Kurtlar Vadisi Pusu 287.Bölüm Yorumları

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
"Türk TV tarihinin gelmiş geçmiş en büyük efsanesi, tüm rekorların tek sahibi, ekranların fenomen başyapıtı Kurtlar Vadisi kendi gününde kendi saatinde muazzam bir bölümle daha ekranlara gelecek."

Kurtlar Vadisi Pusu 287.Bölüm Yorumlarını bu konu altından yapabilirsiniz.

Cdv4GBLXEAAHy4v.jpg

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
@-KADİR- de öyle yapacak galiba :A
kardeş ulan iki gündür çevremden baskı yiyom ha hepsi de zorlamanın peşinde iki ucu pis değnek tabi vadiyi izlyecez :X

Diriliş olsa ben dizimi tercih ederdim. :A
çok şükür imkan var ikisinide izlicez işte :d: bu arada buraya yine gooooool diye yazmanı bekliyorum

Ooo bakalım @-KADİR- buna ne diyecek az sonra :A:A
dedik ya aga daha ne diyecez vadiyi tv den kesin izlyecem daha ne dememi bekliyon :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
kardeş ulan iki gündür çevremden baskı yiyom ha hepsi de zorlamanın peşinde iki ucu pis değnek tabi vadiyi izlyecez :X

çok şükür imkan var ikisinide izlicez işte :d: bu arada buraya yine gooooool diye yazmanı bekliyorum
La bizim yine takım rezildi banko elenecektik de senin işin zor :D Bir yanda RVP bir yanda Yusufcuk :A İşin zor :kiki:

dedik ya aga daha ne diyecez vadiyi tv den kesin izlyecem daha ne dememi bekliyon :A
Aga bu aralar sana fena halde sardım hem konuyu coşturmak adına hem de takılmak adına bugün senle uğraşmayı düşünüyorum :kiki:

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
La bizim yine takım rezildi banko elenecektik de senin işin zor :D Bir yanda RVP bir yanda Yusufcuk :A İşin zor :kiki:

Aga bu aralar sana fena halde sardım hem konuyu coşturmak adına hem de takılmak adına bugün senle uğraşmayı düşünüyorum :kiki:
la yusuf la RVP dersen şike olur bu kıyası kabul etmiyom cevap belli :D

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861

vay arkadaş benim kaderim mi bu? işte de maşllh bana bulaşmayan yok resmen millletin eğlence kaynağı olduk enteresan :X daha ironiği kendime hiç faydam yok :kiki:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
vay arkadaş benim kaderim mi bu? işte de maşllh bana bulaşmayan yok resmen millletin eğlence kaynağı olduk enteresan :X daha ironiği kendime hiç faydam yok :kiki:
Sen daha dur bi de bugün Braga dağın eteğindeki o biçimsiz stadında sizi elerse goygoyun dozunu arttıracağız :A