Kurtlar Vadisi Pusu 251.Bölüm Yorumları

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,684
Puanı
1,061
Son sahnede çok kederlendim Gökhan abimizin eline sağlık tam vurucu şarkılar seçiyor.

Bölümü yarıya kadar izleyebildim tamamını izledikten sonra yorumu yapayım @takas :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
@lale1 seni yorumlarınla aktif bi şekilde aramızda görmek istiyoruz kardeş lütfen bizi yorumlarından mahrum bırakma
bi sorumda olacak aylardır bizim konudasın neden hiç mesaj yazmadın :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
herkese hayırlı geceler :-)
hayırlı geceler aga Allah rahatlık versin konuyu 10 sayfa yapmayı başardık herkes yorum yapsa 20 sayfanın altında kalmaz hiç aslında

çok mutluyum bugün vadi süper bi bölümdü fragmanlardna sonra böyle bi bölüm izleyeceğimi hiç sanmazdım valla vadi tam rayına oturdu yani süper gidiyoruz ofise bi geçelim o zaman asıl şov başlayacak
orda tilki polat karşılaşması da olacaktır

Bölüm güzeldi. Ben beğendim :)

Bjk elenmiş.Ummadık tas bas yarar derler.Fazla kucumsediler rakibi
kesinlikle o kadar küçümsediler ki sanırsın kendileri real madrid oynadıkları takım siirt jetpaspor ulan o küçümsedikleri takım bjk nin kat kat üstünde bi takım dağıttılar resmen bjk yi
adamlar 14 maçtır uefada yenilmiyor yedikleri gol 4
bi liverpoolu elediler ayakları yerden kesildi

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
hayırlı geceler aga Allah rahatlık versin konuyu 10 sayfa yapmayı başardık herkes yorum yapsa 20 sayfanın altında kalmaz hiç aslında

çok mutluyum bugün vadi süper bi bölümdü fragmanlardna sonra böyle bi bölüm izleyeceğimi hiç sanmazdım valla vadi tam rayına oturdu yani süper gidiyoruz ofise bi geçelim o zaman asıl şov başlayacak
orda tilki polat karşılaşması da olacaktır

kesinlikle o kadar küçümsediler ki sanırsın kendileri real madrid oynadıkları takım siirt jetpaspor ulan o küçümsedikleri takım bjk nin kat kat üstünde bi takım dağıttılar resmen bjk yi
adamlar 14 maçtır uefada yenilmiyor yedikleri gol 4
bi liverpoolu elediler ayakları yerden kesildi
Yarın okula gidene kadar 1,5 saat boyunca dinleyecek müzik çıktı bana da. Ben de mutluyum :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Yarın okula gidene kadar 1,5 saat boyunca dinleyecek müzik çıktı bana da. Ben de mutluyum :D
aynen benimde en az 2 hafta boyunca sürekli dinleyeceğim müzik bu olacak indireyimde dinlemeye başlayayım :D dediğin gibi otobüste süper olacak :D
zil sesi de yapayım 2 senedir elif dedim duruyor değiştirme zamanı geldi :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ve lale1 in ilk yorumu vay be aylardır bizi takip eden gizemli kardeşimiz azeri çıktı
şu azerileri kardeşim gibi seviyorum hepsi vadi manyağı adamların :D

lale1 i konuşturduğu için @sürgünüm büyük bi tebriği hakediyor :D
Bende onu yazmak için girdim foruruma. Bu vesileyle @lale1 hanım yorum yapmış oldu.

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
aynen benimde en az 2 hafta boyunca sürekli dinleyeceğim müzik bu olacak indireyimde dinlemeye başlayayım :D dediğin gibi otobüste süper olacak :D
zil sesi de yapayım 2 senedir elif dedim duruyor değiştirme zamanı geldi :D
Uzun halini bulmak lazım asıl, ama şimdi zor tabii :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bu şarkı Azerbaycan halk türküsüdür. Adı da Desti təsnifi. sözlerinden anlaşılıyor zaten. Ahmet Kaya sonralar okumuş. çok eski şarkıdır. Ben azeri oldugum için biliyorum. ilk olarak 60.yıllarda Rübabe Muratova okumuş.
Doğrudur. Ahmet Kaya'nın dünya kadar şarkısı var ama bestecileri kimdir bilemem tabii.

Benim bidiğim bütün şarkılarını şair Yusuf Hayaloğlu'nun yazdığı.

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Yani bol aksiyonlu olmasada bomba gibi bir bölüm izledik bence! Durgun olsun böyle olsun canimizi yesin! Senaryo artik rayina oturdu! Bjk nin elenmeside Vadi'ye yariyacaktir!

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
Gelen geçenden 4 yiyen Avrupa'dan ihraç edilenlerin bize laf etmesi de ayrı bir trajikomik..!

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
selam herkese
bölümü nasıl izledim bilemedim misafir bir yandan yeğenler bir yandan
tekrar izlicem ama finale yorum yazacam leylayı ne diye kanser ettiniz
bu ne gerek vardı şimdi klişe bir senaryoyu yazmanın alemi varmıydı ya

Forum İstatistikleri

Konular