Kurtlar Vadisi Pusu 266.Bölüm Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan -KADİR-
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bölüm kelimenin tam anlamıyla müthiş süper harika vadiyi aklınca eleştirmeye çalışan ve karalayana hainlere KAPAK OLSUN bu bölüm

olabilirdi tabi aga da burda gölge nin mültecileri nasıl kandırp kullandığını gördük tabi sonuçta dizi işin içine illa kurguda giriyor
Dizi sadece Türkiye'de yayınlanmıyor amaç mültecilerin yaşadıkları dramı tüm dünyaya göstermek. Daha basit ve anlaşılır bir şekilde işlenirse daha etkileyici olur.

Şu martinin ekürisinden devam etseler bari :))) buram buram gizem kokuyordu 😉)))

bu konuları işleyebildiği için her zaman tek efsane tek güç kurtlar vadisi olacaktır gerisi kelimenin tam anlamıyla hikayedir
senaryoda muazzam sezonun en iyi bölümü

Polat'ın yanına adamlar lazım :)))) gerçi Cahit Ordu'ya bedel ama 😉))) inandırıcılık açısından daha etkili olur:)

Polat'ın yanına adamlar lazım :)))) gerçi Cahit Ordu'ya bedel ama 😉))) inandırıcılık açısından daha etkili olur:)
abi inan bu bölüm gibi olacaksa hiçbişeye gerek yok muazzamdı bugün böyle bi bölüm harbiden beklemiyordum
reklam sonrası çok geriden alıyolar kesin erken bitecek :D

Ben şeye takıldım bu Cahit hem telefonla konuşuyor üstüne adamları silahla tek tek vurup öldürüyor. :D

En etkileyici sahne Polat'ın 2 adamı öldürme sahnesiydi :)

Ben şeye takıldım bu Cahit hem telefonla konuşuyor üstüne adamları silahla tek tek vurup öldürüyor. :D

En etkileyici sahne Polat'ın 2 adamı öldürme sahnesiydi :)
o sahne cidden muazzamdı usta resmen paramparça etti şerefsizleri :D

necati şaşmaz ın üstüne adam tanımam kral oynuyor

yalnız işte bu reklamlar izleyiciyi bezdiriyor adam şimdi haftaya son reklamı bekler mi zaten aynı şeyi gösteriyorlar diye geri dönmez

eşkiyaymış ulan eşkiya dünyaya hükümdar olmaz şu bölüm seviyesinde bi bölümün yanından geçemez anca karı muhabbeti :D
vadi başka aga bitiriyor adamı

Bu güzel bölümün hakkı yarın 10 reyting inşallah.
kesinlikle aga ben bi 8 üstü bekliyorum en azından 9 da olabilir on numara beş yıldız bölüm oldu

@batuhankaralar sana gelsin bu bölüm aga! genel sohbetteki mesajına birazdan cevap vereceğim önemli olan iyi zamanda değil zor zamanlarda da vadinin arkasında olabilmektir 3 günlük çakma diziye satacaksın vadiyi yazık

eşkiyaymış ulan eşkiya dünyaya hükümdar olmaz şu bölüm seviyesinde bi bölümün yanından geçemez anca karı muhabbeti :D
vadi başka aga bitiriyor adamı
aga o kadın dizisiyle vadi mukayese bile edilmez o diziyi çilek kokusu, kiralık aşk, aliye , vb dizilerle kıyas edilir