ATV Kimse Bilmez - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizinin 2 bölümünü izledim ve normalde ekim ayında olması gereken bir dizi yanı gerçekten muhteşem sadece iki bölümü bile Çukurun karakuzulardan sonrakı bölüm sürecinden daha kaliteli geldi bana :A @MasacRE @serhatt @kerem @Sherlock @xemrexxx @ömer karataş @Forumdash izlemenizi öneririm izlemediyseniz ve @MEnes bu dizi aslında tam senlik özellikle sana öneririm inanılmaz bir kurgusu var Halka dan yorumlarını bildim için bu diziinin kurgusu senlik :A

Namazada yer veriliyor dizide açıkcası inanılmaz ilk 2 bölüm izledim üçüncü bölüm zaten salı günü :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Dizinin 2 bölümünü izledim ve normalde ekim ayında olması gereken bir dizi yanı gerçekten muhteşem sadece iki bölümü bile Çukurun karakuzulardan sonrakı bölüm sürecinden daha kaliteli geldi bana :A @MasacRE @serhatt @kerem @Sherlock @xemrexxx @ömer karataş @Forumdash izlemenizi öneririm izlemediyseniz ve @MEnes bu dizi aslında tam senlik özellikle sana öneririm inanılmaz bir kurgusu var Halka dan yorumlarını bildim için bu diziinin kurgusu senlik :A

Namazada yer veriliyor dizide açıkcası inanılmaz ilk 2 bölüm izledim üçüncü bölüm zaten salı günü :A :A :A
1559903626948.png

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060

Keremcem'in vücudu etkiledi bence seni :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Keremcem'in vücudu etkiledi bence seni :A
Açıkcası başrole genelde sıcak bakmam iyi adama ama Keremcem de döktürüyor gerçekten :A :A :A

Ama favori adamım belli yine buldum birini :Z:Z:Z @xemrexxx
maxresdefault.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Hiç sanmıyorum ama belki bir ihtimal bakarım, o da büyük bir BELKİ. :A Daha elimdeki diziler filmler her şey duruyorken yeni bir yerli dizi mi... ÇOOOOK ZOR. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hiç sanmıyorum ama belki bir ihtimal bakarım, o da büyük bir BELKİ. :A Daha elimdeki diziler filmler her şey duruyorken yeni bir yerli dizi mi... ÇOOOOK ZOR. :A
Sen bırak diğer dizileri :F Kurgu oyuncular sonra başrolun hayatı vsyle hepsi sana uyuyor zaten 2 bölüm yayınlandı bak bence beğenmezsen izlemezsin ama garantisini veriyorum bana güven sen :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sen bırak diğer dizileri :F Kurgu oyuncular sonra başrolun hayatı vsyle hepsi sana uyuyor zaten 2 bölüm yayınlandı bak bence beğenmezsen izlemezsin ama garantisini veriyorum bana güven sen :A :A :A
Çok fazla ağlamaklı geldi tanıtımlara baktım şimdi. :A Ve biraz klişe gibi geldi konusu. Kurgu falan sen ne anlarsın böyle şeylerden de bana kurgu diyorsun. :A HALKA'nın adını öyle her yerde kullanman da canımı sıktı ama neyse. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok fazla ağlamaklı geldi tanıtımlara baktım şimdi. :A Ve biraz klişe gibi geldi konusu. Kurgu falan sen ne anlarsın böyle şeylerden de bana kurgu diyorsun. :A HALKA'nın adını öyle her yerde kullanman da canımı sıktı ama neyse. :A
Bölümü izleyince anlıcan izle öyle kararını ver ama er geç izle mutlaka :A :A :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hayırlısı diyelim. :A Kadro çok ilgimi çekmedi tanıtımlar da keza ama kafama eserse belki bakarım bir ihtimal. :A
Benim ilk yorumum öyle izlemeden bakınca atv sapıttı diyip gitmiştim bu sayfada :F :F :F Yanı senden daha kötü bakıyordum :A

Bully izle demiş sana dedimin benzer şeylerini diyip tamam bakarım dedim Çukur dan net iyi :A :A :A

• Güldürdün

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Keremcem dizide Batman rolunu oynuyr gibi yanı yerli Batman gibi :A :A :A @xemrexxx
Yaşlanmıyor adam :bhr:
bu çiğdem büyük beyaz oğlan memesi gördü mü dayanamıyor kuduruyor hemen :A @Forumdash @xBUGRAx @dreamy @turkuazz @MasacRE @vadikızı @YiğittTT @Maskeli Fedai
689766897768978