Kicktipp ⚽️ - Tahmin Yarışması 22-23 Sezonu | 1. ve 2. Yarı Genel Yorum Konusu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kicktipp e göre 25 ama ligteki maç haftasına göre 24.haftada bay maçlardan tam puan alanlar ;
Ben :A , @bazinga , @ardagüler, @Yakamoz-Asi , @hasanca , @batuhankaralar, @MEnes

Kicktipp 26, ligdeki maç haftası 25.haftada bay maçlardan tam puan alanlar :
@ardagüler, @hasanca , @Yakamoz-Asi , @batuhankaralar , ben :A

Kicktipp 27 , ligin 26.haftasında bay müsabakalardan tam puan toplayanlar :
@ardagüler, @hasanca , @Yakamoz-Asi , @batuhankaralar , gene ben :A

Kicktipp 28 , ligin 27 " " " " " " :
ardagüler, @Yakamoz-Asi , @batuhankaralar , :A

Kicktipp 29 , ligin 28 : @ardagüler , @Yakamoz-Asi , ben :A

Kicktipp 30 , ligin 29 : Ardagüler, @Yakamoz-Asi , konu sahibi :A

Kicktipp 31, ligin 30: Ardagüler , konu sahibi :A

@Dosi

Saygideger Sayin Süper Moderatörüm @Dosi hanim efendicigim sucumuz nedir :bhr:
anlamadim birsey :A sakin kafa ile tekrar okurum sonradan :A

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,186
Puanı
1,060
Biz o kısma dokunamayız ama Kicktipp otomatikman düzenleme yapmazsa, o maçlarda şimdiden puan alanları @12.Adam not etsin. Lig bitince puanları düşürürüz ve sıralamada değişiklik olursa ona göre etiketler verilir.
Her hafta SS alındığı için o puanları sonradan çıkarmasıda kolay olacaktır.
------

Şimdi üstten baktımda, galiba 23.hafta baz alınacak. Son 2 haftanın puanları çıkarılır.
Konunun önceki mesajlarını oku anlarsın. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Konunun önceki mesajlarını oku anlarsın. :A

Karışık yazmışsın onu demek istedim. Ayrıca şu an iş yerindeyim. Molam var.
Biraz zaman geçsin, belki kendiliğinden düzelir. Daha öncede dediğim gibi Ramazan ayında vaktim bol olur. O zamana detaylı bakarım :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,186
Puanı
1,060
Karışık yazmışsın onu demek istedim. Ayrıca şu an iş yerindeyim. Molam var.
Biraz zaman geçsin, belki kendiliğinden düzelir. Daha öncede dediğim gibi Ramazan ayında vaktim bol olur. O zamana detaylı bakarım :A
Yoo gayet anlaşılır şekilde yazdım. :A Eve geçince gene bir bak.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,186
Puanı
1,060
IMG_0372.jpg

HAFTANIN PANORAMASI
Kicktipp'te ligin 24.haftası geride kaldı.Hafta çok bereketli geçti.Puanlar havalarda uçtu.Haftanın birincisi 15 puanla @Yakamoz-Asi , ikincileri 13 'er toplayan ben ve @hasanca, üçüncüleri @ardagüler , @MEnes oldu.Kendilerini Tebrik ediyorum. :Z
ŞAMPİYONLUK HATTI
Zirvede büyük çıkış yakalayan sayın admin @bazinga vites artırarak en büyük rakibi olan lider @MasacRE ile olan farkı 3 e düşürdü.Son şampiyon @MasacRE cepten yemeye devam ediyor. :A @hasanca 1 puan farkla üçüncülüğü geri aldı. ArdaGüler dördüncülüğe gerilerken , @Yakamoz-Asi beşinci sıradaki yerini korudu.Bende bu kez makus talihimi sonunda kırıp yedinci basamaktan öteye geçmedi başardım. :A
Önümüzdeki hafta görüşmek üzere.Tahminlerinizi ihmal etmeyin.

@MasacRE @bazinga @hasanca @ardagüler , @Yakamoz-Asi , @12.Adam , @The_Erinch , @Angelica , @batuhankaralar , @MEnes , @Gerekli24 , @emreemreu

@Dosi :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ekli dosyayı görüntüle 120460

HAFTANIN PANORAMASI
Kicktipp'te ligin 24.haftası geride kaldı.Hafta çok bereketli geçti.Puanlar havalarda uçtu.Haftanın birincisi 15 puanla @Yakamoz-Asi , ikincileri 13 'er toplayan ben ve @hasanca, üçüncüleri @ardagüler , @MEnes oldu.Kendilerini Tebrik ediyorum. :Z
ŞAMPİYONLUK HATTI
Zirvede büyük çıkış yakalayan sayın admin @bazinga vites artırarak en büyük rakibi olan lider @MasacRE ile olan farkı 3 e düşürdü.Son şampiyon @MasacRE cepten yemeye devam ediyor. :A @hasanca 1 puan farkla üçüncülüğü geri aldı. ArdaGüler dördüncülüğe gerilerken , @Yakamoz-Asi beşinci sıradaki yerini korudu.Bende bu kez makus talihimi sonunda kırıp yedinci basamaktan öteye geçmedi başardım. :A
Önümüzdeki hafta görüşmek üzere.Tahminlerinizi ihmal etmeyin.

@MasacRE @bazinga @hasanca @ardagüler , @Yakamoz-Asi , @12.Adam , @The_Erinch , @Angelica , @batuhankaralar , @MEnes , @Gerekli24 , @emreemreu

@Dosi :A
Hükmen maçlardan alınan puanları hesaplamadan konuşmuşsun :A Tamam ben iyi bir hafta geçirmedim ama en yakın rakibim @bazinga nın hükmen maçlardan aldığı 6 puan silinince benden de kötü bir performans sergilediği ortaya çıkıyor :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hükmen maçlardan alınan puanları hesaplamadan konuşmuşsun :A Tamam ben iyi bir hafta geçirmedim ama en yakın rakibim @bazinga nın hükmen maçlardan aldığı 6 puan silinince benden de kötü bir performans sergilediği ortaya çıkıyor :A
Ben en azından hükmen maçların skorunu bilmişim. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

hasanca

Üye
Reaksiyon puanı
153
Puanı
54
Arkadaşlar oynanmayan maçlar geri geldi sanırım. Ben oynadım oldu diye biliyorum. Yoksa 3.lük olmazdı. @12.Adam a 8 puan, @The_Erinch ise 16 puan fark atmışım. Nerden nereye :A Ama şu an 3.lük en çekişmeli gibi duruyor. @bazinga ile 9 olan fark 5'e düştü :) Geçen sene olsa geçerdik de artık yaşlandık hisler zayıfladı :cool: