Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor? 5. Bölüm - Yıkılmışım Ben

Hangi 3 isim güzel seslendiriyor?

• Kullanılan toplam oy
    27

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060
Bence aç. Tanıtım konusu sonuçta. Direkt başlama. :D Beni yaz bu arada. Olmak isterim illa ki :A
Tamam ozaman gece açarım konuyu. Altın kuralları belirtirim orada.
Bu etkinliğimi illaki biliyorsundur? 2018'de başlamıştım. Ayda 1 yayınlardım. Şimdiki özel bir bölüm olacak sadece. Daha forumda devam edersek yılda bir olabilir :A @MasacRE

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,368
Puanı
1,061
Ya sanki liste müthiş Rock şarkılarıyla falan kaynıyor da ben onların yerine Yelkovan'ı tercih ediyorum :A
Ya yapma Yelkovan'a düşene kadar şarkı bulamadın yani. :A Ortalama Gökhan Türkmen, Sıla şarkıları koy. Tabi ki daha iyi. Bahaneye bak. :A Açık açık beğendim desene şuna. :A A Zaten tartıştığım zevkin değil, anlık değişimlerin. :A Zevkine bir lafımız yok, iyi olduğuna şüphem da yok. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya yapma Yelkovan'a düşene kadar şarkı bulamadın yani. :A Ortalama Gökhan Türkmen, Sıla şarkıları koy. Tabi ki daha iyi. Bahaneye bak. :A Açık açık beğendim desene şuna. :A A Zaten tartıştığım zevkin değil, anlık değişimlerin. :A Zevkine bir lafımız yok, iyi olduğuna şüphem da yok. :A
Onları da koymuştum ki :A Hem ben o listeleri değiştirmeye çalışıyorum devamlı, şarkı eskidikçe atıyorum dışarı değişik olsun diye, ondan farklı kişilere sıra gelebiliyor öyle :A

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bugün şansına geç yapılacak anlaşilan. Zaten oylayanda çok azmış. Bende konularıma dalmaktan hatırlatmayı unuttum :A
Umarım Efsane yoktur listende. Pişman ettirmezsin :A
Yok koymadım da sen de ne taktın şu kadına, ne bu düşmanlık :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060
Yok koymadım da sen de ne taktın şu kadına, ne bu düşmanlık :A
Bilmiyorum taktım işte :F
Aslında eskisi kadar düşman değilim ama işte abartılmasına gıcık kaptım. Yalnız onun sayesinde bazinga'dan diss yemiştim geçenlerde :Z o günden sonra gıcık kapmayı bıraktım :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bilmiyorum taktım işte :F
Aslında eskisi kadar düşman değilim ama işte abartılmasına gıcık kaptım. Yalnız onun sayesinde bazinga'dan diss yemiştim geçenlerde :Z o günden sonra gıcık kapmayı bıraktım :A
Eğlenceli pop şarkıları var işte, seviliyor o tarz zaten :A Ben de ona benzer şarkıları koydum alt sıralarda aslında, o da eklenebilirdi de koymadım onu :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060
Eğlenceli pop şarkıları var işte, seviliyor o tarz zaten :A Ben de ona benzer şarkıları koydum alt sıralarda aslında, o da eklenebilirdi de koymadım onu :A
Koymaman isabet olmuş :A
@dreamy unuttu oylamayı. Onunda ilk 3'ünde oluyordu ama kısmet :A

Hande'ciğim zirvesindeydi. Onun için üzüldüm :(

• Güldürdün
Reactions: dreamy and MasacRE

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,794
Puanı
710
Koymaman isabet olmuş :A
@dreamy unuttu oylamayı. Onunda ilk 3'ünde oluyordu ama kısmet :A

Hande'ciğim zirvesindeydi. Onun için üzüldüm :(
Burayı da oylamamışım etiketlemen Top10’a etki etmedi ama burası için geç değilmiş. :A Sıla ve İbrahim Tatlıses dedim. Sıla her cover’ın altından kalkan bir isim zaten. :D

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060
@eskici etkinliğim buydu. Sadece 5 bölüm zaten, diğerlerinide oylamak istersen oylarsın :bhr:
Vay be Sezon finalinde damga vurduğumuzu hatırladım. 9 sayfa konuşmuşuz :eek: @Sherlock

anketin son şıkkı @MEnes gibi üşengeçler içindi ama eminim ne MEnes, nede @Billy Kane , @Aserat @alperuz ve @pompy dinlediler. Yanından bile geçmemişlerdir :A :A
@serhatt bu etkinlikte olmak istemeyen biri olduğu için etiket listesinde yok, aramızda ozaman problem vardı diye sanılmasın :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,217
Puanı
1,060
@eskici etkinliğim buydu. Sadece 5 bölüm zaten, diğerlerinide oylamak istersen oylarsın :bhr:
Vay be Sezon finalinde damga vurduğumuzu hatırladım. 9 sayfa konuşmuşuz :eek: @Sherlock

anketin son şıkkı @MEnes gibi üşengeçler içindi ama eminim ne MEnes, nede @Billy Kane , @Aserat @alperuz ve @pompy dinlediler. Yanından bile geçmemişlerdir :A :A
@serhatt bu etkinlikte olmak istemeyen biri olduğu için etiket listesinde yok, aramızda ozaman problem vardı diye sanılmasın :A
BİZİM ARAMIZDA HİÇBİR ZAMAN PROBLEM OLMAZ HERKESLER BİLSİN :bhr:

• Harika

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

O zaman ben de üşengeçler için olan seçeneğimi işaretlesem acaba :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060
BİZİM ARAMIZDA HİÇBİR ZAMAN PROBLEM OLMAZ HERKESLER BİLSİN :bhr:
Aynen, bizim aramızda problem yaratılmaya çalışılsa ilk işimiz birbirimizle konuşup doğrumu değilmi öğrenmek olur :bhr:
Forumda genelde bazıları sevmediği isimleri forum için olan konularda bile özenle çikarıyorlarda hani benide öyle sanmasınlar :A ben genel büyük etkinliklerimde herkesi etiketliyorum. Bu konudada oylayanlari etiketliyordum. Sen istememiştin :A

• Harika
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,217
Puanı
1,060
Aynen, bizim aramızda problem yaratılmaya çalışılsa ilk işimiz birbirimizle konuşup doğrumu değilmi öğrenmek olur :bhr:
Forumda genelde bazıları sevmediği isimleri forum için olan konularda bile özenle çikarıyorlarda hani benide öyle sanmasınlar :A ben genel büyük etkinliklerimde herkesi etiketliyorum. Bu konudada oylayanlari etiketliyordum. Sen istememiştin :A
Ben seni biliyorum canım rahat ol :bhr:

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060
Ben seni biliyorum canım rahat ol :bhr:
cansın sen :love1:
seninle zamanında bir ara tek konu açan kişilerdik ve bir kere bile olsun hırs yapıp birbirimizin kalbini kırmadık. Aynı dizilerin yorum konularınada el atardik ama zamanla ben başka alanlara yöneldim :A

• Harika
Reactions: serhatt