Kurtlar Vadisi 13.Sezon Finali (263.Bölüm) Yorumları

nberkayozer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
693
Puanı
194
Web Sitesi
buyukustadnbo.blogspot.com
Bölüm çok kötü değildi ama eski sezon finalleri aklıma gelince üzülüyorum açıkçası son iki sezondur şu üç ay bi geçse dediğim merakla beklediğim sezon finalleri olmuyor ama inşallah seneye konu değişir yeni düşmanlar ve yeni karakterler ortaya çıkar çok kötü değildi bence vadinin her bölümü diğer dizilere bin basar ama tabiki kıyaslama yapınca insan üzülüyor biraz.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
akılda kalan soru işaretleri;

tilki öldü mü
leylayı kim patlattı
pusata ne olacak
cahite ne yapacaklar (mutlaka bişey yapacaklar ona da)
polatın büyük intikamı nasıl ve kimden olacak
yusuf kuzuzade ve hocanın akıbeti ne olacak
yüce majestenin asasındaki büyük sır ne
tapınakçılar yeni sezonda oyuna nasıl ve ne şekilde dahil olacak

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Burada beni en iyi sen tanıyosun.Ben çok şey söylemek istiyorum aslında. Sustuğuma bakma. ^^​
Aga kim ne dedi bilmiyorumda eger burda aynura ile lisa nin sahnesine laf atan varsa ya kordur ya da art niyetlidir bu kadar net

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bölüm çok kötü değildi ama eski sezon finalleri aklıma gelince üzülüyorum açıkçası son iki sezondur şu üç ay bi geçse dediğim merakla beklediğim sezon finalleri olmuyor ama inşallah seneye konu değişir yeni düşmanlar ve yeni karakterler ortaya çıkar çok kötü değildi bence vadinin her bölümü diğer dizilere bin basar ama tabiki kıyaslama yapınca insan üzülüyor biraz.
işte buna sonuna kadar katılıyorum

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
aga tabi söylenecek şeyler vardır eksikler vardır ama beni tatmin etti. ne yönden mi o fragmanlardan sonra açıkçası hiç beklentisiz izledim o yüzden çok hoşuma gitti
ve geçen seneki o rezaletten sonra bi nebze final havası verdi. hatırlasana geçen sene ki sezon finalinden sonra konuştuklarımızı neredeyse küfür ediyorduk
susuyorsam asaletimdendir diyorsun yani :D
Ben diziyi kast etmedim. İnsanları kast ettim. :D

Bölüm harikaydı. Eğer bazı insanlar gibi biz de olaya 'olay', 'aksiyon' gözüyle bakıp sadece aksiyon sahnelerinden heyecan duysaydık soyut şeyleri görmezdik bile. ^^
(Seninle konuşmuştuk hani, şu somut-soyut meselesi)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
şu kaçırdığım 5 dakkayı izleyip yorum şova devam edeyim :D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
aga bende sana eleştiri getirmek istiyorum kızmak yok
şefkat tepe ekip 1 arka sokaklar gibi berbat ötesi senaryosu olan çocuklar yazsa daha gerçekçi olan dizilere müthiş bölümdü falan diyorsun vadinin bu bölümüne bu eleştirileri yapıyorsun tek diyeceğim şey ayıp o kadar da değil.
Aga ben hiçbir zaman mantık çerçevesinde yapılan hiçbir yoruma kızmadım kızmam yeterli bilinçli olsun.

Madem konu şefkat ve ekip 1 e geldi aç bakalım şu anki ismiyle sungurlarin son 4-5 bölümünü içinden en az beğendiğin bölüm bile vadinin bu bölümlerine fark atar sen ne diyorsun. Bu sezon izlediğim ve en çok zevk aldığım dizi sungurlardır.

En basiti aç bu haftaki sungurların cumartesi günkü sezon finalini o zaman dediklerimi anlarsın. Kesinlikle vadi dandik bir bölümle sezon finali yaptı bunu kabul etmek lazım.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
işte buna sonuna kadar katılıyorum
Eyvallah sağol agam
aga biz yılların vadi tiryakileriyiz kör değiliz gidipte bu sezon finaliyle başbakan suikastli sezon finalini ya da eski vadi 85.bölümü kıyaslayacak değiliz geçen sezonla kıyaslarım ve beni tatmin eder NET :D

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Aga ben hiçbir zaman mantık çerçevesinde yapılan hiçbir yoruma kızmadım kızmam yeterli bilinçli olsun.

