Kurtlar Vadisi Pusu 243.Bölüm Fragmanı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 34rcp44
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aga bırak zaten ihtiyarlarında içine ettiler tapınakçılarında gizemleri filan kalmadı daha fazla batırmasınlar.
Aynen aga kesinlikle doğru dedin polat ihtiyarlar başkanı hiç olmayacaktı :( bütün gizemi gitti.

Aynen aga kesinlikle doğru dedin polat ihtiyarlar başkanı hiç olmayacaktı :( bütün gizemi gitti.
aga sen eski ihtiyarları izlesen öyle bi gizemlilerdi ki yüzleri bile gösterilmiyordu
o değilde aga sen harbiden eski vadiden başlayıp izlesene ya aslında çok şanslısın yeni bölüm gibi o eşsiz bölümleri izleyeceksin müthiş bi duygu olacak senin için
bizler 10 kez bile izlesek 11.yi yine aynı heycanla izliyoruz

aga sen eski ihtiyarları izlesen öyle bi gizemlilerdi ki yüzleri bile gösterilmiyordu
o değilde aga sen harbiden eski vadiden başlayıp izlesene ya aslında çok şanslısın yeni bölüm gibi o eşsiz bölümleri izleyeceksin müthiş bi duygu olacak senin için
bizler 10 kez bile izlesek 11.yi yine aynı heycanla izliyoruz
Aga başlayacağım ama yazın şu an tek derdim kpss bunu atlatırsam inşallah eski bölümlerin serisini en az 4-5 defa izleyeceğim :)

Aga başlayacağım ama yazın şu an tek derdim kpss bunu atlatırsam inşallah eski bölümlerin serisini en az 4-5 defa izleyeceğim :)
bende en kısa zamanda başlayacam özledim be aga inan o bölümler tarif edilemez mükemmellikteydi ah ah
Allah yardımcın olsun agam İnşallah istediklerin gerçekleşir ve kazanırsın

Polat Alemdar çok fazla dostunu kaybedeceksin. Vay vay vay. Bölüm bomba olacak. :)

Fragman cok iyi hazirlanmis! Fragmana bakiöirsa Polat yine sahalara iniyor ve aksiyon dolu bir bölüm olacak ama erken sevinmemek lazim. Daha önce bircok Fragman ters köse yapti bizi...

Fragman cok iyi hazirlanmis! Fragmana bakiöirsa Polat yine sahalara iniyor ve aksiyon dolu bir bölüm olacak ama erken sevinmemek lazim. Daha önce bircok Fragman ters köse yapti bizi...
aga bu bölüm full aksiyon olacağı belli çünkü fragmanda gösterilen sahneler her biri 5 er dakka olsa zaten bölümü kaplıyor çünkü ayrı ayrı yerlerde epey aksiyon var :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc