Kurtlar Vadisi Pusu 250.Bölüm Yorumları

ulan kanal d yatacak yerin yok yine vadiyi erken başlatıyor

ulan kanal d yatacak yerin yok yine vadiyi erken başlatıyor
özet neden bukadar kısa tutuluyor diğer diziler 21:00 kadar 1 saat tutuyor özeti biz ise yeni bölüme 21:00 başlıyoruz
ayoll özet 21:00 dan önce bitmemeli 15 dakiakda reklam olur
yeni bölüme 21:15 başlamalıyız
yani 21:00 yeni bölüm başlayıp 21:45 reklam olması yerine
21:15 yeni bölüm başlayıp 22:00 reklama girmeli
15 dakikadan akzanmak bukadar kolay bence 😵😵😵

özet neden bukadar kısa tutuluyor diğer diziler 21:00 kadar 1 saat tutuyor özeti biz ise yeni bölüme 21:00 başlıyoruz
ayoll özet 21:00 dan önce bitmemeli 15 dakiakda reklam olur
yeni bölüme 21:15 başlamalıyız
yani 21:00 yeni bölüm başlayıp 21:45 reklam olması yerine
21:15 yeni bölüm başlayıp 22:00 reklama girmeli
15 dakikadan akzanmak bukadar kolay bence 😵😵😵
bu kadar kolay da bunu yapmayı düşünecek bir kanal yönetimi nerde basiretsiz adamlar

bugün beyaz tvde gürkan uygunun o harika oyunculuğuna tekrar hayran kaldım memati eksinlikle polat ve çakır la birlikte vadinin en efsane üç oyuncusundan birisidir çakır polat memati ve diğerleri olarak söylenmeli diye düşünüyorum mamoş ölümünden sonrakı performansları oscarlık mematinin :love1::love1::love1:
ayy şimdi yeni bölüme bakıyoruz akif denen bir çocuk çıkmış savas baslatmaktan bahsediyor :A:A:A
polatın yanına acilen oyuncu gerekiyor senaryo nekadar düzelirse düzelsin bu oyuncu açığını kapatmaları lazım
çakırdan sonra memati toparlıyordu polatın tarafını mematiden sonra abdülhey idar ettiriyordu ama abdülheyden sonra bitti yani polatın tarafı çöktü tamamen bugün mematinin o harika performansını izleyip sonra yeni bölümde akifin adam öldürmesini görünce insan çıldırıyor
çok acil polatın yanına bir oyuncu gerekiyor bu sezondan geçtim
gelecek sezon bunun gerçekleşmesini umuyorum🙂🙂🙂

oh be nihayet cevap yazabildim her ihtimale karşı cevap yazamazsam bilin ki yazmaya uğraşıyorum sıkıntı var :D

arthur ustayı fena tongaya düşürdü nasıl yedi hayretler içerisindeyim. bir de denizaltının patlama efekti aynı samanyolu'nun montajsız efekti gibiydi nerde efsane bazuka sahnesi nerde bu sahne :(

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc