'Kurtlar Vadisi Kaos' İle İlgili Flaş Gelişme! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi yada film olarak bir şekilde final yapılmalı kesinlikle bu diziye ama doğru düzgün bir hikaye ve güçlü oyuncular ile. Kanal D'de yayınlanan son bölüm ile kalması kötü oldu çünkü.

Necati Şaşmaz olayına gelince konuya da mesaj olarak yazılmış. Daha önce bir sürü oyuncunun özel hayatı ile ilgili olaylar oldu ancak dizilerde yer almaya devam etti. Tanıtımı çekilen, cast çalışmaları başlayan bir diziyi iptal etmek saçma. Show TV'den başka kanalın alacağını yüksek maliyetinden dolayı zannetmiyorum.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Bence neticede iyi olmuş, bunca yıllık Vadiciyim ama daha fazla adını kirletmesinler yeni bölümlerle. Son sezonlar yeterince rezildi zaten :D

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,326
Puanı
860
Dizi yada film olarak bir şekilde final yapılmalı kesinlikle bu diziye ama doğru düzgün bir hikaye ve güçlü oyuncular ile. Kanal D'de yayınlanan son bölüm ile kalması kötü oldu çünkü.

Necati Şaşmaz olayına gelince konuya da mesaj olarak yazılmış. Daha önce bir sürü oyuncunun özel hayatı ile ilgili olaylar oldu ancak dizilerde yer almaya devam etti. Tanıtımı çekilen, cast çalışmaları başlayan bir diziyi iptal etmek saçma. Show TV'den başka kanalın alacağını yüksek maliyetinden dolayı zannetmiyorum.
Niye final yapmadı :eek:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,621
Puanı
1,061
Necati Şaşmaz bu saatten sonra Kurtlar Vadisi ile ilgili hiçbir şey yapmasın. Koskoca efsanenin finalsiz bitmesi yetmezmiş gibi bir de Vatan filmiyle sıvadı.

Ayrıca bu dizinin tanıtımının falan da çekildiğini sanmıyorum.