"Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması" Günde 2 Defa Yayınlanacak!

Baş örtülü üniversite bile okuyamıyor bas örtülü anne askerî törene bile katılamıyor müslümanlar hor görülüp eziliyor ama soran olursa eskiden gizli dersin yav hadi baba geç o işi bitti o devir toprak atıldı üstüne bunlar zorunuza gitmeyecek yada gidebilir sıkıntı yok :D
O örnek verdiklerinin dinsizliği. Benim anannem kapalıydı oğlunu gayet de askere kapalı görmeye gidebiliyormuş. Ezbere konuşma cehaletiniz bitmedikçe bu ve bunun gibi muhabbetler de bitmez.

Baş örtülü üniversite bile okuyamıyor bas örtülü anne askerî törene bile katılamıyor müslümanlar hor görülüp eziliyor ama soran olursa eskiden gizli dersin yav hadi baba geç o işi bitti o devir toprak atıldı üstüne bunlar zorunuza gitmeyecek yada gidebilir sıkıntı yok :D
Tamam hadi sen periscopeden canlı yayınla mevlüt filan okut başlığa da bana yazılan sevap size de yazılsın diye yayın açtım yazarsın. 😂

Ayrıca yazdıktan sonra aklıma geldi o dönemin dinciyiz diyen gericileri kendi yaptıkladı heykel puta benzedi diye yıktı hatırlatırım. Saygılar. P🕴.

İsveç gibi bir ülkede, zamanında ramazan ayında müslüman ailelerin ramazanı nasıl geçirdiği, yapılan ibadetler yayınlandı, Bayramda camide bayram namazı ve sonrası yayınlandı (son senlerde takip etmiyorum pek, daha öyle olabilir). Bazı şehirlerde Ezan okunmasına bile izin verildi (zamanımda konusunu açmıştım)
ama Türkiye'de İslam ile alakalı durumlar yadırganıyor. Çok ilginç.

Bazen hayretle okuyorum yorumları. Din ve siyaset gerek burada gerekse reelde tartışmadığım 2 mevzudur:D Güzelce tartışılmadan kolayca çizginin aşıldığı iki hasas konu.