'Kurtlar Vadisi Kaos' İle İlgili Flaş Gelişme! | Show TV

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Sebebi ise, Necati Şaşmaz ve 8 yaşındaki oğlu Ali Nadir'in geçtimiz günlerde ortaya çıkan zikir görüntüleri sonrası kanal yönetiminin rahatsız olduğu iddia edildi.
Bu kanal ermeni soykırımı diye havlayan Hazar Ergüçlü'den rahatsız olmamış, İçerde'de başrol Çağatay Escobarın kokain gündemi rahatsız etmemiş ama zikir çeken Necati Şaşmaz rahatsız etmiş.

Nick Young Reaction GIF

Bu arada dizinin devam etmesine istemiyorum yeni bir konsept yeni bir isim yeni bir operasyon ile dönsünler daha iyi, Kurtlar Vadisi operasyonu çoktan bitmiştir ve başarılı olmuştur.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Bu kanal ermeni soykırımı diye havlayan Hazar Ergüçlü'den rahatsız olmamış, İçerde'de başrol Çağatay Escobarın kokain gündemi rahatsız etmemiş ama zikir çeken Necati Şaşmaz rahatsız etmiş.

Nick Young Reaction GIF

Bu arada dizinin devam etmesine istemiyorum yeni bir konsept yeni bir isim yeni bir operasyon ile dönsünler daha iyi, Kurtlar Vadisi operasyonu çoktan bitmiştir ve başarılı olmuştur.

Kurtlar Vadisi Kaos adıyla başlayacaktı kanallarla anlaşma olamadığı için olmuyor maalesef bakalım Necati Şaşmaz açıklama yapacam demiş

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Vay arkadaş bazılarını niye mutlu ediyor anlamış değilim. Dizi başlasa size ne zararı var. Bazı şeylerden dolayı çok ön yargılı herkes. Bence zikir işin bahanesi gerçekse reddetmeye gerekçe göstermek için. Ancak iyi bir tanıtımla Vadi her türlü iyi bir izleyici çeker sonrası senaryoya bakar.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,078
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@Emre Ozansoy Haber yalandır Emre Necati Şaşmaz instagramda bir bağış yayına katılmış projesinin olduğunu ve yakında duyuracağını söylemiş büyük ihtimal kurtlar vadisi dir yakında duyarız zaten :D
Yapılan haberi olduğu gibi yazdım. Necati Şaşmaz'ın yayını hakkında hiç bir bilgim yok, görmedim.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Bitmiş gitmiş bir şey neden yeniden döndürmeye çalışırlar ki zaten zamanında bıktım ☺bu olay Tamer Karadağlı & Pınar Altuğ olayına benzedi onlar da diziden yollanmışlardı olay unutulunca geri alındı belki bir kaç yıl sonra yeniden bu dizi gündeme gelebilir;)
Çocuklar Duymasında eskisi gibide izlenmedi Kanal D sezonunda hiç .Fox bölümleri güzeldi

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Bu dizinin maliyetini şuan hiçbir kanal karşılayamaz. Zaten aldığı reytinglerle de o bütçeyi çıkarmaz. Ayrıca sakız gibi sündürülen işleri sevmiyorum. Ben bir oyuncu olsam sadece bir dizi ile anılmak asla istemezdim ve bir projede 3 sezondan fazla çalışmazdım. Farklı projelerde yer almak için uğraşır ve farklı karakterleri canlandırmak isterdim. Necati Şaşmaz iyi oyuncu olduğunu düşünüyorsa biraz farklı roller oynamayı düşünsün, Polat modundan çıksın. Aynı şeyler Arka Sokaklar oyuncuları içinde geçerli.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Zamanında ciddi bir kitle ve ciddi bir izleyiciye sahipti... Ama bence 2021 de gerek yok.. Isıtıp ısıtıp geçmişi diriltmek hele birde aynı isimlerle bunları yapmaya çalışmak.... Yeni nesle, yeni dizilere yol açın.... Mazide başarılı olduğu şekilde hatırlasın.. Ne gerek varki hortlatmaya....

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Kurtlar Vadisi Pusu'nun son 3 sezonu Raci Şaşmaz - Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysansız çekilmişti dizide senarist yoktu maaleset ve benim için büyük hayal kırıklığıydı. Ve sanırım yine bu isimler olmadan dönecekti. Bende bunu istemiyorum ama kanalın reddetme gerekçesi çok ahlaksız ve iğrenç. Her yerde ayrımcılık diye ağlayanlar bu olaya sevinir olmuş şaşırmadım da.

Konuya gelirsek Vadi Raciyle dönecekse dönsün yoksa dönmesin. Raci ve Bahadırla dönse her türlü reytingleri alt üst eder zaten yine. Hayırlısı İnşAllah nasip olur.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