Kurtlar Vadisi Pusu - 230.Bölüm Fragmanı / Yeni Sezon

aga bu bişey değil dün tanıtım çıktı ya o anda 44 kişi vardı konuda :D tabi bu fragman ilk çıktığında kaç kişi vardı bilemiyorum muhtemelen ona yakın bişeydir :D
Twitlenmiştir büyük ihtimal ondan açılır açılmaz 44 kişi vardır :).Şimdi bu konu twitlense aynı rakam olur yine :)

vadi inanılmaz bi atak yapacak belli Necati Şaşmaz tarih yazacak tarih

reytingler tavanı delip geçecektir :D

senaryo on numara isimle tamam
yönetmen en kralları bizde :D
oyuncular tek tek geliyor o da tamam
kanal tamam

Polat Alemdar da hazır şov başlasın :D
aga bizm perşembe beyaz karanfil den başka hangi rakiplerimiz var karşımızda

Twitlenmiştir büyük ihtimal ondan açılır açılmaz 44 kişi vardır :).Şimdi bu konu twitlense aynı rakam olur yine :)
evet aga dün epey önceden duyuru yapıldı bunda ise aniden gelişti normalde 22:45 de yayınlanacaktı kanal d yanlışlıkla paylaştı sonra kaldırdı tabi ama iş işten geçti 🙂

evet aga dün epey önceden duyuru yapıldı bunda ise aniden gelişti normalde 22:45 de yayınlanacaktı kanal d yanlışlıkla paylaştı sonra kaldırdı tabi ama iş işten geçti 🙂
kim yapıyo onu @OzaN:D
@-KADİR- hacı ondan bahsetmedim bu forum twitlenmiştir demek istedim :)
@takas twit hesabın varsa twitle şu anda ziyaretçi:5 ya o ziyaretçi sayısı olur sana 30 :D.Forumda yapıyor tabi:D

Fragman enfesto menfesto bu sene ezingo mezingo yaparız çok net:)))))))))
işte abi duymak istediğimizi duyduk sen de beğendiysen @Maskeli Fedai elemliside beğendi 😀 bu iş olacak gibi aman nazara gelmeyelim

ben rakip göremiyorum ortada :D

aga onlarda heycan yapmış fragmanı görünce heralde :D
cidden ya ben de dedim bunlar ne yapıyorlar doğru sylüyon demek ki adamlar izleyince gaza geldiler kısa süreli bi bilinç kaybı meydana geldi herhalde :A

Duymak istenileni mi söyledin yoksa gerçekten düşüncen bu yönden mi? 🙂 yada şöyle söyliyim fragman beklentini karşıladı mı? Genel Sohbet konusunda ne de olsa hepimiz birklikte yüzlerce yazi yazdık. 🙂

Taptalk 2
beklenen kritik soruyu sen sormuş oldun 🙂

Duymak istenileni mi söyledin yoksa gerçekten düşüncen bu yönden mi? 🙂 yada şöyle söyliyim fragman beklentini karşıladı mı? Genel Sohbet konusunda ne de olsa hepimiz birklikte yüzlerce yazi yazdık. 🙂

Taptalk 2​
Ben orada gönderme yaptım ama anlamamışsın:)))))

Taptalk 2
Ben orada gönderme yaptım ama anlamamışsın:)))))
abi sen telefondan yazıyon demi, öyleyse ben senş fazla zormayayım senle daha çok konuşuruz 🙂

@takas sen yeni senarist hakkında ne düşünüyon

Tanıtım'daki Seslendirmenin Yüce Majeste'nin Sesinin Olduğunu Biliyormuydunuz ?

10606212_772833912773936_3735050942734742975_n.jpg

işte ertuğrul şakar v2 de tamamı gözükücek inşallah :D