Kurtlar Vadisi Pusu 251.Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Buyrun beyler: :(

Amin aga Amin
Allah bizlere de böyle gerçekten seven eş nasip etsin gerçekten etkilendim

o mekan racinin diyolardı yalanmış demek
Mekanın merdivenleri benziyor, dış girişi de aynı gibi geldi bana.

Geçen sene sezon sonuna kadar durmazdı o zaman Raci'nin olsaydı?

nberkayozer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
693
Puanı
194
Web Sitesi
buyukustadnbo.blogspot.com
Gerçekten çok beğendiğim bir bölüm oldu :)

Son birkaç sezondur şu komedi dram trajedi ve aksiyon dengesi eski vadi bölümlerine göre ayarlanamiyordu ancak bu bölüm o açıdan şahane oldu her türlü dengeyi sağladılar bugün için en mutlu olduğum konu bu diyebilirim :)

Ustanın sık gösterilmesini sahalara çıkmasını hepimiz çok istiyoruz artık yavaş yavaş sahneleri arttı çok mutluyuz tabiki :)

Eski mekan geri geliyor ve bu Gerçekten çok heyecan verici o ofislerden çok sıkılmıştık :)

İnşallah ilerleyen bölümlerde de eski vadieki gibi şu komedi dram trajedi ve aksiyon dengesini iyi ayarlarsa çok büyük bir adım atılmış olur :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Gerçekten çok beğendiğim bir bölüm oldu :)

Son birkaç sezondur şu komedi dram trajedi ve aksiyon dengesi eski vadi bölümlerine göre ayarlanamiyordu ancak bu bölüm o açıdan şahane oldu her türlü dengeyi sağladılar bugün için en mutlu olduğum konu bu diyebilirim :)

Ustanın sık gösterilmesini sahalara çıkmasını hepimiz çok istiyoruz artık yavaş yavaş sahneleri arttı çok mutluyuz tabiki :)

Eski mekan geri geliyor ve bu Gerçekten çok heyecan verici o ofislerden çok sıkılmıştık :)

İnşallah ilerleyen bölümlerde de eski vadieki gibi şu komedi dram trajedi ve aksiyon dengesini iyi ayarlarsa çok büyük bir adım atılmış olur :)
aynen güldük ağladık aksiyonda yerindeydi o yüzden çok etkileyici bi bölüm oldu helal PANA

karaca ahmet ofiste ustanın yanında olur mu zülfikar ağayla birlikte 2 ağır top ne güzel olur be

bu arada zülfikar ağayı geçenlerde bizim malatya tv de malatyaspor gecesinde gördüm malatya atkısı takmış babalar gibi mekanda gözüküyordu İstanbulda tabi

gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll brugge attı işte bu be bu :oley: bjk li kardeşlerimden özür diliyorum

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Duygusal iyidir duygusal. İnsanı daha bi bağlıyor :(
aynen özellikle vadi gibi bir dizide duygusal sahneler insanı daha bi derinden etkiler
aksiyon coşturur falan ama en derinden etkileyeni böyle duygusal sahnelerdir

bi mucize olmazsa bjk elenecek ve vadimiz rahatlayacak artık kusura bakmasın kimse burda vadiyi daha çok düşünürüm :D

aga yorumunu alalım seninde @Master.1000

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
agalar ne bölümdü ya resmen tadı damağımda kaldı ben acayip beğendim

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
aynen özellikle vadi gibi bir dizide duygusal sahneler insanı daha bi derinden etkiler
aksiyon coşturur falan ama en derinden etkileyeni böyle duygusal sahnelerdir

bi mucize olmazsa bjk elenecek ve vadimiz rahatlayacak artık kusura bakmasın kimse burda vadiyi daha çok düşünürüm :D
O duygusalı yakaladın mı cidden müthiş oluyor. Son 2 yıldaki Leyla-Polat sahneleri cidden işkenceydi benim için izlemesi. Ama bu sezon o duygusal hava gerçekten harika.

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Arkadaslar bjk mesajlariniza dikkat edin derim .bjk li arkadaslara ayip oluyor.kendinize yapilmasini istemediginiz bir seyi baskalarina da yapmasaniz iyi olur .burada hepimiz arkadasiz :))))

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
öncelikle @takas @Polat Şaşmaz ı kınıyorum her ne olursa olsun ülkemizin takımını tutmalıydılar ha tutmuyosanızda kendinize saklamalısınız.
onun dışında bölüm orta dereceydi ve verdiğim tüyoların hepsi çıktı.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
kurtlarvadisipusu251 bölüm etiketi yoğun gündeme rağmen tt oldu