Kurtlar Vadisi Pusu 250.Bölüm Yorumları

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
22:43 reklam

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
polat gelecek sezon yanında sadece yasini tutmalı diğerlerini çöpe atsın hiç düşünmeden :F:F:F

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
on numara bölüm oluyor yine dizi süper ilerliyor bunda en büyük etken bölümdeki konuların bağlantısı dağılmaması ve sadece belirli oyunculara yer verilmesi

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Bölüm bence süper. Öyle kuru aksiyon yapacaklarına böyle seyir zevki yüksek bölümler çeksinler hep.

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
yok böyle bi bölüm ya yemin ediyorum mest oldum gözümü ayırmadan izliyorum resmen
ama yine çok erken bitiyor ya abicim özeti uzatın Allah belanı versin kanal d nefret ediyorum senin gibi kanaldan ya vadiyi bitimeye çalışıyolar sanki

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
güldürüyor , heyecanlandırıyor , daha ne olsun yine mükemmel bir bölüm izledik

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
on numara bölüm oluyor yine dizi süper ilerliyor bunda en büyük etken bölümdeki konuların bağlantısı dağılmaması ve sadece belirli oyunculara yer verilmesi
kesinlikle aga işte kilit nokta bu

bölüm bir konu üzerinden gidince heycan aksiyon herşey izleyiciyi ekrana kitliyor diğer türlü olunca konular dağılıyordu işte karakter fazlalığı dediğimiz unsur burda etkili oluyodu

çok karakter olunca konularda doğla olarak dağılıyodu ve biraz ondan biraz bundan derken konular ilerlemiyodu işte bu ya sezonun en iyi bölümü

haftalardır "sezonun en iyi bölümü" ifadesini kullanıyorsam vadi doğru yoldadır ve haftalardır üzerine koyarak gidiyoruz helal olsun PANA

lanet olsun kanal d zaten hiç sevmezdim şimdi daha da gıcık oluyorum bu kadar strateji bilmeyen boş bir kanal olamaz ulan maç zaten 10 da bitiyor yarım saat özet+reklam şeklinde uzatsan bölümde 23.30 da bitse nolur

güldürüyor , heyecanlandırıyor , daha ne olsun yine mükemmel bir bölüm izledik
en çok güldüğüm nokta ustanın 2.kaçıs sahnesiydi aga adamları yanlış yönlendirmesi ben tim komutanıyım paraloyu sen söyle dediğinde baya güldüm zaten yok böyle bişey :F:F

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861

bölüm bir konu üzerinden gidince heycan aksiyon herşey izleyiciyi ekrana kitliyor diğer türlü olunca konular dağılıyordu işte karakter fazlalığı dediğimiz unsur burda etkili oluyodu

çok karakter olunca konularda doğla olarak dağılıyodu ve biraz ondan biraz bundan derken konular ilerlemiyodu işte bu ya sezonun en iyi bölümü

haftalardır "sezonun en iyi bölümü" ifadesini kullanıyorsam vadi doğru yoldadır ve haftalardır üzerine koyarak gidiyoruz helal olsun PANA

lanet olsun kanal d zaten hiç sevmezdim şimdi daha da gıcık oluyorum bu kadar strateji bilmeyen boş bir kanal olamaz ulan maç zaten 10 da bitiyor yarım saat özet+reklam şeklinde uzatsan bölümde 23.30 da bitse nolur

en çok güldüğüm nokta ustanın 2.kaçıs sahnesiydi aga adamları yanlış yönlendirmesi ben tim komutanıyım paraloyu sen söyle dediğinde baya güldüm zaten yok böyle bişey :F:F
aynen aga bununla beraber çoraplarını kurutması ve tabi cahit e vurduğu sahnede baya güldürdü birde akif e çaksaydı süper olurdu :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,523
Puanı
1,061

Aynen aga ya acayip harikaydı

-Tapatalk-

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Polat'ın Armageddon'u kafalaması çok iyiydi :D

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Polat'ın Armageddon'u kafalaması çok iyiydi :D
harbi ya düşündükçe gülüyorum hala ustam benim :D

bölüm kısa maç vardı malesef şu efsane öblüm yine hakettiğinin çok altında bi reyting alacak ah ulan ah

yüce majesteye de fena postalar koydu usta sana ne desek az
bu arada 250.bölüm yorum konusunun 4 sayfada kalması hayal kırıklığı oldu nerde bu millet ya kimse yorum yapmıyor
bu bölüm defalarca izlenir

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Bölüm cok güzeldi. Sezonun en güzel bölümlerinden biri... Tabiki mactan etkilenecektir... Önümüzdeki hafta yayinlanmasa daha iyi olabilir

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Bölüm cok güzeldi. Sezonun en güzel bölümlerinden biri... Tabiki mactan etkilenecektir... Önümüzdeki hafta yayinlanmasa daha iyi olabilir
aynen aga bu müthiş ötesi bölümlere yazık olmasın şu bjk de elensinde kurtulalım artık kim ne derse desin kardeşim ben elenmesini istiyorum

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
bölümü beğendim ben çok güzeldi polatın sahalarda olması çok güzeldi

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
yorumlara baktım biraz herkes mest olmuş doğal olarak vadi çok ciddi şekilde toparlandı artık üst üste süper bölümler izliyoruz bu sezon ki beklentilerimize ulaştık bunu rahat bi şekilde söyleyebilirim

Forum İstatistikleri

Konular
170,512
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin