Kurtlar Vadisi Pusu 275. Bölüm Yorumları

çıkacak şimdi yalnız

Dizi Dediğin Böyle Olur Heyecan Aksiyon Hepsi Bir Arada . Yok Böyle Dizi Daha Yok

CV5L7U-W4AIGIA9.jpg

İşte dizi böyle yapılır!

Efsane devam ediyor, Kralınız yetişemez !

final sahnesi mükemmeldi yazılan senaryo çok iyiydi şimdi haftaya perşembe iple değil halatla çekilir

son 10 dakka hariç bölümde bişey yoktu yeni başrılümüzde hayırlı olsun artık

son 10 dakka hariç bölümde bişey yoktu yeni başrılümüzde hayırlı olsun artık
abartma aga bölüm müthişti yusuf sahneleri çok fazla tek sıkıntı bu
onun dışında bölümde sıkıldığım bir an olmadı çok akıcıydı diyaloglar senaristler bu işi çözmüş vadi müthiş gidiyor

onun dışında bölümde sıkıldığım bir an olmadı çok akıcıydı diyaloglar senaristler bu işi çözmüş vadi müthiş gidiyor
aga abartmıyorum yusuf sahnelerinin fazlalığınıda geçtim bu bölümde resmen göz zevkimizle oynadılar Allah aşkına o kavga sahnesi neydi öyle ya yangından mal kaçırır gibi hiç çekme arkadaş valla herzaman diyorum yeni senarist takviyesi olmazsa işimiz yaş sakın şu bölümlerdeki 5 10 dkkaya aldanıpta bölüm çok iyiydi demiyelim

sanırım bu bölüm hepimizin ortak noktası yusuf oldu sıkılmadık ama çokluğu sıktı işte
az olmalı yusuf sahneleri

bölüm çok iyiydi boş tek bir sahne dahi yoktu aksiyon olmamasına rağmen bölüm çok iyi ilerledi ve bomba bir finalle bitti

tüm ekibin emeklerine sağlık sağlam bölüm oldu