Kurtlar Vadisi Pusu 279.Bölüm Yorumları

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
@takas bi sakin ol aga eleştirinin dozu bu olmamalı ortaya konanı dibine kadar eleştir şahsiyetlerini katma dizi için falan değmez

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Kurtlar Vadisi Pusu son 2 bölümdür kötü değil ta İskender Büyük öldükten sonra ki sezonlar yavaş yavaş sinyalleri vermişti sonra Kgt elemanları gelince çığ büyüme başladı :) ee bugüne gelen noktada çığ son noktaya gelince bazıları sonunda çığ geldi diye kaçmaya başladı :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
yapanlar açmışlar değil bizzat isim ver yaz oraya etiketle @takas diye ne gerek var lafı dolandırmaya
o zamanlarda vadi sekteye uğruyordu ama ilerisi için bi ışık görüyorduk yine ama bu bölümle artık herşey bitmiştir. geç değil zamanında

aga nereye daha yeni başladık

yusuf polatı vurdu mu son reklamdan sonra kapattım
aga seni bu noktaya getirenler utansın senin gibi adamı ne hale getirdiler neyi konuşacaz

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
bu arada senaryo ekibine selma hacıosmanoğlu nun yanı sıra ayşegül hacıosmanoğlu da eklenmiş
neyyyy ayşegül mü
en güzel küfürlere layıksınız siz başka bişey demiyorum bitirin ulan bitirin 13 yıllık dizimizi ne hale soktunuz

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,523
Puanı
1,061
yapanlar açmışlar değil bizzat isim ver yaz oraya etiketle @takas diye ne gerek var lafı dolandırmaya
o zamanlarda vadi sekteye uğruyordu ama ilerisi için bi ışık görüyorduk yine ama bu bölümle artık herşey bitmiştir. geç değil zamanında

Aynen bende son sahneyi goremedim youtubea da daha eklemediler

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859

Tek isim olsa etiket yapardım(Tek tek yazacak halim yok) bunların içinde sende vardın zaten üstüne alınmışsın

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
aga seni bu noktaya getirenler utansın senin gibi adamı ne hale getirdiler neyi konuşacaz
aga bitirsinler artık vallahi böyle bişey yok ya biz herşeyi sineye çektik vadi için herşeyi yaptık ama bunları haketmedik
2 haftadır son bi ümitle belki bişeyler olur diye ekran başına geçiyoruz ama hüsran hüsran resmen dizimizin içine ettiler
perşembe günleri okuldan çıkıp direk eve geliyorum halı saha maçlarını özellikle perşembe yaptırmıyorum 3 sınavım oluyor takmıyorum ama biz bunu hakettik mi içim yanıyor aga

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
neyyyy ayşegül mü
en güzel küfürlere layıksınız siz başka bişey demiyorum bitirin ulan bitirin 13 yıllık dizimizi ne hale soktunuz
sakin ol aga sıkma canını yolun sonu parlak gözükmüyor ama bu kendi tercihleri hamle yapmamalarının izahı yok demek bu halden memnunlar buradan o sonuç çıkar ya da artık vadiyi bitirecekler

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Kurtlar Vadisi Pusu son 2 bölümdür kötü değil ta İskender Büyük öldükten sonra ki sezonlar yavaş yavaş sinyalleri vermişti sonra Kgt elemanları gelince çığ büyüme başladı :) ee bugüne gelen noktada çığ son noktaya gelince bazıları sonunda çığ geldi diye kaçmaya başladı :D
aga gerçekler acıdır biz bu sinyalleri atv deki son sezonumuzdan itibaren verdik ve abdül kara ömer baba nazife anne gibi dizinin mihenk taşları da gidince yavaş yavaş bu noktaya geldik
asıl sorun tabi ki senaristlerin vadiyi bırakmasıydı yoksa vadi hep şaha kalkmasını bilmiştir 10.yılda olduğu gibi
10.yıl bana göre iskenderli sezonlardan farksızdı müthiş bi sezondu 10.yılın hakkını veriyordu

çapsız kelimesine katılmıyorum yetersiz , tecrübesiz vs.
aga bunlar her türlü hakarete layıklar çapsız demek bile övgüdür

