Kurtlar Vadisi Pusu 256.Bölüm Yorumları

kuran okudum bu akşam 20:00 21:30 kadar 1 bucuk saat kadar allah kabul etsin :bhr::bhr::bhr: vadiye göz atmaya başladım sonra nasıl öldüğünü görmedim ama karaca ahmet ölmüş @china_shangai abişkom herkes senin verdiğin tüyoda ahmet ölmez derken ben bu bölümde kesinlikle ölmesini bekliyorum demiştim bana süpriz olmadı ekmek teknesi dizisidir çıkma sebebi yarın öbürgün kadroya katıldığı açıklanır kendisi adına böylesi daha iyi oldu 🙂🙂🙂 bölümde yine birşey yok polat her bölüm tek sahneler üzerinden gidiyor bu bölümdeki tek sahneside fehmi görüşmesiydi ve polat dışındada koskoca vadi tek sahne üzerinden gidiyor fragmandan pusat baltazar vardı bölümdede onun dışında birşey yok o sahneyide kullanamamışlar çok uzatmışlar süre kazanıcaz diye bölümün tek güzel sahnesindede kabak tadı vermiş senaristler😵
onun harici yine küçük elif safiye onra martin süha baba ve leyla sahneleriyle dolu bölümler devam ediyor yaklasık son 5 bölümdür vadi tek sahneler üzerine gidiyor o tek sahneleride değerlendiremiyorlar hatalar göze çarpıyor bu senarist ekibiyle gelecek sezonda şimdiden çöpte bu herifleri kovmadığımız sürece böyle devam eder🙂🙂🙂
Allah Kabul Etsin.:)

Plastik kulübeden siper olmaz şu hatayı yapmayın aksiyon sahnelerinde gözüme takılıyor. :)

Evet Martin sonuda geliyor sonunda oda kendini ele verdi bu satten sonra ne yaparsa yapsın ustadan kaçısı olmaz

Ulan 5 dakika boyunca sadece içeri girebiliyorlar 😡 bu kadar da gereksiz sahne olmamalı.

ayoll senaristler replik dolu konuşmalar racon sahneleri yazamıyorlar
bölüm senaryosu yazarken tıkandıkları yerleri elif safiye martin süha baba ve leyla yanındakı kadın sahneleriyle doldurup kolaya kaçıyorlar
dizinin adı kurtlar vadisi ama bu senaritler kurtlar vadisi sahneleri yazamıyorlar ne yazıcaklarını bilmiyorlar sonra hemen elif safiye sahneleriyle kağıtları doldurmakta buluyorlar çareyi 🙂🙂🙂

Bu Bölümü cok begendim! Öyle bos bos bakismalar! Bos konusma sahneleri yoktu. Aksiyondan aksiyona atladi... Aksiyon demek illa catisma sahnesi demek degil... Bu sekilde devam