Kurtlar Vadisi Pusu - 230.Bölüm Fragmanı / Yeni Sezon

oooooooooooooooooo bu fragmannnnnnnnnnnn çok kuşlarrrrrrrrr uçururrrrrrrr demedi demeyinnnnnnnnn..bırakın beşiktaşı trabzonu fener cimbom oynasa vızzzzz gelir tırıs giderrrrrrrrrr...bu polat tüm rakiplerini silindirrrrrrrrrrrrrr gibi ezerrrr....futbol takımlarıda dahillllllllllll....:gangnam::gangnam::gangnam::gangnam::Z:Z:Z:oley::oley::oley::oley::love1::love1:

bu arada 230.bölüm fragmanı şimdiden rekora doğru gidiyor..tüm sitelerde toplam 500 bine dayanmış..1 haftada yeni sezon rekoru gelecek gibiiiiiiiiiiiii...:Z:Z:Z:Z:Z:Z:Z:Z:Z:ok:

Son düzenleme:
bu ne aga ya bu ne ya naptınız siz millet aylarca yıllarca uğraşıyor film çekiyor ama bunun binde biri yok siz napıyosunuz
bu Türkiye şartlarının çok çok çok üzerinde dünya standartlarınında çok çok üstünde kimse masal anlatmasın
film fragmanı sanki müthiş ya yeminle ifade edecek kelime bulamıyorum en süperi ifade eden kelime ne ise onu söylüyorum :D vadi işte izlediğim için gurur duyuyorum
izlemeye değer tek dizi
gerçekten vadi izlemeyenleri düşünüyorumda bu müthişlikten nasıl mahrum kalıyolar anlamış değilim kafa almıyo yani :D

fragmanı şimdi 20 kez tekrar izlicem :D

bu arada forumdaki herkesi etiketleyelimde dizi nasıl oluyor görsün herkes

ben vadi dışında dizi mizi izlemem vadinin bu fragmanlarını izleyince diğer dizileri izleme isteğim kayboluyor :D

ne 20.00 si ya şaka mı yapıyon :D
ben 21.30 da başlasın diyorum sen ne diyon vadi eğer 8 de başlarsa varya şu tarihi fragmanlardan sonra tarihi bi hayal kırıklığı yaşar 7 reyting bile alamayız
özetsiz imkanı dahi yok
özeti 21.15 e kadar sürdüreceksin sonra 15 reyting garanti bakın yarı yarıya düşeriz aman diyim kanal d aman aman aman

@takas söylenecek hiç birşey bırakmamış.. tamamen katılıyorum.

Tapatalk 2

Son düzenleme:
Özet olucak arkadaşlar eğer haftaya özetsiz yayınlamayı düşünselerdi bu hafta kolaj bölüm verirlerdi akıl var mantık var izleyi en son nerde kalmıştık diye merak edicek bodoslama yeni bölüm vermezler

özet mutlaka girerlerrrrrr...özetsiz olmazzzzzz:bilmem:

Özet olucak arkadaşlar eğer haftaya özetsiz yayınlamayı düşünselerdi bu hafta kolaj bölüm verirlerdi akıl var mantık var izleyi en son nerde kalmıştık diye merak edicek bodoslama yeni bölüm vermezler
agalar bu sbt nerlerde ben yokken işimi bıraktı bunlar(b)(b):bilmem::bilmem::T::T: sondaki ben..