Kurtlar Vadisi Pusu 243.Bölüm Fragmanı

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Kadir beni yanlis anlama:)))amacim asla seni yargilamak deil .ama soyliyecek kelam idrak edecek akil birakmadin bende.sen bu soylediklerinde ciddi misin yoksa bizimle kafa mi yapiyorsun.yok yok yada sizin afyonda vadi bir baska mi yayin yapiyor:))))) bu sezon suana kadar ki bolumler icin diyorum pusu tarihinin en fiyasko sezonudur.bunu sadece ben deil sen haric cogunluk soyluyor;))))
abi kadir senaryodan bahsediyor bu sezonun senaryosu anlatılacak konu harbiden en büyük konu daha ötesi yok bunun ama dediğin doğru

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Kadir beni yanlis anlama:)))amacim asla seni yargilamak deil .ama soyliyecek kelam idrak edecek akil birakmadin bende.sen bu soylediklerinde ciddi misin yoksa bizimle kafa mi yapiyorsun.yok yok yada sizin afyonda vadi bir baska mi yayin yapiyor:))))) bu sezon suana kadar ki bolumler icin diyorum pusu tarihinin en fiyasko sezonudur.bunu sadece ben deil sen haric cogunluk soyluyor;))))
kesinlikle katılmıyorum pusunun 4.5.6.8. sezonları kesinlikle şimdikinden daha aşağıdaydı

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059
@takas seni anlıyorum hak da veriyorum bak biz senle hep aynı minvalde yorum yaptık taki iki haftaya kadar çok değil sezon başını hatırla , vadide ki deve dişlerinin nasıl necati abiyi sattıklarını hatırla vadiyi bitirmek için yapılanları hatırla herkesde bir ümitsizlik varken adam resmen çılgınca ataklar yaptı andy garcia ı şak diye getirdi, kaliteli oyuncular transfer etti, yönetmen konusunda iki efsanemizi getirdi, yıllardır beklediğimiz tilki efsanesini getirdi bunlarla kalmadı icraata geçti sezonun ilk 7 bölümünü hatırla hem çekim hem de senaryo olarak kalitesini hatırla tam senaryo zirve noktasına geldi başımıza müsibetler geldi arada vermediler senaryoyuda tam olarak değiştiemediler ama kırpmalar biçmeler yapmak zorunda kaldılar resmen idare etmek zorumda kaldılar bence durumu çok iyi idare ettiler orta şekerli bölümlerle bu duruma getirdiler vadi bizim vadimiz bu kadar kredisi bizde yok mu ? ben bütün bunların unutulmadan eleştiri yapılmasını bekliyorum
Aga tamam da ilk 7 bölüm değil ilk 4 bölüm 230 231 232 233. 234 ve sonrası geçen sezonu aratmayacak bölümlr geldi.Tamam Necati abi kaza yaptı settar ve haremi falan bunların Vadide olmaması lazım.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
@takas seni anlıyorum hak da veriyorum bak biz senle hep aynı minvalde yorum yaptık taki iki haftaya kadar çok değil sezon başını hatırla , vadide ki deve dişlerinin nasıl necati abiyi sattıklarını hatırla vadiyi bitirmek için yapılanları hatırla herkesde bir ümitsizlik varken adam resmen çılgınca ataklar yaptı andy garcia ı şak diye getirdi, kaliteli oyuncular transfer etti, yönetmen konusunda iki efsanemizi getirdi, yıllardır beklediğimiz tilki efsanesini getirdi bunlarla kalmadı icraata geçti sezonun ilk 7 bölümünü hatırla hem çekim hem de senaryo olarak kalitesini hatırla tam senaryo zirve noktasına geldi başımıza müsibetler geldi arada vermediler senaryoyuda tam olarak değiştiemediler ama kırpmalar biçmeler yapmak zorunda kaldılar resmen idare etmek zorumda kaldılar bence durumu çok iyi idare ettiler orta şekerli bölümlerle bu duruma getirdiler vadi bizim vadimiz bu kadar kredisi bizde yok mu ? ben bütün bunların unutulmadan eleştiri yapılmasını bekliyorum
tamam aga katılıyorum tabi ki ama bana settarın karılarının sahnesini izleten zihniyet nasıl bi zihniyettir
raskoln gibi adam bölüm boyunca 3 dakka gözükürken bazen gözükmezken gereksiz isimleri izletmelerinin nedeni nedir kaza olayı zaten vadiyi alt üst etti daha yeni yeni kendimize geliyoruz ama 241.bölümü çeken ve yazan rezil herifler bunun hesabını versinler