Madem konu şefkat ve ekip 1 e geldi aç bakalım şu anki ismiyle sungurlarin son 4-5 bölümünü içinden en az beğendiğin bölüm bile vadinin bu bölümlerine fark atar sen ne diyorsun. Bu sezon izlediğim ve en çok zevk aldığım dizi sungurlardır.

En basiti aç bu haftaki sungurların cumartesi günkü sezon finalini o zaman dediklerimi anlarsın. Kesinlikle vadi dandik bir bölümle sezon finali yaptı bunu kabul etmek lazım.
Aga Allah askina su dizilerle gerci dizi bile demek istemiyorum Vadiyle karsilastirmayin. Onlarin ne icin kim icin yazdigi belli Necati abi acimasa parayi kiysa getirse duzgun senarist grubun aldigi paranin hakkini veren senarist grubu Vadi duzelir ki Vadi bu haliyle bile hepsini ezer gecer

[HASHTAG]#KurtlarVadisiSezonFinali[/HASHTAG]

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861

En basiti aç bu haftaki sungurların cumartesi günkü sezon finalini o zaman dediklerimi anlarsın. Kesinlikle vadi dandik bir bölümle sezon finali yaptı bunu kabul etmek lazım.​
Aga ben de sunu soyleyeyim sungurlar kadar sacma bir isi vadiyle kiyas bile etmem o kadar da degil herkes rutbesini bilecek susuyorum sirf seni sevdigim icin eger baska birisi bu kiyasi yazsaydi cok daha farkli bir uslupla farkli bir cevap verirdim burda yapilan yorumlara bir ksi haric deger veririm ama bence bu yorumlarin abartili begenmemis olabilirsin ama yazdiklarin gercekten abarti

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710

En basiti aç bu haftaki sungurların cumartesi günkü sezon finalini o zaman dediklerimi anlarsın. Kesinlikle vadi dandik bir bölümle sezon finali yaptı bunu kabul etmek lazım.​
Aga ben de sunu soyleyeyim sungurlar kadar sacma bir isi vadiyle kiyas bile etmem o kadar da degil herkes rutbesini bilecek susuyorum sirf seni sevdigim icin eger baska birisi bu kiyasi yazsaydi cok daha farkli bir uslupla farkli bir cevap verirdim burda yapilan yorumlara bir ksi haric deger veririm ama bence bu yorumlarin abartili begenmemis olabilirsin ama yazdiklarin gercekten abarti
Aga bende seni severim bundan şüphen kesinlikle olmasın. Lakin her sıradan ve bana kötü gelen bölümü kalkıpta benden övmemi beklemeyin.

Bölüm saçmaydı ve bunu kabul etmek çok zor olmamalı üstelik diğer dizileri ortaya ben atmadım benim için üç dizi var sungurlar ekip1 vadi bunlar içinde sungurlar tek geçerim en azından vadinin bu sezonu ile karşılaştırınca. Ayrıca karşılaştırma konusunda sana katılıyorum her kesin zevki farklı ve sana uymuyor olması yanlış olduğu anlamına gelmemeli.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Aga bende seni severim bundan şüphen kesinlikle olmasın. Lakin her sıradan ve bana kötü gelen bölümü kalkıpta benden övmemi beklemeyin.

Bölüm saçmaydı ve bunu kabul etmek çok zor olmamalı üstelik diğer dizileri ortaya ben atmadım benim için üç dizi var sungurlar ekip1 vadi bunlar içinde sungurlar tek geçerim en azından vadinin bu sezonu ile karşılaştırınca. Ayrıca karşılaştırma konusunda sana katılıyorum her kesin zevki farklı ve sana uymuyor olması yanlış olduğu anlamına gelmemeli.​
Aga ovmen falan beni baglamaz begenmediysen tabi ki bunu belirtirsin onda sikinti yok galiba bu is zevk isi bana gore guzel bilumler izledik begendim bunlar tamam da yapma gozunu seveyim o ismini zikrettigin dizilerle vadiyi kiyas etme bu cidden olmaz be aga :T:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

yok deve :D bu kadar saçma bi yorum olamaz o dizilerin oyunculuğundan tut senaryosuna her şeyi berbat neden bahsediyosun ya :D bahsetttiğimiz dizi sungurlar :F ne diyim sana aga eski vadiyi izlemiş birinin zaten şu dandirik dizilere nasıl katlandığını merak ediyordum hatta sana soracaktım eski vadiyi izledin nasıl dayanıyosun şu rezil dizilere diye bu yorumunla şok oldum neyse diyecek bişey yok enteresan :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

