Kurtlar Vadisi Pusu 287.Bölüm Yorumları

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
sen gereğini yaparsın bizde elimizden geleni yaparız tabi ki aga ama katılım az haftaya sağlam bi fragman çıkarsa konuya katılımı arttırıp iyice coşturacaz

aga müthiş bir transfer yaptık sen adeta ilaç gibi geldin bölüme düşünsene kendinin olmadığını ben düşünemiyorum :D
Daha önce gelme gibi bi fikrim vardı aslında keşke geleymişim :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
çok büyük mallık yapmışsın aga seni geç bulduk bırakmayız bundan sonra asla :D

ahmet hocanın maç öncesi paylaşımı :kiki:

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1 4 sa.4 saat önce

National geographic de bir belgesel izlemiştim.Sanırım kayalıklar kaleci Volkan ı olumsuz etkileyecek
Ahahaha bu adam efsane yaa haftasonu Beyaz futbol reyting rekorları kırar hem derbi hem bugünü konuşurlar işi gücü bırakıp izlemek lazım :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ahahaha bu adam efsane yaa haftasonu Beyaz futbol reyting rekorları kırar hem derbi hem bugünü konuşurlar işi gücü bırakıp izlemek lazım :D
aga izlemeyi çok isterim ama pazar günü izleyemicem pazartesi çok erken kalkmam lazım o yüzden 11 gibi yatacam :(

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
@Polat Şaşmaz aga şu zeynepin yeni müziğini bulamadık mı daha bugünde çaldı baya

La bi aksama doğru bi de gece giriyon ben gelmeden önce böyle miydin aceba :)
aga ne yapayım okulda oluyorum yada dışarda oluyorum birde bu sene daha yoğunuz benim şuan kpss ye çalışmam lazım :D yine de elimden geldiğince aktif olmaya çalışıyorum

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
@Polat Şaşmaz aga şu zeynepin yeni müziğini bulamadık mı daha bugünde çaldı baya

aga ne yapayım okulda oluyorum yada dışarda oluyorum birde bu sene daha yoğunuz benim şuan kpss ye çalışmam lazım :D yine de elimden geldiğince aktif olmaya çalışıyorum
O zaman hiç girme aga derslerden önemli değil muhabbet edilir her zaman :) Ama Vadi varken ders mers hikaye isterse ölüm kalım sınavı olsun Vadi varken Vadi izlenir ;)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
O zaman hiç girme aga derslerden önemli değil muhabbet edilir her zaman :) Ama Vadi varken ders mers hikaye isterse ölüm kalım sınavı olsun Vadi varken Vadi izlenir ;)
abartmaya gerek yok arada bir çalışsam yeter :D yemişim sınavını ya sınav bitmez vadi varken gerisi teferruattan öteye geçemez :D
neyse aga iyi geceler bu arada bana söyleyeceğine abiye veya diğerlerine söyle onlarda aktif değil :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
abartmaya gerek yok arada bir çalışsam yeter :D yemişim sınavını ya sınav bitmez vadi varken gerisi teferruattan öteye geçemez :D
neyse aga iyi geceler bu arada bana söyleyeceğine abiye veya diğerlerine söyle onlarda aktif değil :D
Aynen onlar bir de @Master.1000 kardeş biraz daha aktif olmalı :bhr:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
daha 2 ay var mayısta başlarım çalışmaya :D
Benim kardeşim de böyle sana demiştim KPSS'ye girecek o da çalışmıyor gitti spora yazıldı kerata babamlara yapmayın etmeyin dedim dinletemedim :D Sınavı geçemezseniz ben size sorarım :A