aha yüzü burda diye demiyorum çok iyi bir adam. Adam gibi adam ama inandığı fikirlerde degisikliğe gitmeyen dediğin gibi dayatmacı bir arkadaşımız :A ama onu da böyle seviyoruz :D
takasla sabahlara sohbet ettim çok kez, çok iyi tanıyorum onu. :D
Ama uyuşmuyoruz. Ben insanları olduğu gibi kabul edebilen birisi değilim pek. İnsanlar kendini değiştirebilmeli ve -hakaret anlamında söylemiyorum- ilerletmeli.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bir şey olmadı somut olarak, sorun bu zaten. Birkaç anlaşmazlık oldu. Şimdi konuşmak istemiyorum, ama takas kendi kafasıyla eşleşmeyen ama yakın arkadaş olarak gördüğü kişilere sürekli soyut dayatmalar yapan birisi. Zamanında (2 yıl kadar önce bile) yine bi anlaşmazlık olmuştu. Sonra biraz soğukluk oldu aramızda. Ben sadece perşembeleri giriyordum, mesaj yazıyodum yani. Sonra diziden zaten 1 yıldır sıkılmıştım fazlasıyla, bıraktım. Öyle olunca tamamen kestim yazmayı, benim suçum. Sonra da tepkiler geldi doğal olarak.
soyut dayatmalardan kastın sevmediğim kişilerin mesajlarını beğenmemeni veya onlara karşı destek olmanı söylememse evet onun dışında bişey olamaz. bu da en doğal hakkım insan sevdiği insanın her konuda yanında olmasını ister olmuyorsa zaten yakın değildir.
örnek vereyim herkes anlasın; ben bir üyeyle tartışıyorum sürekli sevmiyorum da yeri geliyor nefret ediyorum. bu adam bana laf söyleyince sen gidip o adamın mesajını beğenirsen hiç kusura bakma niye böyle yaptın derim yanımda ol derim. zaten 4 yıldır beni tanıyorsun nasıl biri olduğumu da biliyorsun. söyleyecek sözüm yok psikolojim bozuk diyorsun vs. herkesin sorunları oluyor benimde psikolojim bozuk sıkıntılarım var. sıkıntısı olmayan insan mı var. insan sevdikleriyle konuşa konuşa rahatlar. sen forumu bıraktığında bi ton dil döktüm. çünkü o zaman kendime en yakın hissettiğim en sevdiğim kişiydin ama şuanda inan girmesen foruma aramam bu adam nerde diye. hee çokta umrunda olmayabilir ki öyle de görüyorum fazla da abartmaya gerek yok

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
O zamanlar millet birbirine şarkı atardı :D:D.Tripkolik filan :D
Winamp da vardı bir yandan msn açık olurdu yandan winanp ile müzik dinlenirdi genelde internet kafelerde falan :D hey gidi günler hey o zamanlar bu kadar imkan, her yerde internet yoktu ama mutluyduk be :)

O değil de EuroCup'ı alırsak ben direk Kızılay'a giderim canlı bomba falan filan beni alakadar etmez :A İnşallah alırız Ergin Hocam kararlı @Since2011

