Kurtlar Vadisi Pusu 270. Bölüm Yorumları

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
nerdesin aga ya 2-3 kişi olsa konuyu uçuracaktık baktım kimse yok :D
Elektrikler gitti sadece ilk reklam oncesini izleyebildim malesef. Bu haftalik boyle olsun bir daha ki hafta bu haftanin acisini cikartiriz. Yarin televizyondan seyredip yorumumu yaparim gene de

Son düzenleme:

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
Evet bölümün son 45 dakkasını izlememiştim onuda az önce izledim bazı arkadaşlar yine kızıcak ama ben yinede söylicem 1.cisi Polatın yanına kesin ve kesin adam şart yani operasyonlara ultra cahitle katılması yanlış 2.cisi o ilk sahne tam bi fiyaskoydu kurşun geçirmez olduğunu bildiği halde sıkmasınımı dersin tekerlerine sıkmayıp kaçmalarına müsade etmesinimi dersin .. neyse onun dışında tilkiyi yine çok az gösterdiler inşallah diğer bölümde daha aktif olur pusatın sahnesi biraz daha iyi olabilirdi ve en önemli nokta operasyonlar çok amatörce hepsi keklik gibi avlanıyo buneya kardeşim çıtayı yükseltçeklerine düşürüyolar olmaz... ve yasinin sesini çok kötü yapmışlar acilen değiştirmeleri lazım tamam diğer adam paralelci diye istemedi belki ama böyle bi adama daha iyi bir dublor bulabilirler vede yasinin sürekli ustanın yanında kalması lazım daha fazla yazardım yeter bukadar ha hiç iyi taraf yokmuydu vardı elbet ama hep söylüyorum yetersiz daha güçlü düşmanlar daha iyi sahneler lazım ve uzun bir süre sonra bölümün sonu heyecanlı bitti ilk defa haftaya ne olucak diye merak edicem hadi hayırlısı..

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
Bolum efsane otesiydi. Ama biraz daha iyi olabilir. Aksiyon sahneleri olsun replikler olsun biraz daha duzenli olabilir. Pusatin da kesinlikle Polatin yaninda olmasi lazim. Cahit,Yasin ve Pusatin da yaninda sag kollarinin olmasi lazim. Memati-Kazim, Abdulhey-Ali gibi

Bu bölüm Golgeyi begendim. Asiret liderlerini oldurmesinde ters kose oldum oyle birsey beklemiyordum. Meryemde İnşallah ayrilmamistir dizide ki yeni guzelimiz oydu :D

Pusat ile Tilkinin donmesi super oldu gecen sene ki gibi beklentilerin altinda gitmeyiz İnşallah. Ama bu senaristlerine guvenim çok. Racilerden sonra gelen en iyi senarist grubu. Ama aralarinda 2-3 Vadiyi basindan beri izlemis adamlarda lazim. Cahit daha Karahanliyi Laz Ziyayi bilmiyor.

Bu sene her hafta iyi bolum izliyoruz. Gecen sene ki bolumlerden saysan 30 bolumun arasinda 7-8 tanesini gosterebilirsin. Bu sene 7 bolumun arasindan 2 begenmedigimiz bolum oldu.

İstikrari bozmadan ustune koya koya tam gaz devam İnşallah