ben şunu anlayamıyorum cnm bölümü herkes aynı etkiyle izleyemez 100 kişi izliyora 50 tanesi beğenir diğer yarısı beğenmez hepsinin birden beğenmesi yada hepsinin birden beğenmemesi imkansızdır senin beğendiğini ben beğenmem benim beğendiğimi sen beğenmezsin dünyada olan tüm insanların zevki terciği farklıdır
biz beğenenlere birşey demiyorsak bunumu beğendin diye birşey demiyorsak beğenende beğenmeyene birşey diyemez bunumu beğenmedin diyemez ve şöyle birşey var beğenmeyenler beğenenlere birşey demiyor saygı gösteriyor ama beğenenler beğenmeyenlere saygı göstermiyor karışıyor
nasıl beğenmeyenler beğenenlere birşey demiyorsa beğenende beğenmeyene birşey diyemez dizinin tadı bu sen beğenirsin ben beğenmem zıt fikirlerde düşünürüz beğenenlere sözüm yok keşke bende beğensem kıskanıyorum onları bukadar ama biz beğenmeyenlerede onlar birşey diyemez yorumlarına zaten katılıyorum birşey eklememe şuan gerek yok :-):-):-)

adamlar resmen slogan yapmışlar böyle sezona böyle final :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Aga ovmen falan beni baglamaz begenmediysen tabi ki bunu belirtirsin onda sikinti yok galiba bu is zevk isi bana gore guzel bilumler izledik begendim bunlar tamam da yapma gozunu seveyim o ismini zikrettigin dizilerle vadiyi kiyas etme bu cidden olmaz be aga :T:
aga ben iptal oldum şaka gibi sungurlar diyor ya öldürün beni :D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710

Bölüm saçmaydı ve bunu kabul etmek çok zor olmamalı üstelik diğer dizileri ortaya ben atmadım benim için üç dizi var sungurlar ekip1 vadi bunlar içinde sungurlar tek geçerim en azından vadinin bu sezonu ile karşılaştırınca. Ayrıca karşılaştırma konusunda sana katılıyorum her kesin zevki farklı ve sana uymuyor olması yanlış olduğu anlamına gelmemeli.​
Aga Allah aşkına senin doğruların neden benim doğrularım olsun veya benim doğrularım senin doğruların olsun. Benim görüşüm bu bunu bu kadar uzatan başkası olsa inanki bende çok sert çıkışırdım. Biz burda vadiyi yorumluyoruz araya başka diziler giriyor benim izlediğim diziler geçen seferde belirtmiştim yapmayın böyle şeyler ama inadına sungurlar böyle ekip 1 böyle ben kalkıp hiçbirinize izleyin dedim mi, bölümleri övdüm mü ama canı sıkılan kardeş dediklerim böyle yapıyorsa artık uzatmanın da anlamı yok. İstediğinizi sayın.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Evde babamlar izliyor diye yemek yerken az göz attım, koskaca mafya, derin devlet dizisi olmuş aşk, genel izleyici kitlesi, aksiyon dizisi. Aksiyon da amatörce silah sıkma sahnelerinden ibaret, bi şu iki kızın dövüştüğü sahne eh üh.

Neredeyse sinema filmi boyutunda süresi var, adamlar da haklı. Süreyi doldurmak için paso boş ve sıkıcı sahneler ekliyorlar. Eğer 45 dakika olsaydı bütün bölümler tadında olurdu ve Türkiye nin en iyi dizisi olabilirdi, dünya ile kıyaslanamaz elbet ama Ezel ile veya Leyla Ile Mecnun ile de kıyaslanamaz.

Eski Kurtlar Vadisi daha vatanperver, idealist bir diziydi. Bu Kv Pusu ise akp nin propaganda ürünü haline gelmiş. Bütün Pusu izleyenlerin AKP li olmasına şaşmamak gerek, en azından avatarı Pusu ile alakalı olan herkes. :D

Eski KV izleyicisi ile bu sezonların Pusu izleyicisi arasında fark var, hakiki Vadi eski Vadi olduğu için diziyi tadında bırakanlar diziye gerekli vefayı göstermiş oldular.