Kurtlar Vadisi Pusu 270. Bölüm Yorumları

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam 270.bölümüyle ekranlara gelecek.
Diziyle ilgili tüm yorumlarınızı bu konu altında yapabilirsiniz.
Kurtlar Vadisi Pusu kendi gününde kendi saatinde 20:00'de Kanal D'de!

CTDTvxdWUAAI9Ns.jpg

Son düzenleme:

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
bir vadi saatine daha ulaşmamıza ramak kaldı

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Atara atar gidere gider bu gecede Vadideyiz şeklimiz yeter!...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
pusunun eski bölümlerini izliyorum beyaz tvden birşeyin daha farkına varıyorum pusunun en iyi sezonları ilk 4 sezondu çünkü her karakterin tıpkı eski vadideki gibi ayrı ayrı hikayeleri vardı bir yalçın bulutu izliyorum bir muroyu davut tataroğlu iskender büyük derken zaza dayı ve iskender ölmeden aron fellerde geliyordu hatta cevat akarsu bu karakterlerin hepi aynı anda aktif oluyordu ve hepsinin farklı farklı bir hikayesi vardı pusunun en iyi sezonları her zaman çok çeşitli karakterlerin ön planda olmasıyla yaşanmıştır:-)

bu sezon cahit ve zeynep dısında birşey izlemiyoruz gölge ilk bölüm akii öldürmesi dışında heyecan vermiyor bizleri heyecanlandırıcak farklı hikayeleri olan 3 karakter var şuan andrei, raskoln ve pusat izleyicilere bir heyecan aşılamak izleyiciyi koltukta uyuklamasını engellemek üstlerindeki ölü toprağı atmasını saplamak istiyoralar bu 3 karaktere aynı bölümlerde farklı farklı yer vermeleri lazım andrei ve pusat geliyor raskolnda gelince bu 3 karakterlere ayrı ayrı sahnelerle vadinin üstündeki ölü toprağı atarsınız çünkü başka heyecan verici karakter şuan yok ve siz elinizdeki olan 3 oyuncuyada yer vermeden başladınız bu sezon ilk defa bu akşam heyecanlı bekliyorum vadiyi andrei ve pusatın ismi bile yetti raskolnuda ekleyip bu 3 oyuncuda yoğunlaşın zeynepi cahiti falan boş verin şu kısır döngüden çıkın :F:F:F

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
yeni bölüm güzel olacak bunun çokca emaresini aldık tilki andrei nin dönüşüde ayrı bir hava katıyor Gölge Tilki ile çalışacak iklinin beraber sahneleri merak konusu

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
efsaneyi büyük bir merak özlem heycanla bekliyoruz. bölümün müthiş olacağından en ufak bir şüphemiz bile yok

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
efsaneyi büyük bir merak özlem heycanla bekliyoruz. bölümün müthiş olacağından en ufak bir şüphemiz bile yok
burda mısın aga ? bugün bölüm epey sağlam olacak bakalım pusat ne şekilde karşımıza çıkacak

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
burda mısın aga ? bugün kü bölüm epey sağlam olacak bakalım pusat ne şekilde karşımıza çıkacak
aga reklamlarda olmadı bölüm sonu kesin burdayım belki arada bikaç yorumda atabilirim duruma bağlı
öncelikli olarak ekrana odaklanıp vadiden en üst düzeyde keyif almaya bakıyorum

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
aga reklamlarda olmadı bölüm sonu kesin burdayım belki arada bikaç yorumda atabilirim duruma bağlı
öncelikli olarak ekrana odaklanıp vadiden en üst düzeyde keyif almaya bakıyorum
haklısın aga vadi devam ederken mesaj atmakda zor iş ama işte anında duıyguyu vermeyince o his kayboluyor oda ayrı bir olay