Kurtlar Vadisi Pusu 280.Bölüm Yorumları

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Sana ilişen yok. Başka diziler konuşacaksan yorum konusuna gidebilirsin.

Edit: Konu dışı mesajlar silinecektir. Kimsenin huzurunu kaçırmaya hakkınız yok.
Tamam sakin :) Benim lafım senaristlereydi bu arada yanlış anlamışsın. İlişmesin derken böyle antin kuntin sahneler yazmasınlar anlamında söyledim. Yoksa isteyen istediğini izler banane :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Tamam sakin :) Benim lafım senaristlereydi bu arada yanlış anlamışsın. İlişmesin derken böyle antin kuntin sahneler yazmasınlar anlamında söyledim. Yoksa isteyen istediğini izler banane :)
Ben, batuhankaralar, Çiğdem- Polat Şaşmaz, Castei, legolas9900, ABAY_06 daha birçok arkadaş hem Eşkıya hem de Vadi izliyoruz. Bu arkadaşlara ayıp oluyor insanların tercihlerine saygımız olsun. Burası Eşkıya konusuda değil gerek yok.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Sakinim zaten. Ben, batuhankaralar, Çiğdem- Polat Şaşmaz, Castei, legolas9900, ABAY_06 daha birçok arkadaş hem Eşkıya hem de Vadi izliyoruz. Bu arkadaşlara ayıp oluyor insanların tercihlerine saygımız olsun. Burası Eşkıya konusuda değil gerek yok.
Ben kimsenin tercihine laf etmedim ki kıyaslama yaptım. Senaristler ordaki sahneler reyting getiriyor diye aceba Vadide de böyle bir senaryoya imza atarlarmı diye Kadire sordum. Suç mu bu? Ayrıca ben başkaları gibi tahrik etmem direk söylerim.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben kimsenin tercihine laf etmedim ki kıyaslama yaptım. Senaristler ordaki sahneler reyting getiriyor diye aceba Vadide de böyle bir senaryoya imza atarlarmı diye Kadire sordum. Suç mu bu? Ayrıca ben başkaları gibi tahrik etmem direk söylerim.
Kardeşim ben de sana kötü bir şey söylemedim daha yeni seninle 1 saat futbol konusunda sohbet ettik, aramızda çok iyi. Diğer herkesle olduğu gibi. Bana gelip şikayet edenler oluyor benim de bu konuda uyarı yapmam görevim, umarım yanlış anlamamıştırsın.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
ilk reklamdan sonraya yetişebildim sınavım çok geç saatteydi koşa koşa geldim eve anca :D
izlediğim kısımlar tabi vasat ama geçen haftaya oranla bir nebze daha iyi diyebiliriz
malesef hiçbir şeyden ders almıyolar reytingleri git gide eriyecek bu gidişle bakalım gölge ne yapacak o da olmasa işimiz yaş adamın sahneleri süper

Kardeşim ben de sana kötü bir şey söylemedim daha yeni seninle 1 saat futbol konusunda sohbet ettik, aramızda çok iyi. Diğer herkesle olduğu gibi. Bana gelip şikayet edenler oluyor benim de bu konuda uyarı yapmam görevim, umarım yanlış anlamamıştırsın.
aga abartmaya gerek yok bişey yazmamış ki kimin şikayeti varsa gitsin etsin

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Eyvallah da biraz daha uygun bir dille uyarmanı beklerdim. Ayrıca yazdığım mesajda şikayet edilecek bir nokta göremiyorum. Sadece karşılaştırma yaptım. Yoksa herkesin izlediği şeye saygım sonsuz..

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ilk reklamdan sonraya yetişebildim sınavım çok geç saatteydi koşa koşa geldim eve anca :D
izlediğim kısımlar tabi vasat ama geçen haftaya oranla bir nebze daha iyi diyebiliriz
malesef hiçbir şeyden ders almıyolar reytingleri git gide eriyecek bu gidişle bakalım gölge ne yapacak o da olmasa işimiz yaş adamın sahneleri süper

aga abartmaya gerek yok bişey yazmamış ki kimin şikayeti varsa gitsin etsin
Arkadaş arkadaşı şikayet eder mi yakışır mı? Neyse 2 saatlik keyfimiz var şurada tadımız bozulmasın. Bölüm biraz kötü olunca birbirimize giriyoruz. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
bakşına kurban usta ulan sende olmasan biz ne yaparız be ne yaparız

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Pana Film müdürlerinden twiti sildi ondan gözükmüyor. İnşallah Doğan Medya'dan kurtuluruz, bunu da büyüklerimize ileteceğim yazıyordu.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
ulan polat o sinirle çıktı eve mi gitti :kiki: Allah belanızı vermeye bende dedim gölgenin canını almaya gidiyo :D