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
soyut dayatmalardan kastın sevmediğim kişilerin mesajlarını beğenmemeni veya onlara karşı destek olmanı söylememse evet onun dışında bişey olamaz. bu da en doğal hakkım insan sevdiği insanın her konuda yanında olmasını ister olmuyorsa zaten yakın değildir.
örnek vereyim herkes anlasın; ben bir üyeyle tartışıyorum sürekli sevmiyorum da yeri geliyor nefret ediyorum. bu adam bana laf söyleyince sen gidip o adamın mesajını beğenirsen hiç kusura bakma niye böyle yaptın derim yanımda ol derim. zaten 4 yıldır beni tanıyorsun nasıl biri olduğumu da biliyorsun. söyleyecek sözüm yok psikolojim bozuk diyorsun vs. herkesin sorunları oluyor benimde psikolojim bozuk sıkıntılarım var. sıkıntısı olmayan insan mı var. insan sevdikleriyle konuşa konuşa rahatlar. sen forumu bıraktığında bi ton dil döktüm. çünkü o zaman kendime en yakın hissettiğim en sevdiğim kişiydin ama şuanda inan girmesen foruma aramam bu adam nerde diye. hee çokta umrunda olmayabilir ki öyle de görüyorum fazla da abartmaya gerek yok
Daha öncesinden bahsediyordum aslında. Ta ilk zamanlardan beri avatarımı değiştirdiğimde bile niye Vadi ile ilgili değil, değiştir demen ve insanlarız zevklerine, tercihlerine aldırmadan eleştirmenden bahsediyordum. Bu ne, çok kötü, iğrenç, değiştir tarzı söylemler bir arkadaşın düşüncesinden çok azarı gibi oluyor. O beğendiğim mesajlara da hala olsa katılırım. Çünkü o mesajlarda hep sana seni anlatıyolardı (o kadar sert olmayacak elbette, ama katılıyordum.) Benim fikirlerimle uyuşmayan bir şeyi ben beğenemem yanında da duramam. Bu da benim karakterim. O durumda eski durumda olsa eylemsiz kalırdım, ama söylediğin dönemde zaten bozuşmuştuk biraz, düşüncelerimi çocukça bir yöntemle gereksiz seviyede sert bir şekilde ortaya çıkarınca sen de tepki göstermiştin. Yine şimdi yazdığın gibi empatisiz düşüncelerle yazdığın cümleleri sana hep değiştirmeni öğütlemiştim/tetiklemiştim alttan alttan, ne kadar fark ettin bilmiyorum. Çünkü birgün aramızdaki uyuşmazlığın somutlaşacağını biliyodum ve bu olmasın diye ve senin forumdaki negatif itibarının da düzelmesini istediğim için bir zamanlar uğraşmıştım. Ama sen yine alaycı/umursamaz/dik başlı tavırlarınla konuyu hep kapatmıştım. Ben sert çıktıkça sen daha da sert çıkıyodun.
Velhasılıkelam ben senin için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Forumu bırakırsan, mesaj yazmayı kesersen üzülürüm.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Winamp da vardı bir yandan msn açık olurdu yandan winanp ile müzik dinlenirdi genelde internet kafelerde falan :D hey gidi günler hey o zamanlar bu kadar imkan, her yerde internet yoktu ama mutluyduk be :)
aga sana şunu söylim en güzel zamanlar herkesin dışarda oyun oynadığı zamanlardı bilgisayarların olmadığı zamanlar sabah akşam top oynardık aga hey gidi günler hey :D bilmeyen bizi 70 yaşında falan sanacak ama 10 senede çok şey değişti

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

O değil de EuroCup'ı alırsak ben direk Kızılay'a giderim canlı bomba falan filan beni alakadar etmez :A İnşallah alırız Ergin Hocam kararlı @Since2011
Oyuncular inanmış ,imparatorumuz inanmış ,biz tribün olarak inandık .Başka seçenek yok o kupa bizim müzemize gelecek:D:D

aga sana şunu söylim en güzel zamanlar herkesin dışarda oyun oynadığı zamanlardı bilgisayarların olmadığı zamanlar sabah akşam top oynardık aga hey gidi günler hey :D bilmeyen bizi 70 yaşında falan sanacak ama 10 senede çok şey değişti
Annelerimiz salçalı ekmek sürerdi hey gidi günler hey :D.O zamanlar cafeye herkes giremezdi 18 yaş sınırı vardı ilk zamanlar:D.Biz ilkokula giderken :D

harbiden en sevdiğim özellik oydu çok güzel oluyordu :D bi de ufo vardı o da güzeldi vay arkadaş :D
Polat'ın kafa kesme smileyi vardı bende:D:D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Oyuncular inanmış ,imparatorumuz inanmış ,biz tribün olarak inandık .Başka seçenek yok o kupa bizim müzemize gelecek:D:D
TEKER TEKER GEÇİYORUZ TURLARI
AVRUPA'DAN ALACAĞIZ O KUPAYI

bestesini söylüyorlardı son maçta benim de dilime dolandı. :D Aynen bu sefer çok inandık. Rakipleri de küçümsemek istemiyorum ama bizi yenecek rakip yok şu an :) Ne kadar rakipler küçümsese de yine o kupayı müzemize getireceğiz. Çünkü bizim karakterimizde "Türk olmayan takımları yenmek" mottosu var. Bunu başaracak kudrete sahibiz :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
TEKER TEKER GEÇİYORUZ TURLARI
AVRUPA'DAN ALACAĞIZ O KUPAYI

bestesini söylüyorlardı son maçta benim de dilime dolandı. :D Aynen bu sefer çok inandık. Rakipleri de küçümsemek istemiyorum ama bizi yenecek rakip yok şu an :) Ne kadar rakipler küçümsese de yine o kupayı müzemize getireceğiz. Çünkü bizim karakterimizde "Türk olmayan takımları yenmek" mottosu var. Bunu başaracak kudrete sahibiz :)
İlk maçımızda en az 20 sayısı atmamız lazım hacı :D.Belki abarttım ama en azından 15 sayı atmamız lazım:D