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
@34rcp44 nerelerdesin bu bölüm hakkındaki bomba yorumlarını bekliyorum :)))))
abi bu saatten sonra vadiye yapılacak bomba yorum vadiye yorum yapmamaktır yazıklar olsunki bizim gibi dizisine en kötü gününde sahip çıkan aylarca yayınlanmadığı halde yayınlandığı dönemlerdede en fazla 4 bölüm üst üste oynayan dizimizi hep savunduk hiç bıkmadan sıkılmadan izledik ama onlar kavgadan sonra naaptı diziyi ceplerini doldurmak pahasına 1 sezon ara verip adam akıllı takviye yapacağına hiç kimse k.bakmasınki necati abininde gözünü para bürümüş kişiliğine en ufak bir laf söyleyemem ama şu ortam bunu gösteriyoki oda halinden memnun kerizler nasıl olsa izliyolar bırakın otlar bitene kadar izlesinler diyo ama artık bitti ben geçen hafta diziyi izlemedim 5 10 dakka baktım ilk başta internetten izlerim diyordumda bu hadsizlere o bile fazla kimse k.bakmasın artık iyi konuşma filan yok bunuda hakkım olarak söylicem inşallah yarın reytinglerde dibi görürler okadar başkada bişey demiyorum...

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
@takas aga sen bugün dertlisin hak veriyorum @china_shangai abimede saygılar diyorum şu forumda beni yalnızlaşma operasyonunda mükemmel bir performans gösteriyor :d: ama söylüyorum bu iş burada bitmez vadinin de gidecek yolu var

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Yahu elinde Raskoln Tilki Pusat gibi adamlar varken Zeynepin kedilerle fantezilerini izliyoruz boş boş bakıyor. Yok Yusufun doğum günüymuş yok Cahitin süpermenlikleriymiş. Arkadaş gündemde bin tane olay var IŞİDin örgütün eylemleri var. Sultanahmetteki olay var, Rusya ile yaşanan gerginlikler var. Sen Kurtlar Vadisi'sin girsene, dalsana şu olaylara. Ulan en cahil adamın bile gündemle ilgili fikirleri var en kötü fikir bile bir fikirdir en azından. Neden niye bize bu sahneleri izletiyorlar akla mantığa yatan tek bir açıklaması yok şaka gibi arkadaş.. Sıradan bir diziden ne farkı var ? Sadece altında Kurtlar Vadisi yazınca olmuyor. Hakkını verin azıcık gözünüzü seveyim acı çekiyoruz şurda kemik kitle dediğin yakinda eriyip gidecek..

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
@takas bi sakin ol aga eleştirinin dozu bu olmamalı ortaya konanı dibine kadar eleştir şahsiyetlerini katma dizi için falan değmez
ne sakini aga 13 yıllık dizimin içine edecekler sen diyeceksin şahsiyet katma
onlarda şahsiyet olsa bunu yazmazlar çekmezler
bunlar varya ahpap akraba ilişkileri ile vadiyi ele geçirmişler zerre umurlarında değil hepsi parasının peşinde meşhur olma peşinde bizim vadiyi düşündüğümüzün zerresini bu çapsızlar düşünmüş olsa vadi bu hale gelmezdi

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
aga gerçekler acıdır biz bu sinyalleri atv deki son sezonumuzdan itibaren verdik ve abdül kara ömer baba nazife anne gibi dizinin mihenk taşları da gidince yavaş yavaş bu noktaya geldik
asıl sorun tabi ki senaristlerin vadiyi bırakmasıydı yoksa vadi hep şaha kalkmasını bilmiştir 10.yılda olduğu gibi
10.yıl bana göre iskenderli sezonlardan farksızdı müthiş bi sezondu 10.yılın hakkını veriyordu

aga bunlar her türlü hakarete layıklar çapsız demek bile övgüdür
İskenderli sezonların yanına geçemiyeceği gibi kıyaslama bile yapmam yan yana getirmem eğer getirirsem Pusunun o sezonuna hakaret etmiş olurum(Bana göre ) .Çığ ne zaman oluştuğu açık işte Kgt ekibi ne zaman geldi çığ oluşmaya başladı :)