Kurtlar Vadisi Pusu 255.Bölüm Yorumları

Vadide bahar temizliği başladı yine Sagir i öldürmeleri büyük hata oldu bu

ooooooooooo regaib kandili eğer haftaya perşembe ise kesin ara verelim

bazen seviyorum bazen gıcık oluyorum duruma bağlı :D
Ahmet Cakara karşı Vadiyi savunmuştu ya sende böyle demişse adamım olur dedin adamın oldu mu ?:D Kaç gündür soracam soracam Vadi başlayınca aklıma geldi bende Vadi izliyosun görmezsin diye şimdiye sakladım içimde kaldı :D

---Tapatalk---

Perşembe yayınlanacağı kesin değilki. Ben takas açtı diye bir şey demedim ama o facebook ve twitter'daki haber doğru değil.
aga dediğin gibi kesin bişey yok ama yine de açayım dedim İnşallah perşembe olmaz bu dizinin perşembe olması demek raci bahadır ve cüneytle tamamen bağlarımızın kopması ve diziye de düşman olmamız demek
açık söylim ben o diziyi izlemek istiyorum başka gün olur da İnşallah izleriz yoksa en büyük antisi olacağım

Ahmet Cakara karşı Vadiyi savunmuştu ya sende böyle demişse adamım olur dedin adamın oldu mu ?:D Kaç gündür soracam soracam Vadi başlayınca aklıma geldi bende Vadi izliyosun görmezsin diye şimdiye sakladım içimde kaldı :D

---Tapatalk---
orda iyi laf söyledi tabi takdir ettim :D ama bazen gereksiz şeyler söylüyor mesela melo düşmanlığı yapınca gıcık oluyorum tekrar :D
ahmet çakara bakma önüne gelen herşeye sallayan bi adam o yüzden vadiyle ilgili yorumlarını pek ciddiye almıyorum :D bi arada çok güzel demişti fazla takmaya gerek yok yani

haftaya tatil olmasada büyük ihtimal ara verirlerdi çünkü görünüşe göre bugünkü aksiyon sahneleri daha gerçekçi olduğu için çok çalışmışlardır adamların dinlenmesi lazım zaten vadi çoğu kandilde ara verdi yine versin daha iyi olur hatta kesin versin :D

aga dediğin gibi kesin bişey yok ama yine de açayım dedim İnşallah perşembe olmaz bu dizinin perşembe olması demek raci bahadır ve cüneytle tamamen bağlarımızın kopması ve diziye de düşman olmamız demek
açık söylim ben o diziyi izlemek istiyorum başka gün olur da İnşallah izleriz yoksa en büyük antisi olacağım
Perşembe yayınlarlarsa izlemeyiz zaten. :)

Perşembe yayınlanacaksa da bu 30 Nisan değil. En az Mayıs'in ortalarını bulur. İlk bölüm hazır değil daha. Nerden baksan 20 günde tanıtım yaparlar. :)

Perşembe yayınlanacağı kesin değilki. Ben takas açtı diye bir şey demedim ama o facebook ve twitter'daki haber doğru değil.
dizinin 1 tanıtımı çıktı sadece onuda televizyon hiç yayınlamadı
atv sitesi diziyi resmi sitesine bile eklemedi
hyalet gibi biren bire ortaya çıkıp 2 hafta sonda yayına başlayamazlar cnm şu şartlarda gününü bilmem ama 30 nisanda yayın falan yapamazlar 🙂🙂🙂

23 nisan perşembe kandilmiş %100 ara verilmesi lazım ara için en uygun zaman işte

dizinin 1 tanıtımı çıktı sadece onuda televizyon hiç yayınlamadı
atv sitesi diziyi resmi sitesine bile eklemedi
hyalet gibi biren bire ortaya çıkıp 2 hafta sonda yayına başlayamazlar cnm şu şartlarda gününü bilmem ama 30 nisanda yayın falan yapamazlar 🙂🙂🙂
1. bölüm hazır değil. Setten takip ettiğim hesaplar var. Yeni başlayan dizilerin ilk bölümlerinin çekimi en az 20 günü bulur. Sürekli deneme çekimi yaparsın falan filan. :)

Hemen atlamayin ondan dinleyelim 😉😉

---Tapatalk---
kafadan salladın galiba gereksiz bir yorum

1. bölüm hazır değil. Setten takip ettiğim hesaplar var. Yeni başlayan dizilerin ilk bölümlerinin çekimi en az 20 günü bulur. Sürekli deneme çekimi yaparsın falan filan. :)
aynen resmi youtube hesabına bakıyorum karakter tanıtımından başka bişey yok o dizi öyle pat diye 1-2 haftada başlamaz en az 1 ayı var

bu perşembe olayı nerden çıktı peki ayoll bizim bildiğimiz atv bu diziyi salıya koyar racondan sonra başka bir hamle kesinlikle beklemiyorum
🙂🙂🙂