Kurtlar Vadisi Pusu 279.Bölüm Yorumları

Polat diziden ayrılacak olsa bile ölüp ayrılmaz bence. Belki canı sıkılıp tekrar geri dönmek isteyecektir.

Sabahki beyaztvdeki diziyle bu dizi aynıysa beni vurun..

selamlar
ne yorum yapsam diye düşünüyorum güzel başlamıştı sonrası boş
neden böyle bir bölüm çekmişler anlamadım ben ya

@takas @china_shangai telefonuma mesajlar geliyor bölüm iyi diye birde mesajlaşıyorum ama sizi daha fazla sinirlendirmemek için paylaşmıyorum 🙂
keşke gerçekten öyle olsa keşke sende çok iyi biliyorsun ki aga ne övgüler dizmiştim ama gerçekten artık elle tutulacak hiçbir yanı kalmadı vadinin yani övecek hiçbirşey yok sözün bittiği yer derler ya işte o durumdayız artık
bu şekilde kemik kitle falanda kalmaz erir gider

Twitter'a bakayım dedim esamemiz okunmuyor :(((( settülbayır 3. Sırada

yapım ekibinin emeklerine sağlık tatmin olduk mu tartışılır ama elden gelen birşey yok emekleri için teşekkürler

kanalda kurtlar vadisi pusu yazısı olmasa bu sezonkı senaryo 2 reytingle oynar 1 ayda yayından kalkarı yarın 6-7 reytingle yine totelde 1.olursak hiç boşua senaristler kendisinde aramasın bu başarıyı orada yazan kurtlar vadisi yazısına dua etsinler siyah ekran olsa diyoruz oldu işte bu akşam vadi yoktuki bölüm yorumu oyüzden yapamıcam 13.yılın şerefine siyah bir ekran koymuşlar 13.yılımız yazısıyla birlikte öyle bırakmışlar bizim gibi izleyici hiçbir dizide bulunmaz siyah ekranı bile izledik yarın belkide bu akşam bölüm olmadığı halde siyah ekrana bile totelde 1.yapıcaz biz bunu yapıyorsak seyirciye saygı göstersinler karşılığında napıyorlar ne zaman ölece diye beklediğimiz yusuf polatın oğlu oluyor açıkcası böyle yazılmı snaryoyu necati beyin hatrına bile bakmam ben aşkı memnu fatmagüşün sucu ne güneşin kızları tarzı dizi izlemek istesem onları izlerim kurtlar vadisi ismi altında otür diziler izliyoruz vadi izleim emek bile bu akşam hakarettir vadi falan izlemedik biz bu akşam şurada yazan kurtlar vadisi yazısına dua etsinler ve o ismi daha fazla leke düşürmeden ismini değiştirin öyle sunun pembe dizinizi aynı kadroyla aynı senaryoyla şu bölümleri farklı isimle sunun vadi ismini daha fazla leke düşürmeyin bizde bu eziyeti çekmeden bırakalım görün 2 reytingi geçebiliyormusunuz kurtlar vaisi pusu yazısında benim gözüm sadece sizin pembe dizi sahnelerinizi ben izlemedim gözüm o yazıda sabit kaldı okadar 🙂🙂🙂

Ben buralarda vadi bitmiş derken bana eleştiri yapanlar bugün görüyorum ki gözünü yeni açmışlar eee geç olsun güç olmasın 🙂

bu arada senaryo ekibine selma hacıosmanoğlu nun yanı sıra ayşegül hacıosmanoğlu da eklenmiş

sonda yazacağım şeyi baştan yazayım öyle geçeyim yoruma vadi artık bitmiştir bunun dönüşü falan yok NET
bu saatten sonra erime hızı ne kadar olur nasıl olur bu süreç vadinin gideceği yeri belirleyecek ama en fazla sezon sonuna kadar vadi eriyip bitmiş olur
yani bu bölümü yorumlamakta ayrı birşey neyini yorumlayalım otursak forumdaki vadiciler bir senaryo yazsak en kötü senaryoyu hangimiz yazarız diye en kötüsü bile bu kadar kötü olamaz o yüzden helal olsun senarist kisvesi altında bulunan yetenek yoksunları elemanlara bu da büyük bir başarıdır!
dizinin en sevilen karakterleri yok tilki pusat raskoln yok erhanın sahneleri zeynepin sevdiği kediden az
bölümün 45 dakkası zeynep in boş boş bakışmasını izlemekle geçti
yusufun ıvır zıvırıyla da bi 45 dakka eder sana 90 kalan 55 dakka da yusuf&zeynep klibi yapmışlar al sana vadi
bunu yazanlar çekenler oynayanlar utanmamış mı siz kurtlar vadisi çekiyorsunuz ya Allah ıma kitabıma insanda gurur ve haysiyet olur sizde o da yok yok
vadiyi resmen ele geçirmişler ve necati abi bunu izlemekle kalmayıp bizzati oynuyor ona da ayrı bir tebrik yolluyorum
hangi saçmalığı söyleyelim ki hepsi birbirinden beter polatı da öldürün kardeşim sizde rahat edin bizde

Ben buralarda vadi bitmiş derken bana eleştiri yapanlar bugün görüyorum ki gözünü yeni açmışlar eee geç olsun güç olmasın 🙂
yapanlar açmışlar değil bizzat isim ver yaz oraya etiketle @takas diye ne gerek var lafı dolandırmaya
o zamanlarda vadi sekteye uğruyordu ama ilerisi için bi ışık görüyorduk yine ama bu bölümle artık herşey bitmiştir. geç değil zamanında

cümleten hayırlı geceler
aga nereye daha yeni başladık

yusuf polatı vurdu mu son reklamdan sonra kapattım