Kicktipp ⚽ - Tahmin Yarışması 21-22 Sezonu | 1. Yarı Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Geçen senenin şampiyonu ne hallere düştü. :A

Kicktipp'in Asansör takımı oldun. :A İneyim mi? Çıkayım mı?

Üst üste 2 kere derece alınca bu sezon öyle pek hırsım kalmadı şimdilik zira bu kez de derece alırsam iyice antipati toplarım, @Dosi beni fena haşlar hem :A

Fakat geriden gelmeyi severiz... Kafaya takmış 2 adama bakar, yani 1-2 hafta üst üste şansımız yaver gitse zirve potasında olabiliriz halen... 15. haftaya dek herkesin şansı var şu aşamada. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,378
Puanı
1,060
Üst üste 2 kere derece alınca bu sezon öyle pek hırsım kalmadı şimdilik zira bu kez de derece alırsam iyice antipati toplarım, @Dosi beni fena haşlar hem :A

Fakat geriden gelmeyi severiz... Kafaya takmış 2 adama bakar, yani 1-2 hafta üst üste şansımız yaver gitse zirve potasında olabiliriz halen... 15. haftaya dek herkesin şansı var şu aşamada. :A
Bu kez Ft taktiği de sökmez. :AKicktippteki rakiplerin Antitez geliştirir. Ocak ayı da kâr etmez.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Doğan

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Kanın gövdeyi götürdüğü, vahşetin dehşet seviyeye ulaştığı, tarihin en zorlu Kicktipp savaşları 2. sezonunun 7. hafta sonuçları belli oldu...

Haftalardır liderlik tahtını bırakmayan @The_Erinch 'i tahttından kılıç zoruyla indiren Hasanoğulları Hanedanı'ndan @hasanca liderlik tacını giydi ve Demir Taht'ın yeni sahibi oldu.

Haftanın en çok puan toplayan sürpriz ismi ise @eskici oldu, topladığı 12 puanla 7 basamak birden yükselerek 4. sıraya ulaştı.

Ekli dosyayı görüntüle 109671
Ekli dosyayı görüntüle 109672

@Dosi @Tolstoyevski @pompy @bazinga @MEnes @The_Erinch @12.Adam @Gerekli24 @mesmeso @Polat Şaşmaz @Turkuazz @Doğan @Maskeli Fedai @slhttnmtl @xdragxx @HeisenBerg @secquin @Angelica @BARON男爵 @MasacRE @emreemreu @Zeyno @batuhankaralar @Araf @Cervantes @DarkLegenD @eskici hasanca

Yeni hafta tahminleri için tıklayınız:

Sonuncu değilim
Chris Hemsworth Yes GIF by Marvel Studios

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
710

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Puan farkı suni biz çoook iyi başladık bu performans bizi şampiyon yapar.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,378
Puanı
1,060
Alt tarafı 15 puan var zirve ile aramızda, 15 de kapanır 35 de :A (kapanmadı)
Yorumunla kendi kendini imha etmişsin, cevabıma ihtiyaç kalmadı. :A
Afiyet olsun hasancaya.hasanca intikamınıu aldı @The_Erinch 'den .Bak diyorum entrikalar tuzaklar intikam planları bitmek bilmiyor.Tansiyon havalarda :A Seyirciyi çekiyor bu çekişmeler kardeşim
Yasak Elma, bunun yanında halt etmiş . :A
@Dosi ile sen, @The_Erinch e kurşun dökün. Bu kutsal görevi size veriyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Doğan

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,326
Puanı
1,060
Bu adam benim balıklarımdan bkadar Bashettiğine göre balık katilini bulduk 😁😂😂😂 Masum 3 cana kıyann caniii 🥴 @Mircan Saye @BARON男爵 @Gerekli24 @Zeyno @Angelica Bu arada @Tolstoyevski Saraya Hürremi sokma vakti geldi... Bu Hasanca çok oldu... Gölgelerde yaşayan adama Hürremi salacağım 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
710
Yorumunla kendi kendini imha etmişsin, cevabıma ihtiyaç kalmadı. :A

Yasak Elma, bunun yanında halt etmiş . :A

@Dosi ile sen, @The_Erinch e kurşun dökün. Bu kutsal görevi size veriyorum. :A
Aynen kardeşim
------

Bu adam benim balıklarımdan bkadar Bashettiğine göre balık katilini bulduk 😁😂😂😂 Masum 3 cana kıyann caniii 🥴 @Mircan Saye @BARON男爵 @Gerekli24 @Zeyno @Angelica Bu arada @Tolstoyevski Saraya Hürremi sokma vakti geldi... Bu Hasanca çok oldu... Gölgelerde yaşayan adama Hürremi salacağım 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
senin intikam planların nasıl olcak ?:A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,326
Puanı
1,060

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,477
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Güldürdün
Reactions: The_Erinch

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,247
Puanı
1,060

@Tolstoyevski kendini ele vermişsin kaç erinç abim mahvedecek seni :A
------

Kanın gövdeyi götürdüğü, vahşetin dehşet seviyeye ulaştığı, tarihin en zorlu Kicktipp savaşları 2. sezonunun 7. hafta sonuçları belli oldu...

Haftalardır liderlik tahtını bırakmayan @The_Erinch 'i tahttından kılıç zoruyla indiren Hasanoğulları Hanedanı'ndan @hasanca liderlik tacını giydi ve Demir Taht'ın yeni sahibi oldu.

Haftanın en çok puan toplayan sürpriz ismi ise @eskici oldu, topladığı 12 puanla 7 basamak birden yükselerek 4. sıraya ulaştı.

Ekli dosyayı görüntüle 109671
Ekli dosyayı görüntüle 109672

@Dosi @Tolstoyevski @pompy @bazinga @MEnes @The_Erinch @12.Adam @Gerekli24 @mesmeso @Polat Şaşmaz @Turkuazz @Doğan @Maskeli Fedai @slhttnmtl @xdragxx @HeisenBerg @secquin @Angelica @BARON男爵 @MasacRE @emreemreu @Zeyno @batuhankaralar @Araf @Cervantes @DarkLegenD @eskici hasanca

Yeni hafta tahminleri için tıklayınız:

Ben geçen haftaki tahminleri yapmamışım bunu hemen yaptım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...