Kurtlar Vadisi Pusu 280.Bölüm Yorumları

Elif de bir çocuğun en istemeyeceği şeyleri istiyor.

Tilki, Pusat ve Raskoln varken oyunculuğu bile olmayan insanları ön plana cıkartma meraklarını anlamıyorum...

vadinin bu bölümü şu ana kadar kesinlikle kötü değil çok kötü

Aceba bu senaristler edhonun reytingleri görüp bu aşk meşk sahnelerine bu yüzden mi yükleniyorlar ne diyorsun aga @-KADİR- ?

Karun sahnelerinde sanki ağır çekim falan var konuşmasından mıdır nedir bana öyle geliyo :A

Aceba bu senaristler edhonun reytingleri görüp bu aşk meşk sahnelerine bu yüzden mi yükleniyorlar ne diyorsun aga @-KADİR- ?
aşk meşk sorun değil aga oyuncu seçimleri o kadar daraldı ki hep aynı isimler üzerinden gidiyor ve acayip gereksiz sahneler ortaya çıkıyor bak bu halleri vadiye koymak vadiye ihanettir

Yahu ne alakası var. Senede 50 tane aşk meşk dizisi yayınlanıp 40'ı yayından kaldırılıyor. Yani kadın sahnesi artırılnca reyting mi alacağını sanıyorsun. Eşkıya'da son haftalarda yok denecek kadar azaldı ve reytingler daha çok arttı.

Yahu ne alakası var. Senede 50 tane aşk meşk dizisi yayınlanıp 40'ı yayından kaldırılıyor.
Dizilerin neredeyse hepsinin aynı tür olduğu için olabilir mi :D Aman Vadiye ilişmesinler çünkü bizde doku uyuşmaz bizim olayımız aşktan meşkten çok uzak.

Bu arada dinlen Abbas dedigi sahneye güldüm :)

Dizilerin neredeyse hepsinin aynı tür olduğu için olabilir mi :D Aman Vadiye ilişmesinler çünkü bizde doku uyuşmaz bizim olayımız aşktan meşkten çok uzak.

aga senarist sıkıntısı ayrı bir olayda yanlış ata oynuyorlar bak Gölge ye her sahnesi zevkli yusuf ve zeynep e o kadar çok sahne yazılıyor ki %80 i hep boş sahne oluyor ee vadinin de havası bozuluyor

Sana ilişen yok. Başka diziler konuşacaksan yorum konusuna gidebilirsin.

Edit: Konu dışı mesajlar silinecektir. Kimsenin huzurunu kaçırmaya hakkınız yok.