Kurtlar Vadisi Pusu 255.Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
sagir nasıl ölür yav harbiden çok gereksiz bi iş oldu
tuncer salman ne müthiş bir oyuncudur be hayran kaldım adama dünya standartlarında bir oyuncu o ses o mimikler müthişşşşşş
ve biz elimizdeki cevheri öldürüyoruz şaka gibi

Yemek yemedim daha. Neyse ben kaçar hepinize iyi geceler.
aga bu saatte yemek yemek iyi değil ama insan aç olunca yemeden yatamıyor afiyet olsun ne yiyeceksin :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
sagir nasıl ölür yav harbiden çok gereksiz bi iş oldu
tuncer salman ne müthiş bir oyuncudur be hayran kaldım adama dünya standartlarında bir oyuncu o ses o mimikler müthişşşşşş
ve biz elimizdeki cevheri öldürüyoruz şaka gibi

aga bu saatte yemek yemek iyi değil ama insan aç olunca yemeden yatamıyor afiyet olsun ne yiyeceksin :D
Sagire düzgün senaryo yazamadilar maalesef Sedidden ayrıldı tek başına kaldı sonra John la güç birliği yaptı falan yani düzgün bir senaryo yazamadilar maalesef. Yanarım yanarım sahte Halifeyi gebertemeden gitti ona yanarım

---Tapatalk---

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
Bu bölümü beğendim ya Safiye-Leyla-Elif sahneleri olmasa bolum daha da güzel olacaktı. Bolumu uzatmaya Tuncay-Abidin-Husnu sahneleri ilaç gibi olurdu

---Tapatalk---

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
aga dediğin gibi kesin bişey yok ama yine de açayım dedim İnşallah perşembe olmaz bu dizinin perşembe olması demek raci bahadır ve cüneytle tamamen bağlarımızın kopması ve diziye de düşman olmamız demek
açık söylim ben o diziyi izlemek istiyorum başka gün olur da İnşallah izleriz yoksa en büyük antisi olacağım
neyin antisi olacan takas anlamadım

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
sagir yerine john smith ölebilirdi mesela ben pek ısınamadım o adama
temizlik yapın dedikte en iyi adamları öldürün demedik

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Ne yapican ? Yemek ustası var karşında su hayatta ki en sevdiğim şey yemek yapmaktır bir yapsam parmaklarını kemirirsin ))

---Tapatalk---
vayy aga ustasın demek çiğ köfte yapmayı biliyon mu biliyorsan ziyaretine geleceğim :D çiğ köfte hastasıyım

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
anladım cnm
bu bölümü nasıl izledim bilemiyorum yeğenlerim burdaydı
tekrar izlicem bölümü
Büyük geçmiş olsun kazasiz belasiz atlatmissindir İnşallah abla ben yigenler olunca seyredemem birde bir yerleri kirip dagitirlarsa annem fircayi atar :D Evli misin ? Kendi evinse daha beter :D

---Tapatalk---

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
leyla safiye elif süha gibi gereksiz karakterler ölsün artık leyla da benim için bu karakterler arasındadır vadide karı kız aşk istemiyoruz millet istemiyor

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
vayy aga ustasın demek çiğ köfte yapmayı biliyon mu biliyorsan ziyaretine geleceğim :D çiğ köfte hastasıyım
Onu bilmiyorum iste :A 8-9 yaşlarında hic bilmeden ablami pilav yapmasini ogretirdim lapa yapardı falan tamamen kafa yapısıyla zekamla hiçbir bilgim olmadan :A

---Tapatalk---