Kurtlar Vadisi Pusu 256.Bölüm Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Dizide ölen ölene anam babam sezon finaline kadar Polat ve Akif dışında herkes ölebilir. :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
aga ben yaklaşık bir 40 dakika izlemedim bölüm aksiyonlu olmamasına rağmen benim beğenimi kazandı :-) bu gidiş güzel
Aga aslında sağlam konu lakin bunun olay örgüsünü maalesef yapamayınca senaryo oturmuyor. Tapınakçılar ve polat şeklinde olsa daha iyi olur. Dizideki kötü adamları tapınakçılar etrafında birleştirseler süper olur yoksa herkes kendi başına hareket edince olmuyor konu dağılıyor. Geçen sagir, bu bölüm baltazar, ilerde settar aga kim bilir daha neler olacak ancak bunları bir arada tutan bir güç olursa bence dizi çok iyi ilerler.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Keşke Pusat babasının Tombalacı'yı öldürdüğü gibi acele etmeden zamana yayarak öldürseydi. Bu Baltazar için kolay bir ölüm oldu.

Reklam bitti gençler.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kuran okudum bu akşam 20:00 21:30 kadar 1 bucuk saat kadar allah kabul etsin :bhr::bhr::bhr: vadiye göz atmaya başladım sonra nasıl öldüğünü görmedim ama karaca ahmet ölmüş @china_shangai abişkom herkes senin verdiğin tüyoda ahmet ölmez derken ben bu bölümde kesinlikle ölmesini bekliyorum demiştim bana süpriz olmadı ekmek teknesi dizisidir çıkma sebebi yarın öbürgün kadroya katıldığı açıklanır kendisi adına böylesi daha iyi oldu :-):-):-) bölümde yine birşey yok polat her bölüm tek sahneler üzerinden gidiyor bu bölümdeki tek sahneside fehmi görüşmesiydi ve polat dışındada koskoca vadi tek sahne üzerinden gidiyor fragmandan pusat baltazar vardı bölümdede onun dışında birşey yok o sahneyide kullanamamışlar çok uzatmışlar süre kazanıcaz diye bölümün tek güzel sahnesindede kabak tadı vermiş senaristlero_O
onun harici yine küçük elif safiye onra martin süha baba ve leyla sahneleriyle dolu bölümler devam ediyor yaklasık son 5 bölümdür vadi tek sahneler üzerine gidiyor o tek sahneleride değerlendiremiyorlar hatalar göze çarpıyor bu senarist ekibiyle gelecek sezonda şimdiden çöpte bu herifleri kovmadığımız sürece böyle devam eder:-):-):-)

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
settar aga kendi ipini kendisi çekti kendi ayağıyla ölüme gidiyor