'Kurtlar Vadisi Kaos' İle İlgili Flaş Gelişme! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,768
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili flaş gelişme!

2016 yılında Kanal D'de sezon finali yapan ve başrolünde Polat Alemdar karakteri ile Necati Şaşmaz'ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu'nun uzun zamandır ekranlara döneceği konuşuluyordu.

Bu iddiaların doğru olduğu, Şaşmaz'ın Polat Yağcı (Poll Production) ile diziyi 'Kurtlar Vadisi Kaos' adında hayata geçirecekleri ortaya çıktı.

Ancak, Show TV'de ekrana gelmesi planlanan ve geçtiğimiz günlerde özel tanıtımı çekilen (Polat Alemdar’ın özel jetiyle Pensilvanya’ya gittiğini ve uçaktan indiğinin gösterildiği) dizinin yeniden rafa kalktığı öğrenildi.

Sebebi ise, Necati Şaşmaz ve 8 yaşındaki oğlu Ali Nadir'in geçtimiz günlerde ortaya çıkan zikir görüntüleri sonrası kanal yönetiminin rahatsız olduğu iddia edildi.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu olay köşe yazısıyla gündem olmuştu, haliyle şaşırtmaz kanalın projeyi rafa kaldırması.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,768
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk haberini yaptığımda inanmayanlar vardı, onlardan biri de @Emre Ozansoy şimdi haberini açmış... Bomba infilak oldu yanii. :A
O zamanlar her ay düzenli olarak Kurtlar Vadisi geri dönecek haberleri yapılıyordu, ama hiç bir resmi açıklama yoktu. :A O yüzden inanmıyordum.

Ama son zamanlarda Çakma Televizyoncu var Twitter'da dönecek deyince inanmaya başlamıştım. :A

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Bitmiş gitmiş bir şey neden yeniden döndürmeye çalışırlar ki zaten zamanında bıktım ☺bu olay Tamer Karadağlı & Pınar Altuğ olayına benzedi onlar da diziden yollanmışlardı olay unutulunca geri alındı belki bir kaç yıl sonra yeniden bu dizi gündeme gelebilir;)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,768
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bitmiş gitmiş bir şey neden yeniden döndürmeye çalışırlar ki zaten zamanında bıktım ☺bu olay Tamer Karadağlı & Pınar Altuğ olayına benzedi onlar da diziden yollanmışlardı olay unutulunca geri alındı belki bir kaç yıl sonra yeniden bu dizi gündeme gelebilir;)
Aslında dizi bitmedi, normal bir bölün ile sezon finali yaptı. O yüzden iyi bir hikaye ile tekrar dönmeli yada güzel bir film ile final yapılmalı. Kaç yıllık diziye öyle bir son yakışmamıştı çünkü.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Aslında dizi bitmedi, normal bir bölün ile sezon finali yaptı. O yüzden iyi bir hikaye ile tekrar dönmeli yada güzel bir film ile final yapılmalı. Kaç yıllık diziye öyle bir son yakışmamıştı çünkü.
Bitmediğini bende biliyorum ama bir türlü geri dönemedi işte dönmesin de zaten ya tek finalsiz dizi bu mu sanki yıllarca yayınlanıp final yapmayan diziler çok;)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,768
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bitmediğini bende biliyorum ama bir türlü geri dönemedi işte dönmesin de zaten ya tek finalsiz dizi bu mu sanki yıllarca yayınlanıp final yapmayan diziler çok;)
Finalsiz biten diziler reytingden dolayı ama bu dizi yine kanal sorunundan öyle kaldı.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
@Emre Ozansoy Haber yalandır Emre Necati Şaşmaz instagramda bir bağış yayına katılmış projesinin olduğunu ve yakında duyuracağını söylemiş büyük ihtimal kurtlar vadisi dir yakında duyarız zaten :D

• Beğendim
Reactions: ömer karataş