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
tamam aga katılıyorum tabi ki ama bana settarın karılarının sahnesini izleten zihniyet nasıl bi zihniyettir
raskoln gibi adam bölüm boyunca 3 dakka gözükürken bazen gözükmezken gereksiz isimleri izletmelerinin nedeni nedir kaza olayı zaten vadiyi alt üst etti daha yeni yeni kendimize geliyoruz ama 241.bölümü çeken ve yazan rezil herifler bunun hesabını versinler
evet özel olarak o konuda haklısın zaman doldurmak için bile olsa o sahneleri vadiye koymaları tam anlamıyla ayıptır seyirciye saygısızlıktır bunu eleştirelim ama bu hata içinde kökten vadiyi ateşe atmayalım

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
abi kadir senaryodan bahsediyor bu sezonun senaryosu anlatılacak konu harbiden en büyük konu daha ötesi yok bunun ama dediğin doğru
Ya tskas ne densryosundan bahsediyorsun bu sezonun.konusu hanedanlar :))) ne izledik bu kinuyla ilgili sacma sapan konular sacma sapan karakterler;))))) amon ra muhtesem konular ama bize yansitilanlar rezaletin son perdesi senaryo grubu bu konulara ekstra large:))) beceremiuorlar konu bulamiyorlar bu yuzdende sacma sapan settar ve kevaseleriyle dolduruyorlsr diziye

34rcp44

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
arkadaşlar senaryoyla konsepti karıştırıyorsunuz bu sezonun konsepti evet 10 numara ama senaryoyu konsepte uygun hareket ettirecek adam yok malesef ve birdiğer en büyük eksiklikte vadide bu sezon kurgu yok 0.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Ya tskas ne densryosundan bahsediyorsun bu sezonun.konusu hanedanlar :))) ne izledik bu kinuyla ilgili sacma sapan konular sacma sapan karakterler;))))) amon ra muhtesem konular ama bize yansitilanlar rezaletin son perdesi senaryo grubu bu konulara ekstra large:))) beceremiuorlar konu bulamiyorlar bu yuzdende sacma sapan settar ve kevaseleriyle dolduruyorlsr diziye
abi şu kevaşe nin kelime anlamı tam olarak ne aklımdaydı br cevaplasan yi olacak :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,686
Puanı
1,061
Kaç bölümdür zevk vermeyen fragmanlar izliyorduk. Akifli sahneler eksilince ve ustanın pusatın şovları fragmana kan can getirmiş :oley: Motorcular çetesi sizlere ömür herhalde ve Polatın bitiremediği tek düşmanı Tilki direk Polat'ın karşısına çıkacak of be müthiş bölümler bizi bekliyor :):D

"Şu İT sürüsünün işini bitirelim!"

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
teşk ederim abi geçen epey takıldım sordum falanda tam olarak bilen çıkmadı böyle birşey olduğunu tahmin etsemde tam olarak bilmek iyi oldu :D bu arada yadığını görünce kısa süreli bir şaşkınlık yaşadım sonra sorumu hatırladım rahatladım :F

34rcp44

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
tiki çoğu dostunu kaybedicen diyo inşallah en sağlam dostu Akiften başlar temizliğe eski vadiden daha çok severim tilkiyi ozaman :F

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,524
Puanı
1,061
Tilki

Hocayı götürür
Nazife Anneyi götürebilir ölcem ölcem diyordu
Kgt Timini süpürür birtek Akif kalır
...

Şu anlık bir şey aklıma gelmedi gelince yazacam