Kurtlar Vadisi Pusu 266.Bölüm Yorumları

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
Bizim Marcus Cerrahpasali cikti gecen bu sahneyi izlerken farkettim :A
0dd5e77df2d16e0d2fc0ad3d5255db34.jpg

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
bana cevap verme mümkünse çok boş konuşuyorsun vadici olmandan utanıyorum senin ki bunda benimde suçum var

Bak su anda cok yanlis dusunuyosun biraz tarafsiz dusunursen anlarsin ya ben Vadi icin nelerimden vazgecmisim ki bu tabirleri benim icin kullaniyosun. Vadiyi benim kadar seven fazla kisi bulamazsin bu dunyada

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Bak su anda cok yanlis dusunuyosun biraz tarafsiz dusunursen anlarsin ya ben Vadi icin nelerimden vazgecmisim ki bu tabirleri benim icin kullaniyosun. Vadiyi benim kadar seven fazla kisi bulamazsin bu dunyada
ben tarafsız düşünmem tarafım belli seninde belli olsun eleştirilere asla bişey diyemeyiz ama bu ne ya boş boş konuşmaktan başka bişey yaptığın yok insanlar yıllar geçince olgunlaşır sende tam tersi oluyor gün geçtikçe saçmalama sınırlarını zorluyorsun forumda ilk geldiğin zamanlardaki halin çok daha iyiydi şuan açık ve net söylim senden haz etmiyorum

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,676
Puanı
1,061
eşkiyaymış ulan eşkiya dünyaya hükümdar olmaz şu bölüm seviyesinde bi bölümün yanından geçemez anca karı muhabbeti :D
vadi başka aga bitiriyor adamı

kesinlikle aga ben bi 8 üstü bekliyorum en azından 9 da olabilir on numara beş yıldız bölüm oldu

@batuhankaralar sana gelsin bu bölüm aga! genel sohbetteki mesajına birazdan cevap vereceğim önemli olan iyi zamanda değil zor zamanlarda da vadinin arkasında olabilmektir 3 günlük çakma diziye satacaksın vadiyi yazık
Aga beni yanlış anlamışsın ben dizimi satmam sattırmam. Sadece şu zamanlarda yapılan saçma sapan olaylara karşı tepki gösterdim. TV olmadığı için izleyemedim bu bölümü şimdi indirip izleyeyim sen güzel bölüm diyorsan sabırsızlanmaya başladım :D