Kiralık Aşk - Dizi Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Yiğitt dün gece dizinin tamamını izledim ve fikirlerim değişti sonlara doğru akmaya başladı ve güzelleşti dizi. :D

Ama bazı mantıksızlıklar vardı. Mesele Ömer öptüğü kızı nasıl hatırlayamadı la :D Ama bölümün sonunda hatırlamış olabilir. :D

Sinan'ın da Defne'yi hatırlaması lazımdı. O da hatırlayamadı. :D

Bir de Defne'nin abisi kızın 200 bin TL'yi nerden bulduğunu çok da sorgulamadı o da saçmaydı.

Ama sıcak bir yaz dizisi olmuş sonu da güzel bitti, 2.bölümü bekliyoruz bakalım. :D

Neriman'ın tespitleri de süperdi bu arada. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt dün gece dizinin tamamını izledim ve fikirlerim değişti sonlara doğru akmaya başladı ve güzelleşti dizi. :D

Ama bazı mantıksızlıklar vardı. Mesele Ömer öptüğü kızı nasıl hatırlayamadı la :D Ama bölümün sonunda hatırlamış olabilir. :D

Sinan'ın da Defne'yi hatırlaması lazımdı. O da hatırlayamadı. :D

Bir de Defne'nin abisi kızın 200 bin TL'yi nerden bulduğunu çok da sorgulamadı o da saçmaydı.

Ama sıcak bir yaz dizisi olmuş sonu da güzel bitti, 2.bölümü bekliyoruz bakalım. :D

Neriman'ın tespitleri de süperdi bu arada. :D
Hatırlamaz olur mu. :D Tabiki hatırladı, ilk gördüğünde ikisi de birbirine bakıştı. Orada hatırladılar işte. :D

Sen her gittiğin lokantadaki kızları hatırlıyor musun? :A

Bulmuş, kurtulmuş işte. :D Üzümünü ye, bağını sorma hesabı. :D

Aynen, Neriman olmasa bence bu kadar güzel olamazdı. :bhr:

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Hatırlamaz olur mu. :D Tabiki hatırladı, ilk gördüğünde ikisi de birbirine bakıştı. Orada hatırladılar işte. :D

Bence bölüm sonunda hatırladı.Ondan da emin değilim.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Hayır Defne hatırladı ama Ömer hatırlayamadı. :D Bölümün sonunda hatırlar gibi oldu hatırlayıp hatırlamadığını göreceğiz artık gelecek bölümde. :A

Sinan'ın o lokantaya sıklıkla gittiğini varsayarsak Defne'yi hatırlaması lazım öyle güzel bir kız hatırlanmaz mı :bhr:

Yahu bu kadar fakir bir kız 1 günde nerden bulsun 200 bin TL'yi abisinin biraz daha sorgulaması lazımdı. :D

Neriman'ı başta abartılı bulmuştum ama sevdim ben de sonradan. :Z

Senin Barış Arduç da fena değilmiş hani. :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hayır Defne hatırladı ama Ömer hatırlayamadı. :D Bölümün sonunda hatırlar gibi oldu hatırlayıp hatırlamadığını göreceğiz artık gelecek bölümde. :A

Sinan'ın o lokantaya sıklıkla gittiğini varsayarsak Defne'yi hatırlaması lazım öyle güzel bir kız hatırlanmaz mı :bhr:

Yahu bu kadar fakir bir kız 1 günde nerden bulsun 200 bin TL'yi abisinin biraz daha sorgulaması lazımdı. :D

Neriman'ı başta abartılı bulmuştum ama sevdim ben de sonradan. :Z

Senin Barış Arduç da fena değilmiş hani. :F
Barış Arduç derken? :eek: Yoksa sende mi? :bhr: :love1:

Bence hatırladı. :D Defne o kadar da güzel değil, abartmayın. :A Barış daha güzel. :Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Barış Arduç derken? :eek: Yoksa sende mi? :bhr: :love1:

Bence hatırladı. :D Defne o kadar da güzel değil, abartmayın. :A Barış daha güzel. :Z
İlk defa izledim sanırım karizma olarak oyunculuğu da iyi sayılırdı. :A Ama ben parlaklarla ilgilenmiyorum dediğim gibi. :F

La hatırlasa niye bilmemezlikten gelsin ki kız süslendiği için ondan hatırlamamıştır belki de. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Yiğitt bende şimdi bitirdim bölümü aslında yaz dizisi izlemicektim ama şuana kadar yayınlanan yaz dizilerinden sadece kiralık aşkın ilgi gördüğünü savundum hep ozaman bir izleme şansı vereyim dedim:F
çok güzel bir dizi olmuş son zamanlarda aksiyon dışı hiç çıkmıyordum ama diziyi çok sevdim bazı mantık hataları olsada akıcı güzel bir yaz dizisi olmuş ilk yaz dizim oldu :A:A:A

