Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor 9. Bölüm - Neredesin Sen

Hangi 4 yorumcu güzel seslendirmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    23

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
47-473159_download-spotlight-microphone.jpg

Bu hafta söz ve müziği usta sanatçı Neşet Ertaş'a ait olan 'Neredesin Sen' şarkısıyla karşınızdayız.

Dünden bugüne bir çok şarkıcı bu unutulmaz eseri seslendirmiştir.

Peki sizce en güzel yorum kimlere ait?

İşte bir kaç öne çıkmış performans:

Neşet Ertaş'ın muhteşem yorumu yaklaşık 22 milyon ile en yüksek dinlenmeye sahip:

Can Gox

Eser Eyüpoğlu & Pelin Orhuner

İrem Derici

Zara

Duman

Olgun Şimşek

Selda Bağcan

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tamamiyle izlenme oranına göre aldım yoksa ben de 2. Sıradakini hiç duymamışım
İzlenme oranı “daha iyi seslendirme”yi etkilemez ki, az izlenip de çok daha iyi seslendirenler de vardır. Tamam her önüne gelen ankete eklenemez haklısın ama Selda Bağcan gibi büyük sanatçılar dururken Olgun Şimşek’e söz hakkı tanınmasına üzüldüm...

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sıralama bozulur. Ya sen seçtiğin isimlere diğeri seçeneğinde ekleyip konuda videosunu paylaşırsın. O Diğer seçeneği bundan dolayı :A
Tüm yorumları dinleyip öyle puanlayacaktım ama bu durum gerçekten modumu düşürdü, Selda Bağcan yok, Olgun Şimşek varsa benden de boykot... :A

• Olmamış
Reactions: eskici and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
İzlenme oranı “daha iyi seslendirme”yi etkilemez ki, az izlenip de çok daha iyi seslendirenler de vardır. Tamam her önüne gelen ankete eklenemez haklısın ama Selda Bağcan gibi büyük sanatçılar dururken Olgun Şimşek’e söz hakkı tanınmasına üzüldüm...
8 bölüm boyunca aynı çizgiden gittim. Olgun Şimşek bana göre o 7 isimden en az 3 tanesinden daha iyi seslendirmiş. Dediğim gibi Diğer seçeneği bundan dolayı var.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
8 bölüm boyunca aynı çizgiden gittim. Olgun Şimşek bana göre o 7 isimden en az 3 tanesinden daha iyi seslendirmiş. Dediğim gibi Diğer seçeneği bundan dolayı var.
Selda Bağcan’ın anketlerde yer almamasından dolayı gerçekten üzüldüm çünkü anketlerde yer almazken bile şimdiden 2 oy almış, üstelik izlenme sayısı olarak da 2.4 milyon civarı...