Kurtlar Vadisi Pusu 275. Bölüm Yorumları

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
aga iddaa ediyorum düşecek bak bunu yaz bi kenara dü-şe-cek
Ben 0,25 yükselir diyorum:D.Kösemin ilk bölümlerine internetten baktım biliyorsun ben tarihi dizileri bakmayı seviyorum:D.Ben hayatımda bu kadar kötü tarihi dizi izlememiştim.Bu reytingler dahada düşecektir o kesin zaten.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bu bölüm diğer bölümlere nazaran pek bi güzeldi.Tabi şu Yusuf sahneleri olmasa daha güzel olacak.Adam Akife rahmet okuttu inşallah tez zamanda ölür.

Vadi aslında son sahneler ve fragmanlarla milleti gaza getirme özelliğini son 2-3 senedir kaybetmişti.Son sahneler normal sahne gibi fragmanlar heyecanlı değildi.Bu son sahne bana eskileri hhatırlattı özlemişiz bu sahneleri.

Safiye ölecek tahminime göre :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,115
Puanı
1,061
0,25 lik katkısı olur hacı abartma sende:D.Sonuçta yükseliyor:D
beren gelecek diye ne bu korku gecenin bilmem kaçında beren konuşmuşunuz:F
bu arada konu 20 sayfa olsa nolacak sanki vadiye + reyting yazacaklar, forumda vadinin yarısı ka izleyicisi olan kösem ve diriliş konularını geçiçez diye bu ka çabalamayın:A

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
bu arada konu 20 sayfa olsa nolacak sanki vadiye + reyting yazacaklar, forumda vadinin yarısı ka izleyicisi olan kösem ve diriliş konularını geçiçez diye bu ka çabalamayın:A
Ne cabası sen niye ustune alınıyorsun rakip olacak capiniz mi var biz kendimizle yarisiyoruz

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Bu kadar dertleneceğini bilsedik konuşmazdık:D.Biz mi 20 sayfa olsun diye kasıyoruz :D merak etme biz senin gibi koş kız senin parlak geldi diye etiket yapmıyoruz :F:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,115
Puanı
1,061
Bu kadar dertleneceğini bilsedik konuşmazdık:D.Biz mi 20 sayfa olsun diye kasıyoruz :D merak etme biz senin gibi koş kız senin parlak geldi diye etiket yapmıyoruz :F:F
valla öyle gözüküyor polat şaşmazın mesajlardan 20 sayfaymış:D parlak geldi demek abi çocukalr nasıl ya da beyaz futbolda şu oldu demekten daha mantıklı :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,115
Puanı
1,061
Hayır sen sabah sabah 3 reytingi görünce bu konuya mı geleceğin geldi :D:D?
yok panpa ben böyle kontrol ediyorum vadi yorum konularını arada laf atan rezalet diyen küfür eden oluyor :))) ayrıca ben diyorum kösemin bu kadroyla alacağı totalde maximum 6 beren gelse bilse çok uçmaya gerek dizi başlamdan da dedim :D

Yüzyılın thug life :A
sen berenini koy avatrına gülüm bu konulara girme:A

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
yok panpa ben böyle kontrol ediyorum vadi yorum konularını arada laf atan rezalet diyen küfür eden oluyor :))) ayrıca ben diyorum kösemin bu kadroyla alacağı totalde maximum 6 beren gelse bilse çok uçmaya gerek dizi başlamdan da dedim :D
Geçen haftalarda 8 reyting alırken Ab'de bu reytingler yeter Beren gelince uçarız ondan sonra kaliteli dizi izleriz bize yeter diyen kimdi? ben sen diye hatırlıyorum:))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,115
Puanı
1,061
Geçen haftalarda 8 reyting alırken Ab'de bu reytingler yeter Beren gelince uçarız ondan sonra kaliteli dizi izleriz bize yeter diyen kimdi? ben sen diye hatırlıyorum:))
beren gelince her grupta +2 bekliyorum 8 üstüne 2 koyunca 10 ediyor bu da bu sistemde uçmak demek :A o lafları hatırlamıyorum çok knouştuğum içni diziyle ilgili dizi başlamadan çıkan tartışmalarda sokak sanatina hep dedim bu dizinin tüm gruplarda 10 alması falan zor bir kere senaryo çok değişken sabit değil my gibi :D