@denizz19 ada öneriyorum yaz dizisi istiyorum diyip duruyordu izle işte
şuana akdar yayınlanan tek iyi proje bence bende sevip onayladığıma göre herkez izleyebilir :F:F:F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlk defa izledim sanırım karizma olarak oyunculuğu da iyi sayılırdı. :A Ama ben parlaklarla ilgilenmiyorum dediğim gibi. :F

La hatırlasa niye bilmemezlikten gelsin ki kız süslendiği için ondan hatırlamamıştır belki de. :D
Karizma olsun, tip olsun her şeyiyle yakışıklı çocuk. :A Ben taa aylar önce keşfetmiştim, siz daha yeni. :A

@Yiğitt bende şimdi bitirdim bölümü aslında yaz dizisi izlemicektim ama şuana kadar yayınlanan yaz dizilerinden sadece kiralık aşkın ilgi gördüğünü savundum hep ozaman bir izleme şansı vereyim dedim:F
çok güzel bir dizi olmuş son zamanlarda aksiyon dışı hiç çıkmıyordum ama diziyi çok sevdim bazı mantık hataları olsada akıcı güzel bir yaz dizisi olmuş ilk yaz dizim oldu :A:A:A

şuana akdar yayınlanan tek iyi proje bence bende sevip onayladığıma göre herkez izleyebilir :F:F:F
Aferin Çiko, doğru yolu buluyorsun. :A
Benim izlediğim her dizi güzeldir zaten. :bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061

parlak oğlan dizinin yarısında üstsüz geziyor tabi seversin ::F @Yiğitt ile kapışın bakalım kim kapacak parlağı :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Sende sevdiysen sorun yok :)
Dizi gerçekten harika[emoji7] [emoji7]

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bende Kiralık Aşk'ı şimdi izledim güzel keyifli bir dizi olmuş. Birebir Sevda Çiçeği'nin kopyası olsa da boşlukta izlenebilecek bir iş. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen, hep üstsüz gezecekse Çiko 7/24 izleyebilir. :F
Ben kazanırım. :A :Z
Sende sevdiysen sorun yok :)
Dizi gerçekten harika[emoji7] [emoji7]

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
parlak oğlan dizinin yarısında üstsüz geziyor tabi seversin ::F @Yiğitt ile kapışın bakalım kim kapacak parlağı :F
ayyy özlemişim butür dizileri en son kavak yelleri çakıl taşları falan bakmıştım son yıllarda aksiyon dışı çıkamıyordum çünkü iyi dizi çıkmıyordu güneşin kızları ve sen benimsindede iş yok oyüzden yaz dizilerindende umutlu değildim ama kiralık aşkın iyi olduğunu hissettim resmen yani oğlanlarda fena değil 2 başrol oğlan var:A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
ayyy özlemişim butür dizileri en son kavak yelleri çakıl taşları falan bakmıştım son yıllarda aksiyon dışı çıkamıyordum çünkü iyi dizi çıkmıyordu güneşin kızları ve sen benimsindede iş yok oyüzden yaz dizilerindende umutlu değildim ama kiralık aşkın iyi olduğunu hissettim resmen yani oğlanlarda fena değil 2 başrol oğlan var:A

Kiz mine tugayin dizisine de bak begenirsen devam edersin ;)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kiz mine tugayin dizisine de bak begenirsen devam edersin ;)
hiç şans vermicektim aslında ben yaz dizilerine ama kiralık aşkı sevdiğim için diğer başlayacak olanlarada göz atıcam belki yine sevdiğim diziler çıkabilir :F:F:F
ama şunu çok rahat söylüyorum şuan 3 çıkan diziden güneşin kızlarıyla sen benimsin ağustosta devam etmezler kiralık aşk ilk tutan yaz dizisi olmuştur yaz boyuncada rahat devam eder bakalım diğer dizilerede göz atarım ama kalbim egede kaldıyı şimdiden eledim asla bakmam:F tutarmı tutar dizisinden umutluyum ben ama oda cuma günüymüş kiralık aşkla birlikte izleyebilirim fantastik bir dizi olucak çünkü oyüzden 1. bölüme şans vericem ama aynı gün olmasaydı keşke kiralık aşkla birlikte :-):-):-)