Kurtlar Vadisi Pusu 275. Bölüm Yorumları

bu bölüm süper gelişmeler oldu;
zarf meselesi açıldığına göre bu iş kesinleşti üstüne amon ve yanına bir bonus gelecek
büyük buluşma olacakmış ismi bile heycan veriyor
karun on nuamra bir karakter ve bütün düşmanları tekelinde topladı; gölge ariel asya smith tilki
resmne efsane bi kadro oluşturuldu

ekibe muhsin diye biri katıldı ilerleyen bölümlerde çok keyifli sahneler görebiliriz tip hoşuma gitti üstüne bir de dağıstanlı gelirse offf diyorum sadece

önlerinde o kadar çok seçenek var ki yine heycan verici bir duruma geldi senaryo harika olacak harika
tüm bu bomba gelişmelerin yanında bir de yusuf gibi bi sıkıntımız var hiç gerek yok bu kadar karakterin üstüne gitmeye boşa uğraşıyolar akif gibi sonu ölüm olacak

bu yusuf dediğiniz herif robot gibi bişey. vadinin castını hiç beğenmiyorum.
onur tunadan daha iyi oynuyor

tamam.

yusuf sahnelerine gelirsek süresi uzundu sadece yoksa onun sahneleride gereksiz veya boş değildi sıkıntı şu ki yusuf bu dizide başrol değil ona bu kadar yer verilmesi doğru değil ona da bir ayar vermeleri lazım ama bunları söyleyip bu bölüme sallamak bu bölüme saygısızlık olur

bölümde 5 dakka bile sıkıldığım bir sahne olmadı süper senaryo yazmış adamlar düşman karakterler iyice tek cehpede buluştu bu da bana büyük heycan veriyor
benim vadiden yana tek sıkıntım yusuf başka bişey yok herşey süper

onur tuna çok mu iyi oyuncu abartmaktan başka işiniz yok

konuyu onur tuna'ya getiren sensin, sakin ol dostum.

Konu 14 sayfa oldu ne diyosun

bu lafını unutma aga ilerleyen haftalar daha iyi olmicak demedi deme...

Bölüme dair yapacağım tek eleştiri daha önceki bölümlerde olduğu gibi aksiyonu tek bir zaman dilimine sıkıştırmaları. Mesela bugün BeyazTvdeki bölüme baktım her dakika bi aksiyon var. Tabi ki eskiye göre kıyaslamak yanlış olur ama izlenen bu politika yanlış. Aksiyonu bölüme yaymaları lazım.

gelecek bölümlerde sağlam olacak bölümden onu da almış olduk senaryoda genişleyecek

Dağıstanlıyı ofise almak lazım oyunculuk kumaşı iyi. Renk katar

katılıyorum sana aksiyon olması lazım dediğin gibi tek zaman dilimine koyuyorlar olmuyor oda

Aga bu senaristler Yusuf'tan yeni bir Polat yaratmaya çalışıyorlar. Polat Aslan Amca tarafından Karahanlı'lardan kaçırılmıştı Yusuf Polat tarafından Asya'dan kaçırıldı. Polat Tapınakçıların kutsal saydığı kana sahip Yusuf'ta da Kuzuzadelerden gelen bir kan var diye biliyorlar. İlerleyen bölümlerde Yusuf'un Polat'ın emriyle Karacaahmet'in yanına yerleştirildiği açığa çıkarsa al sana Kurtlar Vadisi:Yusuf

bence çok az geçen hafta 2-3 kişiyle bu rakama ulaşmıştık bu hafta daha bölüm başlamadan 5 sayfa yaptık ve bugün vadiciler epey aktif ona rağmen az
20 yapalım çıkmayın
Ben bugun bolume konsantre olamadim. O nedenle yorum sov yapamadim yoksa 14 degil 20 olmustu coktan

Ben cikmamda arkadaslari bilmiyorum

hadi hayırlı geceler

bence çok az geçen hafta 2-3 kişiyle bu rakama ulaşmıştık bu hafta daha bölüm başlamadan 5 sayfa yaptık ve bugün vadiciler epey aktif ona rağmen az
20 yapalım çıkmayın
İzlerken sen de yorum yapsana
Biliyorum odaklanamıyorsun ama arada ateşle üç beş bişeyler

böyle birşey olacağını sanmıyorum canım ya çünkü polat yusufu tanımıyordu sonradan
öğrendi fehminin oğlu olduğunu