Kicktipp ⚽️ - Tahmin Yarışması 22-23 Sezonu | 1. ve 2. Yarı Genel Yorum Konusu

hasanca

Üye
Reaksiyon puanı
153
Puanı
54
Beni zirveden indirmek için üzerime oyunlar oynanıyor. Rahatsızım bu durumdan...
Üstadım sana hak veriyorum. Bu işin basit bir çözümü var. Haftaya oynanacak maçlarda bu 6 puan alan arkadaşlar hatay ve antep maçlarını boş bırakacaklar. Diğer arkadaşlar da dolduracaklar. Böylece adalet sağlanmış olacak. Ha yapmazlarsa da bu yarışmanın pek anlamı kalmaz malum
@bazinga, @Ardagüler54, @Yakamoz-Asi , @12.Adam , @batuhankaralar @MEneler

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Üstadım sana hak veriyorum. Bu işin basit bir çözümü var. Haftaya oynanacak maçlarda bu 6 puan alan arkadaşlar hatay ve antep maçlarını boş bırakacaklar. Diğer arkadaşlar da dolduracaklar. Böylece adalet sağlanmış olacak. Ha yapmazlarsa da bu yarışmanın pek anlamı kalmaz malum
Zamanında sen neden yapmadın?

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
@Dosi bu öneri devreye girsin.Ne şiş yansın , ne de kebap. :A Ben yazmış olduğum hükmen skorları silerim böylelikle eşitlik sağlanmış olur. @Yakamoz-Asi

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@12.Adam ve destek kuvvet @Dosi ye güveniyorum. Gereği neyse yapar bu ikili adaletten şaşmaz :D

• Harika
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Dosi bu öneri devreye girsin.Ne şiş yansın , ne de kebap. :A Ben yazmış olduğum hükmen skorları silerim böylelikle eşitlik sağlanmış olur. @Yakamoz-Asi
Bu kısımda üşengeç kişilerin çok uğraşacağını sanmam. Yinede deneyin siz bilirsiniz.
Benim sistemimi son çare olarak yaparız ve bu konuda sana yardımcı olurum. Yarışma bir kaç hafta ilerlesin manuel sistem ile gereğini yaparım (o puanları hesap etmeyerek) Ramazan ayında özellikle tatil olacağımız bir dönemde ilgilenirim. Herhangi bir haksızlığa müsade etmeyiz. Bu konuda rahat olun @hasanca
@12.Adam ve destek kuvvet @Dosi ye güveniyorum. Gereği neyse yapar bu ikili adaletten şaşmaz :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and MasacRE

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Bu kısımda üşengeç kişilerin çok uğraşacağını sanmam. Yinede deneyin siz bilirsiniz.
Benim sistemimi son çare olarak yaparız ve bu konuda sana yardımcı olurum. Yarışma bir kaç hafta ilerlesin manuel sistem ile gereğini yaparım (o puanları hesap etmeyerek) Ramazan ayında özellikle tatil olacağımız bir dönemde ilgilenirim. Herhangi bir haksızlığa müsade etmeyiz. Bu konuda rahat olun @hasanca
24.Hafta @bazinga , @ardagüler, @Yakamoz-Asi , @MEnes ve ben 6 yı kapmışız. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Gene önden önden tahmin yapayım dedim ama ileriki haftalarda... Antep maçını var, hatay maçını yok gösterdiği bir hafta denk geldi... Revize ederler sanırım.

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
IMG_0364.jpg
IMG_0365.jpg

22.Haftanın Sonuçları
Haftayı 12 puanla iki sıra birden yükselen forumdan olmadığını düşündüğüm Sezer lider kapattı.Yaşadığım yerden yarışmaya dahil ettiğim gfburaak 3 sıra birden tırmanarak sürprize imza attı. @Angelica 11 puanla Haftanın ikinci en başarılı ismi oldu.Zirvede en çok puan toplayan sayın admin @bazinga oldu.

@MasacRE , @bazinga , @ardagüler, @hasanca , @Yakamoz-Asi , @The_Erinch , @Angelica , @Gerekli24 , @batuhankaralar , @MEnes , @emreemreu , @Tolstoyevski, @Felon , @Keith Long .

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 120411Ekli dosyayı görüntüle 120412

22.Haftanın Sonuçları
Haftayı 12 puanla iki sıra birden yükselen forumdan olmadığını düşündüğüm Sezer lider kapattı.Yaşadığım yerden yarışmaya dahil ettiğim gfburaak 3 sıra birden tırmanarak sürprize imza attı. @Angelica 11 puanla Haftanın ikinci en başarılı ismi oldu.Zirvede en çok puan toplayan sayın admin @bazinga oldu.

@MasacRE , @bazinga , @ardagüler, @hasanca , @Yakamoz-Asi , @The_Erinch , @Angelica , @Gerekli24 , @batuhankaralar , @MEnes , @emreemreu , @Tolstoyevski, @Felon , @Keith Long .

11 puanla angelica başarılımı oldu dedin sen anamm :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

hasanca

Üye
Reaksiyon puanı
153
Puanı
54
Buradaki maksat keyifli zaman geçirmek. Rekabet de bu işin tadı tuzu. Deprem gibi acı bir olayda elbette buraya bakılmaz, ilgilenilmez. Ben şahsen hafta hafta tahminleri giriyorum. O nedenle benim gibi arkadaşlar da girmemiştir. Dediğim gibi ismi geçen arkadaşlar haftaya oynamazsa banko maçları sorun kalmaz. Böylece herkes kaldığı yerden devam eder. Özellikle @MasacRE arkadaşımıza olumsuz yansır. Biz zaten şampiyon olduk şimdi bu arkadaşımızda sıra :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Kicktipp e göre 25 ama ligteki maç haftasına göre 24.haftada bay maçlardan tam puan alanlar ;
Ben :A , @bazinga , @ardagüler, @Yakamoz-Asi , @hasanca , @batuhankaralar, @MEnes

Kicktipp 26, ligdeki maç haftası 25.haftada bay maçlardan tam puan alanlar :
@ardagüler, @hasanca , @Yakamoz-Asi , @batuhankaralar , ben :A

Kicktipp 27 , ligin 26.haftasında bay müsabakalardan tam puan toplayanlar :
@ardagüler, @hasanca , @Yakamoz-Asi , @batuhankaralar , gene ben :A

Kicktipp 28 , ligin 27 " " " " " " :
ardagüler, @Yakamoz-Asi , @batuhankaralar , :A

Kicktipp 29 , ligin 28 : @ardagüler , @Yakamoz-Asi , ben :A

Kicktipp 30 , ligin 29 : Ardagüler, @Yakamoz-Asi , konu sahibi :A

Kicktipp 31, ligin 30: Ardagüler , konu sahibi :A

@Dosi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Kicktipp e göre 25 ama ligteki maç haftasına göre 24.haftada bay maçlardan tam puan alanlar ;
Ben :A , @bazinga , @ardagüler, @Yakamoz-Asi , @hasanca , @batuhankaralar, @MEnes

Kicktipp 26, ligdeki maç haftası 25.haftada bay maçlardan tam puan alanlar :
@ardagüler, @hasanca , @Yakamoz-Asi , @batuhankaralar , ben :A

Kicktipp 27 , ligin 26.haftasında bay müsabakalardan tam puan toplayanlar :
@ardagüler, @hasanca , @Yakamoz-Asi , @batuhankaralar , gene ben :A

Kicktipp 28 , ligin 27 " " " " " " :
ardagüler, @Yakamoz-Asi , @batuhankaralar , :A

Kicktipp 29 , ligin 28 : @ardagüler , @Yakamoz-Asi , ben :A

Kicktipp 30 , ligin 29 : Ardagüler, @Yakamoz-Asi , konu sahibi :A

Kicktipp 31, ligin 30: Ardagüler , konu sahibi :A

@Dosi

Sucum nedir baskan her yerde ismim var :A

• Güldürdün