Kurtlar Vadisi Pusu 270. Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Yarın ki reytingler yükselmezse artık bir daha yükselmez ben sizin yorumlarınızdan bunu anladım :)
aga ertan sabanlar tilkiler vadi müthiş toparladı bu bölümü baştan sona izlemen lazım dehşet

yarın sezonun vadi açısından en yüksek reytingi gelecektir. ama bundan 9-10 falan beklemek hayal olur tabi kanal d de ötesi yok en kralı 8 reytingtir ötesi yok bu kanalda
daha bugün sınıftan benim kadar vadici bi arkadaşa akşam kaçırma dedim çocuk ben internetten izliyorum dedi. kanal d ile alakalıdır büyük ihtimal

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,679
Puanı
1,060
selamalr herkese
diğer odada olduğum için reklam arası gelemedim başlığa
bölümü beğendim polatın yanında adam olunca iyi oluyor yasin
hep olmalı yanında tilkiyi gördük ordan nasıl kurtulduğunu bilmiyoruz ama
bence yüzünde yara olmalıydı yangının içinde kalmıştı daha iyi olurdu

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
İnternete düştüğü an bakacam zaten :D
ama yarıda falan bırakma he sonuna kadar izle çünkü ilk reklama kadar bi 15-20 dakka sıkılacağım yerler olabilir o kadar :D

selamalr herkese
diğer odada olduğum için reklam arası gelemedim başlığa
bölümü beğendim polatın yanında adam olunca iyi oluyor yasin
hep olmalı yanında tilkiyi gördük ordan nasıl kurtulduğunu bilmiyoruz ama
bence yüzünde yara olmalıydı yangının içinde kalmıştı daha iyi olurdu
@-KADİR- aga vadicilerin analitik çözümlemeden bu derece yoksun olmasını neye bağlıyorsun hala tilkinin yandığını sanıyor ablamız :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,679
Puanı
1,060
ama yarıda falan bırakma he sonuna kadar izle çünkü ilk reklama kadar bi 15-20 dakka sıkılacağım yerler olabilir o kadar :D

@-KADİR- aga vadicilerin analitik çözümlemeden bu derece yoksun olmasını neye bağlıyorsun hala tilkinin yandığını sanıyor ablamız :D

ateşin içinde kaldığı anı gördüğümüz için öyle yorumluyorum ben
ordan nasıl kurtuldu üstelik su ateşliyken

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861

valla aga ben vadicilere birşey demem istediği yorumu analizi yapsın ama içinde art niyet olmasın elemi kederi akıtmasın diziye o yeter :d:

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
bölüm uzun sürdü sezonun en uzun bölüm oldu 120 dakikaymış ilk 20 dakika durgundu onun dışında çok iyiydi zaman nasıl geçti bilemedik

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Yarın büyük ihtimal 7,68 gibi oran olacak vadi :D demedi deme :).Kanal D faktörü olmasa 9 alır aslında EDHO bile alıyor :D
Ne 9 u aga atv de ustanin oturdugu bolumlerde bile 12 aliyordu bu bolumler atv de olsaydi en dusuk 10 reyting alirdik

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Yarın büyük ihtimal 7,68 gibi oran olacak vadi :D demedi deme :).Kanal D faktörü olmasa 9 alır aslında EDHO bile alıyor :D
aga ona bile razıyım ama yine 6.86 gibi bişey alacaz diye de korkuyorum :( tabi beklentimi ve tahminimi söyledim üstteki mesajlarda
atv de olsa 10 üstü kesindi kesin

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,146
Puanı
560
bölüm özetine gelmeden önce bugün beyaz tv deki vadiyi izledim dalmışım bir ara her neyse orda 5-6 tane düşman varken polatın başına iş açanlar varken şimdi sadece 1 tane düşman gibi düşman var oda tilki andrei gölgeyi ben düşmandan saymıyorum siyaset adamı bildiğin derin devlet kurup polatı makamından etmeye çalışacak sonrada babil kralı olmaya çalışacak tabi olamayacak
benim demek istediğim vadiye heyecan gelmeli tekrardan KANAL D faktörü falan değil bu vadi her yerde izlenir eski vadi oldumu ama 1 tane düşmanla 3-5 silah sesiyle bitiriyorlar bölümü hoş değil takas şimdi bana kızacak ama o vadiye kaptırmış kendini diğer arkadaşlar demek istediğimi anlayacaklar

Bölüm özetine gelince hoca ihanet edecek diye korktum bir an fet** çevirecekler diye ama yapamadılar sanırsam siyasete dökmediler diziyi ondan dolayı mutlu oldum
aksiyonu bol bir bölümdü haftaya polat ya esir düşecek yada ariel ölecek
şimdilik bu kadar sabah daha detaylı yazacağım.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
bölüm özetine gelmeden önce bugün beyaz tv deki vadiyi izledim dalmışım bir ara her neyse orda 5-6 tane düşman varken polatın başına iş açanlar varken şimdi sadece 1 tane düşman gibi düşman var oda tilki andrei gölgeyi ben düşmandan saymıyorum siyaset adamı bildiğin derin devlet kurup polatı makamından etmeye çalışacak sonrada babil kralı olmaya çalışacak tabi olamayacak
benim demek istediğim vadiye heyecan gelmeli tekrardan KANAL D faktörü falan değil bu vadi her yerde izlenir eski vadi oldumu ama 1 tane düşmanla 3-5 silah sesiyle bitiriyorlar bölümü hoş değil takas şimdi bana kızacak ama o vadiye kaptırmış kendini diğer arkadaşlar demek istediğimi anlayacaklar

Bölüm özetine gelince hoca ihanet edecek diye korktum bir an fet** çevirecekler diye ama yapamadılar sanırsam siyasete dökmediler diziyi ondan dolayı mutlu oldum
aksiyonu bol bir bölümdü haftaya polat ya esir düşecek yada ariel ölecek
şimdilik bu kadar sabah daha detaylı yazacağım.
kızmak falan haddime değil ama eşkiyayı bende izliyorum ki bundan sonra izleyeceğimi sanmıyorum. ulan ben mi başka dizi izliyorum sen mi efsane ötesi falan filan vadinin kötü bir çakması bile olamayacak bir dizi ya karı kavgaları metres ayakları. bizim konseyin dandik halini masa diye sunmaları müzikler sıfır zaten
ee bugünkü vadi ortada müthiş bi bölüm. sen vadiyi tam olarak anlayamamışsın eskileri tam olarakta bilmezsin o yüzden diyorum
biz vadinin geleceğini herkesten çok düşünen hayranlarıyız ve iyiye gitmesi için yorumlarımızı yaparız. kötüyse zaten yapılması gerekenleri her gün genel sohbet konusunda sayfalarca yazıyoruz yazıyorum. ama iyiyse verilen emeğin hakkını sonuna kadar veririz hain değiliz vadiciyiz ve dizimizi diğer dandik hiçbir diziyle yan yana getirmeden yorumlarız.
bugünde gerek diyaloglardaki iyileşme ve etkileyicilik gerek aksiyon sahneleri gerek komedi unsurları gerek oyunculuklar gerek tilik ve pusatın dönmesi gerekse de düşmanlarla olan mücadelede alınan yol müthiş ümit verici vec eskiye harika bir dönüştür. o yüzden bu bölümü bile beğenmeyen adam kafasında vadiyi bitirmiştir ve izlememesi gerekmektedir bu tür arkadaşlar var ise onlara çok güzel karı dizileri tavsiyelerim olacaktır isteyen olursa özelden söylerim