Kurtlar Vadisi Pusu - 230.Bölüm Fragmanı / Yeni Sezon

br_levent-can.jpg
tuncer-salman-dizisponsorlaricom_2.jpg

yeni oyuncularımız hayırlı olsun

Abdülhey son sezon çok kötü oyunculuk sergiledi zaten çıkması iyi oldu fragman kalite kokuyor umarım müthiş bölümler izleriz. :D

Tuncer Salmanda çok yakışmış bu arada karizma olmuş. :D
aga karakter düştü ama oyunculuğu iyidir abartmayalım sattı bizi ama ben kenan çobanı her zaman çok beğenmişimdir

neyse pişman olacak olan onlar yazık ettiler kendilerine :( :D

bu sakallı adam ezelde kenan birkanın sağ koluydu obaa :D harika oyuncudur harika :D

@ehsan7000 aga seninde değerli yorumlarını bekliyoruz

reaksiyonmuş yok aksiyonmuş yok vs. vs. vs.

vadi senaryosu her zaman açık ara en iyi dizidir bunu unutmayın unutmasın kimse
kim çıkarsa çıksın al sana fragman al sana senarist
o yeni gelen senarist çok süper olacak söylim derin bi adam vadiyi coşturacak eski vadi geri dönüyor kesinlikle
polat alemdar sömürgecilere karşı yeni bir düzen yeni bir omurga öneriyor :D

tek temennim vadinin hiç bitmemesi ve gidebildiği kadar gitmesidir arada bir bizi kızdırsa da gerçekten izlemeye değer bu ülkenin 1 numaralı dizisidir bunu tekrar göstermiştir

Necati Şaşmaz gereken cevabı verdi şimdi diğerleri düşünsün

biz SONUNA KADAR USTANIN ARKASINDAYIZ
@takas Reaksiyon basta olmak üzere Beyaz Karanfil ile birlikte cok feci sarsilacak.. Kimse böyle bir cikis beklemiyordu.. Vadi beklentinin üzerinde cevab verdi herkese!

En iyi durumda ATV'nin fragman süresi saçmalığı olmayacak artık gerçek fragman izliycez işte böyle. :)

ve Işid lideri gibi gördüğümüz tuncel salman da cidden fena yakışmış role acayip karizma çıkmış kendisi zaten usta bir oyuncu

Fragman süprizinden sonra bu müzik sevincimize tam uyum sagladi..
he ya çok süper
foruma bi girdim fragman senarist çok sevinçliyim
polyannacılık yapma diyenler karamsarlık yapanlar size ne demiştik vadi cevabı verecek sabır dedik sabır sabır sabır

ve Işid lideri gibi gördüğümüz tuncel salman da cidden fena yakışmış role acayip karizma çıkmış kendisi zaten usta bir oyuncu
aga konusunu açsana onunda reyting bölümüne

@takas Reaksiyon basta olmak üzere Beyaz Karanfil ile birlikte cok feci sarsilacak.. Kimse böyle bir cikis beklemiyordu.. Vadi beklentinin üzerinde cevab verdi herkese!
vadiyi bırakanlar düşünsün be aga :D

ISID örgütü tamamen arabca, özelikle infaz sahnelerinde... FBI, SWAT, sahnelerinde kesinlikle inglizce konusulmasi gerekir.. Umarim türkce konusturmazlar.. karakterlerin tüm gercekligi kaybolur.. bu sezon bol alt yazi bekliyorum!

ISID örgütü tamamen arabca, özelikle infaz sahnelerinde... FBI, SWAT, sahnelerinde kesinlikle inglizce konusulmasi gerekir.. Umarim türkce konusturmazlar.. karakterlerin tüm gercekligi kaybolur.. bu sezon bol alt yazi bekliyorum!
aga serdar akar varken o kötü dublajlı sahnelerin olacağını hiç zannetmiyorum

etkilememene hiç şaşırmadım otuz saniyede bir insanın çalan telefonu açmasından etkilendin bunlardan etkilenmedin :F
harbiden he bu şahıslardan objektiflik beklemiyorum bu tanıtımı bi star dizisi yapsaydı kalpten giderdi arkadaş heycandan :D

star tarihinde öyle bi fargman yoktur pardon vardır onu da vadi yapmıştır :kiki:

Forum İstatistikleri

Konular
171,513
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc