Kurtlar Vadisi Pusu 255.Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Onu bilmiyorum iste :A 8-9 yaşlarında hic bilmeden ablami pilav yapmasini ogretirdim lapa yapardı falan tamamen kafa yapısıyla zekamla hiçbir bilgim olmadan :A

---Tapatalk---
vay be :F:F bu ne müthiş süper dehşet bir zekadır inanılcak gibi değil inanılmaz ötesi bir durum :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
evet atlattım canım oynadılar ama diziyi izleyemedim ya:-)
Hic unutmam daha 2 sene önce ablamin evinde görmeden TV dolabına bor carptim TV zipladi çerçeve kırıldı üstünde ki suslerin yarısı gitti büyükler bile kazayla kirabiliyor maalesef.Canım ablam gözlerinden ateş fiskiriyordu birde önemli değil canım sen canını sıkma demesi Allahım ne kötü olmuştum o gün :D

---Tapatalk---

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Hic unutmam daha 2 sene önce ablamin evinde görmeden TV dolabına bor carptim TV zipladi çerçeve kırıldı üstünde ki suslerin yarısı gitti büyükler bile kazayla kirabiliyor maalesef.Canım ablam gözlerinden ateş fiskiriyordu birde önemli değil canım sen canını sıkma demesi Allahım ne kötü olmuştum o gün :D

---Tapatalk---
aga senin bu hikayelerine hastayım herşeyle ilgili bi hikayen mutlaka var :D aga hatırlat bi ara seninle bi program yapalım hikayelerini anlattığın bi program olacak ikimiz olacağız birde konuk alırız ne diyorsun :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
aga senin bu hikayelerine hastayım herşeyle ilgili bi hikayen mutlaka var :D aga hatırlat bi ara seninle bi program yapalım hikayelerini anlattığın bi program olacak ikimiz olacağız birde konuk alırız ne diyorsun :D
Olur yaparız aga. Sen şimdiden soruları hazırla yazın yaparız :D

---Tapatalk---

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Bölüm süresini en azından 1 saat 45 dakikaya çekmeliyiz 22.45'de bitiyor resmen. Bölüm genel olarak güzeldi bir kaç gereksiz sahne ve mantık hatasının dışında beğendim. Vadi klasik Nisan geldi bahar temizliği başladı o kadar çok karakter var ki mecbur gidenler olacak ama Sagirin ölmesini beklemezdim Süha baba da öldü büyük ihtimalle. Sezon finaline kadar senaryo biraz daha derlenip toparlanmalı ve Amon getirilmeli diye düşünüyorum. :)

Artık finale kadar kanal değiştirmememiz lazım zamanında Atv'nin Vadiyi 9da başlatma serüvenine tüm kanallar uyuyor mecburen bölümler kısa olduğu zaman otomatik son yarım saat reklam oluyor Kanal D'de gayet iyiyiz sansürsüz bir sezon he aksaklıklarda oldu ama seneye kadar toparlarız ayrıca kaç bölümdür ara vermiyoruz 3 ay geçti belki de kanal yönetimini ve Pana Filmi de tebrik ediyorum. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Olur yaparız aga. Sen şimdiden soruları hazırla yazın yaparız :D

---Tapatalk---
hallederiz bi ara :D

Ben simdiden numaralara başlım yarin okula gitmemeyi garantileyelim :D

---Tapatalk---
aga bu yaptığın hoş bir hareket değil söylim gerek yok böyle şeylere adam gibi okuluna git dersine çalış bak ailen senin için çabalıyorken senin böyle işlere girişmen olmaz ilerde pişman olursun

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
hallederiz bi ara :D

aga bu yaptığın hoş bir hareket değil söylim gerek yok böyle şeylere adam gibi okuluna git dersine çalış bak ailen senin için çabalıyorken senin böyle işlere girişmen olmaz ilerde pişman olursun
Yok be aga zaten ders islemiyoruz artik hocalar bile ders işlemiyor ses yapmiycak şekilde istediğinizi yapın diyorlar serbest bırakıyorlar bizde akilli tahtadan film seyrediyoruz arkadaşlar Kurtlar Vadisi serilerini istedi yakında onları izlicez İnşallah :D

---Tapatalk---

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060

---Tapatalk---
aboo neyy

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
bölüm genel olarak epey beğenilmiş çok güzel

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,682
Puanı
1,061
Bölümü yeni bitirdim, gereksiz tek bir sahne yok usta sahalara dönmüş sagiri kafeste yakmış çok iyi bir gönderme ama Sagir'e daha iş çıkardı erken öldürdüler. Bir de kaç bölümdür dikkatimi çekiyor her bölümde Erhan ya 1 sahnede var ya da yok çok pasif bırakıyorlar ne güzel geçen sezon finalinde kol yapıldı diye sevindik sevincimizi kursağımızda bıraktılar.

Ve son olarak "Asalet Mecbur Kılar!!"

ts2Z8aJ.jpg

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
akşam bölümü tam izleyemediğimden tekrar izlicem o yüzden
yorum yazamıyorum

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Polat Şaşmaz Parmaklarını kemirirsin ne demek la. :)

@Çiğdem- de get. Marol salatasıyla 80-85 kiloluk iri yapılı bir adam nasıl doysun.:)
ayy zaten amaçta tıka pasa doymamak o saatte doyacak şeyler yenirmi hiçç karışık mağzemelerden salata yap üstünede meyva yedinmi tamamdır cnm rahat bir mideyle yat mışıl mışıl :A:A:A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ayy zaten amaçta tıka pasa doymamak o saatte doyacak şeyler yenirmi hiçç karışık mağzemelerden salata yap üstünede meyva yedinmi tamamdır cnm rahat bir mideyle yat mışıl mışıl :A:A:A
Beytüşşebap'ta askerlik yaptığımı söylemiştim. Dağda aç kaldığımızda millet ot çöp yerdi ben kurbağa yerdim. Damak lezzetimi artık sen anla. :A