Kurtlar Vadisi 13.Sezon Finali (263.Bölüm) Yorumları

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Hayatımda gördüğüm en berbat sezon finaliydi, yeni gelen senaristler harbiden hiç bir şey bilmiyor Raci,Cüneyt,Bahadır'ın yazdığı tntdeki kötü bölümler bile buna bin basar... Kısacası vadi bitmiş, bence bu sezon diziyi bitirmeleri gerek yeterince uzattılar... Bundan sonra düzeltmeye çalışsalar bile nafile, eski havasını kaybetti bi kere. Eski vadide Polat'a büyük zararlar veren Tilki'yi bu kadar düşürdüler ya ona da diyecek bir şeyim yokum harbiden boşuna gelmiş bu sezon...
sezon finali bölümü 50 gün önce yayınlandı ? çok mu düşündün bunları söylemek için

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,700
Puanı
185
50 değil 42 gün oldu.

Belki sezon bittikten sonra izlemeyi seviyorum nereden biliyorsun?

Herkes yorumunu istediği zaman istediği şekilde yapabilir, buna karışabileceğini sanıyorsan yanılıyorsun ;)

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
50 değil 42 gün oldu.

Belki sezon bittikten sonra izlemeyi seviyorum nereden biliyorsun?

Herkes yorumunu istediği zaman istediği şekilde yapabilir, buna karışabileceğini sanıyorsan yanılıyorsun ;)

vadi bitmiş mi havasını kaybetmişmi çok güzel demek izlemen için bir sebep kalmamış; bak senin çok sevdiğin raci nin bahadırın dizisi başlıyor belki aradığın havayı orda bulursun edho izleyebilirsin onun yorumunuda önümüzdeki yaz yaparsın :F

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,700
Puanı
185
Anladığım kadarıyla muhataba alacağım seviyede biri değilsiniz, işiniz gücünüz milletin düşüncesine karışmak, ben ne düşünürsem sizde öyle düşüneceksiniz tarzında düşünen birisiniz, ben burada kendi düşüncelerimi söyledim sizin bu düşünceler üzerinde ne yorum yapma ne de bu düşüncelere karışma gibi bir hakkınız yok, herkes ne düşünüyorsa o.
O diziyi de ister izlerim, ister izlemem burada sizi ilgilendiren bir şey yok.
Anlatmak istediklerimi burada ifade ettim,umarım uzatmazsınız.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Anladığım kadarıyla muhataba alacağım seviyede biri değilsiniz, işiniz gücünüz milletin düşüncesine karışmak, ben ne düşünürsem sizde öyle düşüneceksiniz tarzında düşünen birisiniz, ben burada kendi düşüncelerimi söyledim sizin bu düşünceler üzerinde ne yorum yapma ne de bu düşüncelere karışma gibi bir hakkınız yok, herkes ne düşünüyorsa o.
O diziyi de ister izlerim, ister izlemem burada sizi ilgilendiren bir şey yok.
Anlatmak istediklerimi burada ifade ettim,umarım uzatmazsınız.[/QUOTE
ben kurtlar vadisi izleyicisiyim onunla ilgili yapılan her yoruma cevap veririm kim olursa olsun cevabımı veririm ; dediğin gibi herkes kendi fikrini söyler yinede zamanın olursa güncel tarihli takip etmeni öneririm o zaman daha somut olarak tartışılabilir etkileşim sağlıklı olur

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,700
Puanı
185
Kurtlar Vadisi Pusu izleyicisi olman milletin düşüncesine karışabileceğin anlamına gelmez ben onu anlatmak istiyorum.

Bu arada benim sorunum senaryoyu kimin yazdığıyla ilgili değil senaryonun nasıl yazıldığı, ben bu sezon vadinin senaryosunu yazan ekipten memnun olmadığımı belirttim, dizide ne kayda değer bir replik vardı ne de heyecan vardı anlatmak istediğim durum bu, senaryoda belli bir düzen yoktu ve karakterleri düzgün kullanamadılar bu sezon. Dizinin eski havasını bozan şey de eski samimiyetin kalmaması ve izleyiciye karşı biraz soğuk olmaları, Polat'ın bu kadar büyütülmesi diziyi daha da zora sokuyor eski Polat yoksa eski havada yok, önceden Polat İskender'i öldürmek için kaç sezon koşturmuştu, İskender Yüce Majeste kadar büyük bir karakter değildi tamam ama bu sezon Polat'ın elini kolunu sallayıp tapınakçıların başındaki Yüce majesteyi on bölüm geçmeden öldürmesi biraz absürt değil miydi? Eski vadide Polat'ın üç adamını öldüren Tilki'nin bu vadide hiç bir icraat yapamamasına da girmiyorum. Senaristlerin acemi, deneyimsiz oldukları buradan belli ve bu da vadinin eski havasını kaçırıyor. Vadinin düzelmesi için Raci ve Cüneyt'e gerek yok adam gibi bir senaryo ekibi gelse onların yaptıklarını onlarda yapar ama pananın bu cimriliği yüzünden vadi her yıl eriyor ben bunu anlatmak istiyorum.

Neyse daha fazla uzatmayalım :)

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Kurtlar Vadisi Pusu izleyicisi olman milletin düşüncesine karışabileceğin anlamına gelmez ben onu anlatmak istiyorum.

Bu arada benim sorunum senaryoyu kimin yazdığıyla ilgili değil senaryonun nasıl yazıldığı, ben bu sezon vadinin senaryosunu yazan ekipten memnun olmadığımı belirttim, dizide ne kayda değer bir replik vardı ne de heyecan vardı anlatmak istediğim durum bu, senaryoda belli bir düzen yoktu ve karakterleri düzgün kullanamadılar bu sezon. Dizinin eski havasını bozan şey de eski samimiyetin kalmaması ve izleyiciye karşı biraz soğuk olmaları, Polat'ın bu kadar büyütülmesi diziyi daha da zora sokuyor eski Polat yoksa eski havada yok, önceden Polat İskender'i öldürmek için kaç sezon koşturmuştu, İskender Yüce Majeste kadar büyük bir karakter değildi tamam ama bu sezon Polat'ın elini kolunu sallayıp tapınakçıların başındaki Yüce majesteyi on bölüm geçmeden öldürmesi biraz absürt değil miydi? Eski vadide Polat'ın üç adamını öldüren Tilki'nin bu vadide hiç bir icraat yapamamasına da girmiyorum. Senaristlerin acemi, deneyimsiz oldukları buradan belli ve bu da vadinin eski havasını kaçırıyor. Vadinin düzelmesi için Raci ve Cüneyt'e gerek yok adam gibi bir senaryo ekibi gelse onlrklı karın yaptıklarını onlarda yapar ama pananın bu cimriliği yüzünden vadi her yıl eriyor ben bunu anlatmak istiyorum.

Neyse daha fazla uzatmayalım :)
işte bu söylediklerin kayda değer bu söylediklerine ben katılmasam da ki katıldığım konular var saygı duyarım görüşüne ; yalnız ilk mesajında üslubun ve ifadelerin keskindi sen durup durup vadi bitsin diye mesaj yazarsan bende doğal olarak savunma moduna geçiyorum sıkıntı yok :-) sezon başlayınca da yorumlarını bekleriz

Forum İstatistikleri

Konular
170,512
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin