Kicktipp ⚽️🏆 - Tahmin Yarışması 2023-2024 Sezonu 1. ve 2.Yarı Genel Yorum Konusu

Ben duyarım ama şu sıralar iş yoğunluğu vb olduğu için bakamıyorum. İsviçrelere gitmesek de yoğunluk var. Benim mazlumum var. Mazlumu (@12.Adam ) getirin bana. Bi ara bıraktım tahminleri, şimdi yazdım, adama yine fark atmaya başladım :A Mazlumum benim :X
------

Sen niye tahminlerden anlamıyorsun. :A:A Yok yani utanmana da gerek yok, bana yardım etti abicim desen bu iş bitecek seni ilk 3'e sokarız. :X:A Ben çok girdim artık senin de zamanın geldi ama destek şart sana :A:A
Senin sonunda böyle olacak.
Sen destek değil anca pandik atarsın. :A
@Yakamoz-Asi

Ben duyarım ama şu sıralar iş yoğunluğu vb olduğu için bakamıyorum. İsviçrelere gitmesek de yoğunluk var. Benim mazlumum var. Mazlumu (@12.Adam ) getirin bana. Bi ara bıraktım tahminleri, şimdi yazdım, adama yine fark atmaya başladım :A Mazlumum benim :X
------

Sen niye tahminlerden anlamıyorsun. :A:A Yok yani utanmana da gerek yok, bana yardım etti abicim desen bu iş bitecek seni ilk 3'e sokarız. :X:A Ben çok girdim artık senin de zamanın geldi ama destek şart sana :A:A

Yakalanmıṣsın @12.Adam :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
IMG_0448.jpeg

IMG_0449.jpeg

Kicktipp 8.Hafta tamamlandı.Sonuçlar belli oldu.

@gsdikel @bazinga @MasacRE @Tolstoyevski @ardaguler @Araf @Yakamoz-Asi başımınbelası 👉 @hasanca @gfburaak @cokiyitvci @batuhankaralar @S.G.A.T. @emreemreu @Keith Long @Angelica @fatihterim